Haber : Düştüğü yerde mahsur kalan işçi vinç yardımıyla kurtarıldı - Haberler

Haberi Paylaş

Düştüğü yerde mahsur kalan işçi vinç yardımıyla kurtarıldı

-Düştüğü yerde mahsur kalan işçi vinç yardımıyla kurtarıldı Burdur'da arıtma tesisi inşaatında düştüğü yerde mahsur kalan işçi, vincin ucuna bağlanan sepet ile kurtarıldı.

-Düştüğü yerde mahsur kalan işçi vinç yardımıyla kurtarıldı

BURDUR - Burdur'da arıtma tesisi inşaatında düştüğü yerde mahsur kalan işçi, vincin ucuna bağlanan sepet ile kurtarıldı.

Burdur'da göl kenarında devam eden arıtma tesisleri inşaatında bir işçi yaklaşık 6 metreden zemine düştü. İşçiler durumu hemen 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi. Sağlık ekipleri, dört tarafı beton duvarla çevrili ve inişi olmayan yere sağlık ekipleri inemedi. AFAD ekiplerinden destek istendi. İnşaatta yükleme ve boşaltma çalışması yapan büyük vinç, olay yerine getirildi. Sağlık ekipleri, vinçin ucuna bağlanan sepet ile 35 yaşındaki Mehmet Efeoğlu'nun yanına ulaştı. Yaralı işçi vinç yardımı ile bulunduğu yerden çıkartıldı. Olay yerinde ilk müdahalesi yapılan işçi daha sonra ambulansla Burdur Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

İhlas Haber Ajansı / Ali Kapan - 3. Sayfa

112 Acil Burdur işçi 3. Sayfa Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title