''Seninle böyle şeyler yapmak isterim'' deyip, 260 kadına cinsel içerikli videolarını yolladı: Pandemide sıkılmıştım - Haberler
Haberi Paylaş

''Seninle böyle şeyler yapmak isterim'' deyip, 260 kadına cinsel içerikli videolarını yolladı: Pandemide sıkılmıştım

Demirören Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa
''Seninle böyle şeyler yapmak isterim'' deyip, 260 kadına cinsel içerikli videolarını yolladı: Pandemide sıkılmıştım

İstanbul'da bir kadın sosyal medya hesabına gelen cinsel içerikli görüntüleri ve ''Seninle böyle şeyler yapmak isterim'' mesajı sonrası şikayetçi oldu. Şikayet sonrası kimliği tespit edilen evli ve 4 çocuk babası N.T'nin 259 kadına daha cinsel içerikli videolar ve görüntüler yolladığı ortaya çıktı. İki ayrı hat kullanıp kadınlara mesaj gönderen şahıs suçunu itiraf ederken, "Pandemi döneminde yalnızdım. Sıkıldığım için böyle bir şey yaptım" diyerek kendisini savundu.

İstanbul'da yaşayan, bir sivil toplum kuruluşunun yönetiminde görevli, isminin açıklanmasını istemeyen kadın, sosyal medya hesabına N.T.'den gelen cinsel içerikli video ile ''Seninle böyle şeyler yapmak isterim'' mesajını görünce İstanbul Anadolu Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu.

Kimliği tespit edilen evli ve 4 çocuk babası N.T., ifade için savcılığa çağrıldı. Polis nezaretinde savcılığa götürülen ve cep telefonlarına el konulan N.T.'nin, öncesinde 259 kadına daha cinsel içerikli video ve fotoğraflarla cinsel içerikli mesajlar gönderdiği belirlendi.

N.T.'nin sosyal medya hesapları incelemeye alınırken, iki telefon hattı kullandığı ve farklı isimlerde sosyal medya hesapları açtığı ortaya çıktı. N.T.'nin cinsel içerikli mesajları ikinci bir cep telefonundan attığı tespit edildi.

Savcılıkta ifadesi alınan N.T., suçunu itiraf etti. İfadesinde hiçbir kadını tanımadığını, sadece sosyal medya üzerinden tek taraflı mesajlar gönderdiğini söyleyen N.T., pişman olduğunu söyledi. Pandemi döneminde yalnız kaldığı için sıkıldığını belirten N.T., "Sosyal medyada gelişigüzel bulduğum kadınlara bu mesajları gönderiyordum.

Cinsel içerikli görüntüleri ve cinsel duyguları tatmin edici yazışmaları gönderdiğim kadınların hiçbirini tanımıyorum, hiçbiriyle de buluşmadım. 260 kadına bu mesajları gönderdim. Pandemi döneminde kendimi kötü hissettiğim için bu eylemde bulundum. Pişmanım" dedi. N.T., adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Avukat Metehan Uluman, 260 kadına sosyal medyadan yapılan cinsel tacizin, bir kadının cesaretiyle ortaya çıktığını söyledi. Kadınların benzer durumlarda korkmadan en yakın polis merkezine giderek şikayetçi olması gerektiğini ifade eden Avukat Uluman, "Sürecin takipçisiyiz. Kadınlar böyle bir iş başlarına geldiğinde sessiz kalmasın. Yetkili mercilere başvurmaları gerekiyor. Bu türden suçlar, mutlaka gün yüzüne çıkmalı. Bu olayda da şahıs adli yargılama sonucunda gerekli cezayı almalıdır. Kadınlar korkmasın, bu gibi durumlarda lütfen sessiz kalmasın" diye konuştu.

Demirören Haber Ajansı / Alparslan Çınar - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (3)
sevgi dinçel:buda sapıklığın bi başka boyutu Cevap Yaz 4 10 Yayından Kaldır
HAKAN ARSLANOĞLU:260 kadının evli olanların kocası bekar olanların yakın tanıdıkları onun karısına 260 türlü erkek videoları gönderseymiş o zaman nasıl tepki gösterirmiş merak konusu. Cevap Yaz 8 10 Yayından Kaldır
corci:pis herif, sorsan sana nasihatler verir ahlak üzerine, Cevap Yaz 10 38 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title