Haberler

Esenyurt'taki vahşetin görüntüleri ortaya çıktı! Eşini çocuklarının gözü önünde bıçakla böyle öldürmüş

3. Sayfa Haberleri

Son dönemde yaşanan olaylarla gündemden hiç düşmeyen İstanbul'un Esenyurt ilçesinde bugün de kan donduran bir olay yaşandı. Çocuklarının gözü önünde tartışma yaşadığı eşini bıçaklayarak öldüren şahıs kaçtığı yerde yakalanıp emniyete götürülürken, şahsın karısını bıçakladığı anların kamera görüntüsü de ortaya çıktı.

İstanbul Esenyurt Pınar Mahallesi'nde yaşanan olayda, bir şahıs evde eşiyle tartıştıktan sonra sinirlerine hakim olamayarak bıçağına sarılarak karısını öldürdü. Kaçtığı yerde polisler tarafından yakalanan şahıs emniyete götürülürken, karısını bıçakladığı anlara ilişkin görüntüler ortaya çıktı.

ÇOCUKLARININ GÖZÜ ÖNÜNDE ÖLDÜRDÜ

Esenyurt Pınar Mahallesi'nde evde eşi ile tartışan şahıs, sinirlerine hakim olamayarak bıçağına sarılarak çocuklarının gözü önünde eşini öldürüp kaçmıştı. Polis ekipleri yaptığı çalışma neticesinde şüpheli Ramazan D.'yi yakalayarak gözaltına aldı. Yakalanan şahıs, Gayrettepe'de bulunan Asayiş Şube Müdürlüğüne getirildi.

DEHŞET ANLARI KAMERADA

Öte yandan şahsın karısını bıçakladığı anların kamera görüntüsü ortaya çıktı. Görüntülerde, adamın kadını defalarca bıçakladığı ve kadının yere düştüğü anlar yer aldı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

Pınar Mahallesi Esenyurt Suç Polis Hassas İçerik 3. Sayfa Haberler

title