17 Yıl Sonra Kavuştuğu Koltuğunda 2 Ay Bile Oturamadı - Haberler
Haberi Paylaş

17 Yıl Sonra Kavuştuğu Koltuğunda 2 Ay Bile Oturamadı

17 Yıl Sonra Kavuştuğu Koltuğunda 2 Ay Bile Oturamadı
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Aydın’da 17 yıl sonra koltuğuna geri oturan Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Fikret Fuat Aktaş, daha 2 ay bile geçmeden görevini eski müdür Salih Köksal’a devretti.

Aydın'da 17 yıl sonra koltuğuna geri oturan Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Fikret Fuat Aktaş, daha 2 ay bile geçmeden görevini eski müdür Salih Köksal'a devretti.

Aydın'da 1999 yılında görevden alınan Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Fikret Fuat Aktaş, 17 yıl ardan sonra yeniden il müdürü olmuş ve 20 Haziran 2016 tarihi itibariyle yeni görevine başlamıştı.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü görevini yaklaşık 50 gün yürüten Fikret Fuat Aktaş, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı'ndaki görevine geri çekildi.

Fikret Fuat Aktaş'ın yerine Aydın Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü görevine daha önce Aydın'da bu görevi yürütmüş olan Salih Köksal iade edildi. Köksal, Aydın'daki ikinci dönem il müdürlüğü görevine bugün itibariyle başladı. - AYDIN

17 Yıl Sonra Kavuştuğu Koltuğunda 2 Ay Bile Oturamadı

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Salih Köksal, Köksal Aydın, Ekonomi, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title