Kar ve tipi nedeniyle iki tır yoldan çıkarak uçuruma sürüklendi - Haberler
Haberi Paylaş

Kar ve tipi nedeniyle iki tır yoldan çıkarak uçuruma sürüklendi

İhlas Haber Ajansı - 3. Sayfa
 - Güncelleme:

Kar ve tipi nedeniyle iki tır yoldan çıkarak uçuruma sürüklendi Artvin'de kar ve tipi nedeniyle Şavşat-Ardahan karayolları üzerinde bulunan Sahara Geçidi'ni kullanan iki tır yoldan çıkarak uçuruma sürüklendi.

Kar ve tipi nedeniyle iki tır yoldan çıkarak uçuruma sürüklendi

ARTVİN - Artvin'de kar ve tipi nedeniyle Şavşat- Ardahan karayolları üzerinde bulunan Sahara Geçidi'ni kullanan iki tır yoldan çıkarak uçuruma sürüklendi. Can kaybı ve yaralanmanın yaşanmadığı kazada, 100 metrelik mesafeye sürüklenen araçlar ve tırlar iş makineleri yardımıyla bulundukları yerden kurtarıldı.

Artvin'in Şavşat ilçesini Ardahan'a bağlayan 2 bin 685 rakımlı Sahara Geçidi'nde etkili olan kar ve tipi kazaların yaşanmasına neden oluyor. Özellikle uluslararası taşımacılık yapan tır sürücülerin yoğun kullandığı geçitte meydana gelen bir tır kazası ilginç görüntülere neden oldu.

Yoldan çıkan iki tır, yaklaşık 100 metre karda sürüklendikten sonra kara saplanarak durabildi. Can kaybı ve yaralanmanın yaşanmadığı olayda, tırlar 3 gün sonra iş makineleri yardımıyla bulundukları yerden çıkartıldı.

İhlas Haber Ajansı / Ömer Faruk Duman - 3. Sayfa

Ardahan Artvin kar 3. Sayfa Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title