Haberler

Başkan Karabacak, Fetö Davalarını Takip Etti

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ve AK Parti Darıca meclis üyeleri Kocaeli’nin Kandıra ilçesinde görülen FETÖ/PDY silahlı terör örgütü davasını izlediler.

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ve AK Parti Darıca meclis üyeleri Kocaeli'nin Kandıra ilçesinde görülen FETÖ/PDY silahlı terör örgütü davasını izlediler.

Kandıra Yüksek Güvenlikli Cezaevi Yerleşkesi'nde kurulan duruşma salonunda terör örgütüne üye olmak suçlamasıyla görülen davayı yerinde takip eden Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, duruşma sonrası yaptığı açıklamada 15 Temmuz hain darbe girişimini gerçekleştiren FETÖ üyelerini bu milletin asla affetmeyeceğini söyleyerek, "FETÖ bu ülkenin gördüğü en büyük ihanettir." dedi.

Başkan Karabacak, dava sonrası yaptığı açıklamada adaletin yerini bulacağına olan inancını dile getirerek, "15 Temmuz darbe girişimi ülkemiz adına karanlık bir geceydi. Bu karanlık gecenin müsebbipleri hesap vermeye başladılar. İnşallah 15 Temmuz Şehitlerimizin onların yakınlarının ve Türk milletinin vicdanlarını rahatlatacak kararlar çıkacaktır. Bizler yargıçlarımıza güveniyoruz. Burada izlemiş olduğumuz tabloda iki saatlik bir savunma dinledik. Bizler bu yargılamaları takip ediyoruz, takip etmeye davam edeceğiz, Bütün 15 Temmuz şahitlerini bir kez daha rahmetle minnetle anıyoruz, Sayın Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımız Rabbim güç kuvvet versin, ülkemizi korusun. Dünya mazlumları bizlerden çok şey bekliyor. İnşallah bütün zalimlere karşı ülke olarak en iyi şekilde mücadelemizi vereceğiz. Bu yargılamaların sonunda adalet yerini bulacaktır. Buna yürekten inanıyoruz" diyerek 15 Temmuz davalarının takipçisi olduklarını ifade etti. - KOCAELİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3.Sayfa

Şükrü Karabacak Sami Çakır Ak Parti 3.Sayfa Haberler

Ünlü oyuncu Gülşah Çomoğlu hayatını kaybetti

Ünlü oyuncu Gülşah Çomoğlu hayatını kaybetti

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Musavat Dervişoğlu ile görüşmememiz için hiçbir neden yok

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Musavat Dervişoğlu ile görüşmememiz için hiçbir neden yok

AK Parti'yi karıştıran ikramiye iddiası! 'Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önüne götürmeye yüzüm yok'

AK Parti'yi karıştıran ikramiye iddiası! "Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önüne götürmeye yüzüm yok"

Anne ve babasını vurup kafasına sıkan gencin dayısı: Uyuşturucu parası istemiş, vermeyince olayı gerçekleştirmiş

Anne ve babasını vurup kafasına sıkan gencin dayısı: Uyuşturucu parası istemiş, vermeyince olayı gerçekleştirmiş

title