Haberler

Aldatıldığını öğrenen kadın deliye döndü! Sevgilisinin üstünü başını parçaladı

Güncelleme:

İstanbul'da bir kadın, kendisini aldatan sevgilisine saldırıp üstünü paramparça etti. Sokak ortasında yaşanan kavga kameralara yansırken, olanı biteni film izler gibi izleyen vatandaşlardan biri, "Sanki başka kadın yok, bu ne ya" diyerek tepki gösterdi.

İstanbul Karaköy'de bir kadın, kendisini aldatan sevgilisine saldırdı. Tekme ve tokatların hedefi olan adam hiçbir şekilde karşılık vermezken kadının elinden kurtulmak için ne yaptıysa başarılı olamadı.

ALDATAN SEVGİLİSİNİN ÜSTÜNÜ BAŞINI YIRTTI

Beyoğlu Karaköy'de geçtiğimiz günlerde akşam saatlerinde yaşanan olayda bir kadın, erkek arkadaşının kendisini aldattığını öğrendi. Bunun üzerine ikili arasında tartışma çıktı. Tartışmada kendini kaybeden kadın, erkek arkadaşının üstünü ve başını yırtarak parçaladı.

"SANKİ BAŞKA KADIN YOK"

Dakikalarca sokakta kavga eden çift ardından bir başka sokağa girip gözden kayboldu. Kavga sırasında bir vatandaş, "Sanki başka kadın yok, bu ne ya" diyerek tepki gösterdi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3.Sayfa

İstanbul Karaköy Kavga 3.Sayfa Güncel Haberler

İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Bakmadan Geçme

21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

500

Yorumlar (7)

Sihirbazın Çırağı:

Kadın şiddetinin son bulduğu bir dünya ümidiyle...

119
16
yanıtYanıtla
Bandorma:

Kadın şiddet uygulamış bir de şiddetten şikayet ederler…

79
14
yanıtYanıtla
Bandorma:

Adama şiddet uygulamış birde sadece kadınlar şiddet görüyor deniliyor…

73
13
yanıtYanıtla
Ali ihsan:

bunun 3 te 1 ini erkek yapsa sokakta linç edilirdi

58
9
yanıtYanıtla
Murat Çetin:

Adamın bir özelliği çok iyi ki kadın kaybetmek istemiyor

51
12
yanıtYanıtla
Turgay Karaderi:

YAHU, HALA NELERLE UGRASIYORUZ YA

17
1
yanıtYanıtla
Erdal_19:

Kandırılmıştır adam niye ön yargıyla yaklaşıyorsunuz iyi niyetini kötüye kullanmışlardır

9
7
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title