Haberi Paylaş

Erzurum'da nöbetçi öğretmenin akademisyen eşi müdür yardımcısını darp etti

3. Sayfa Haberleri

Erzurum'un Palandöken ilçesinde bir ilkokulun müdür yardımcısı, nöbetçi öğretmenin akademisyen eşi ve arkadaşları tarafından darp edildi. Yüzünden ve burnundan aldığı darbelerle yaralanan müdür yardımcısı, şahıslardan şikayetçi oldu.

Erzurum'un Palandöken ilçesinde Sebahattin Solakoğlu İlkokulu Müdür Yardımcısı Sadrettin Karaca ders arasında nöbetçi olan öğretmen F. I.'ı ikaz ederek sorumluluk alanında bulunmasını istedi.

AKADEMİSYEN EŞ, MÜDÜR YARDIMCISINI DARP ETTİ

Bu durumdan rahatsız olan öğretmen müdür yardımcısının kendisini öğrencilerin yanında rencide ettiğini öne sürerek konuyu eşi M.I.'a anlatınca akademisyen olduğu belirtilen eş arkadaşlarıyla birlikte okul önüne gelerek mesai sonrası evine giden Müdür Yardımcısı Sadrettin Karaca'yı darp etti. Yüzünden ve burnundan aldığı darbelerle yaralanan müdür yardımcısı şahıslardan şikayetçi oldu.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Milli Eğitim Müdürlüğü'nce konuyla ilgili soruşturma başlatıldı. Sendika yöneticileri eğitimcilere yönelik şiddete tepki açıklaması yaptı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

Erzurum 3. Sayfa Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

VaioNokia:

öğrencilere bu şekilde mi örnek olmayı düşünüyor? terbiyesizlik başka bir şey değil.

Cevap Yaz14Yayından Kaldır
Dr.Kimbel:

Öğretmenlere yakısmayan bir durum çok ayip

Cevap Yaz15Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title