FB 2 Bursa 1 geniş özet, Fenerbahçe Bursaspor maç özeti (5.hafta)

FB 2 Bursa 1 geniş özet, Fenerbahçe Bursaspor maç özeti (5.hafta)

FB 2 Bursa 1 geniş özet, Fenerbahçe Bursaspor maç özeti (5.hafta) Süper Lig 5.hafta maç özetleri. Fenerbahçe Bursaspor karşılaşmasının özet görüntülerinin yanı sıra maçın tartışmalı pozisyonlarına usta isimlerden ses getirecek yorumlar. Fenerbahçe Bursa maç özeti için linke tıklayın.

FB 2 Bursa 1 geniş özet, Fenerbahçe Bursaspor maç özeti (5.hafta)

20.09.2015 Fenerbahçe 2 Bursaspor 1 maç özeti. Fenerbahçe Bursaspor maç özeti ve golleri. Süper Lig'de 5.hafta maçlarından özet görüntüler. Fenerbahçe Bursaspor maçının maç özeti görüntüleri ve mücadelenin öncesinde sonrasında yaşananlar, maçın tartışmalı pozisyonlarına usta isimlerden dikkat çeken değerlendirmeler. UEFA kupasında Molde karşısında hiç hesapta olmayan bir mağlubiyet alan Fenerbahçe seyircisi önünde kendini affettirmek için Bursaspor maçını kayıpsız atlatmak için sahaya çıktı.

Fenerbahçe Bursaspor karşısında kazanarak taraftarının gönlünü almayı hedeflerken ligin güçlü ekiplerinden Bursaspor ise Kadıköy Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda alacağı galibiyet ile istikrarsız sonuçlara son verip bu galibiyet ile yeni bir başlangıç yapmanın planlarını yapıyordu. 20 Eylül Pazar akşamı oynanan Fenerbahçe Bursaspor maçının özet görüntülerin izlemek için Süper Lig maç özetleri linkine tıklayınız. FB Bursa mücadelesinin hemen sonrasında maçın özet görüntülerini bu bağlantıdan izleyebilirsiniz.

FENERBAHÇE 2 BURSASPOR 1 (20.09.2051) MAÇ ÖZETİ İÇİN