Ziraat Odaları Birliği Haberleri

Ziraat Odaları Birliği haber, Ziraat Odaları Birliği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ziraat Odaları Birliği - 09.11.2021
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
Tarım Kanunu'nun 21. maddesinin "Her yıl milli gelirin yüzde 1'i oranında pay verilir" şeklinde olduğunu anımsatan Kılıçdaroğlu, "Ziraat Odaları Birliği Başkanı'nı çağıracağız, 'Gel kardeşim, bütçeyi yapıyoruz.
Ziraat Odaları Birliği - 27.08.2021
Dalındaki şeftaliyi hasat edip ihtiyaç sahiplerine yolladılar
Şeftali gönüllü son hasadı; Ege Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı Hayrettin Uçak, Ege Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Sadık Demircan, Selçuk Kaymakamı Ekrem İnci, İzmir Tarım İl Müdürü Mustafa Özen, Konak Tarım İlçe Müdürü Ruhsan Özdemir Çiftçi, Selçuk Tarım İlçe Müdürü Mustafa Acarğil, İzmir Ziraat Odaları Birliği Başkanı İbrahim Erdallı katılımıyla gerçekleştirildi.
Ziraat Odaları Birliği - 18.02.2021
Son dakika haberleri... Gübrede desteklemenin iki katına çıkarılması Egeli üreticiyi sevindirdi
İzmir Ziraat Odaları Birliği Başkanı İbrahim Erdallı, AA muhabirine, artan maliyetler nedeniyle sorunlar yaşadıkları bir dönemde desteklemenin büyük oranda artmasının üreticiyi rahatlattığını söyledi.
Ziraat Odaları Birliği - 25.06.2020
"Sözleşmeli tarım" modeliyle kaliteli ürünün tüketiciye sunulması hedefleniyor
TÜKŞEKER'in sözleşmeli tarım kapsamında çiftçisine alım garantisi vererek, imzaladığı hububat sözleşmesi karşılığında ayni ve nakdi avans desteği vereceğine dikkati çeken Alkan, şunları kaydetti: "Sözleşmeli tarımda üretimi kendi denetimimiz altında, kendi reçetemize uygun olarak yaptıracağız. Topraktan rafa kuracağımız dağıtım ağıyla son tüketicinin kaliteli ürüne uygun fiyatla ulaşmasına katkı sağlayacağız. Bunun yanı sıra mamul üretimi için yeni bir yatırım yapmayarak mevcut sistemde tam kapasite çalışma imkanı bulamayan fabrikalara üretim yaptırmak suretiyle sanayicinin de kazanmasına katkı vereceğiz." Toplantıya GTB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, Gaziantep Tarım ve Orman İl Müdürü Mehmet Karayılan, Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Gaziantep Şube Müdürü Cemil Doğan, Tarım Kredi Kooperatifleri Gaziantep Bölge Müdürü Mustafa Aslan ve Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Başkanı Cuma Yiğit de katıldı.
Ziraat Odaları Birliği - 09.06.2020
Son Dakika | Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısında konuştu: (3)
Hükümetin, bu süreçte işçi, memur, emekli, çiftçi, sanayici, işveren, Türk Tabipler Birliği, Ziraat Odaları Birliği ile istişare etmesi gerektiğini belirten Kılıçdaroğlu, iktidarın yaptığı toplantıya sadece "yandaşları" çağırdığını iddia etti.
Ziraat Odaları Birliği - 07.11.2019
Suriyeli ve Türk kursiyerler "İstihdam Fuarı"nda işverenlerle buluştu
İzmir Ziraat Odaları Birliği Başkanı İbrahim Erdallı da Türkiye'de yaşayan Suriyelilerin kendileri için avantaj oluşturduğunu ifade etti.
Ziraat Odaları Birliği - 04.11.2019
TZOB Genel Başkanı Bayraktar'dan gençlerin tarıma kazandırılması talebi
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, "Bu ülkeyi, gençlerimizi tarımda tutarsak besleyebiliriz, doyurabiliriz. Bu manada destekleme bütçesinin artırılmasını talep ediyoruz.
Ziraat Odaları Birliği - 04.11.2019
Şemsi Bayraktar'dan çiftçilerin borçlarının yapılandırılması talebi
Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, ziyaretlerde bulunmak için Sakarya'ya geldi.
Ziraat Odaları Birliği - 04.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 14
Görüntü Dökümü ---------- Ateşe verilen elektrik panoları Genel ve detay görüntü GÖRÜNTÜ BOYUTU: 44 MB Haber: Rihan ALP - Kamera: MARDİN, ================== Şemsi Bayraktar'dan çiftçilerin borçlarının yapılandırılması talebi Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, bugünlerde en öncelikli konularının çiftçilerin borçlarının yapılandırılması olduğunu, hükümetten bunu talep ettiklerini söyledi.
Ziraat Odaları Birliği - 04.11.2019
Şemsi Bayraktar'dan çiftçilerin borçlarının yapılandırılması talebi
Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, ziyaretlerde bulunmak için Sakarya'ya geldi.
Ziraat Odaları Birliği - 24.10.2019
"Çiftçinin hükümetten beklentisi borçların yapılandırılması"
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, "Hükümetten en acil beklentimiz borçların hızlı bir şekilde, hiç zaman kaybetmeden yapılandırılması. Çünkü vadeler geldi, icra takipleri başlayabilir, üreticilerimizin kefillerle olan problemleri de başladı.
Ziraat Odaları Birliği - 16.10.2019
Barış Pınarı Harekatı'na destek
Açıklamaya Isparta'daki Türkiye Barolar Birliği, Hak İşçi Sendikaları Konfederasyonu (HAK-İŞ), Türk işçi Sendikaları Konfederasyonu (TÜRK-İŞ), Memur Sendikaları Konfederasyonu (MEMUR-SEN), Türkiye Emekliler Derneği, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK), Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK), Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu (KAMU-SEN), Ziraat Odaları Birliği (TZOB) oda başkanları ile sendika ve STK temsilcileri katıldı.
Ziraat Odaları Birliği - 03.10.2019
"Fındığın verimliliğini artırmamız lazım"
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, fındıkta verimliliğin artırılması gerektiğini belirterek, "Eğer dünyada rakiplerimiz oluşmasın istiyorsak, bu üründe dünyada birinciliğimizi korumak istiyorsak ve Karadeniz'e daha fazla gelir sağlamasını istiyorsak o...
Ziraat Odaları Birliği - 23.09.2019
Dha yurt bülteni - 12
'TATİLİMİZİN TADINI ÇIKARTMAK İSTİYORUZ' Eşi ve iki çocuğuyla tatile gelen İngiliz Darien Keoch, şöyle dedi: "Sabah resepsiyona gittik ve rehberimizi bulamadık. İki çocuğumuz var ve paniklemiş haldeyiz. Ne olacağını bilmiyoruz. Kapıyı kapatıyorlar ama ne olacağını bilmiyoruz. İki, üç defa ulaşmaya çalıştık ama netice alamadık. Şu anda tatilimizden memnunuz. Otelle ilgili bir sıkıntımız yok. Çok misafirperverler ama pazar günü evimize nasıl gideceğimizi de bilmek istiyoruz. Biz otel ödememizi 2 bin 500 pound olarak yaptık. Her şey içerisinde olarak ödedik. Tek temennimiz otelin bizi dışarı atmaması. Pazara kadar tatilimizin tadını çıkartmak istiyoruz. Otelle ilgili hiçbir sıkıntımız yok. Sabah resepsiyona gittiğimde bilgi almak istedim ama elbette onların da haberleri yoktu. Beklememizi söylediler ve haber gelir gelmez bilgi vereceklerini söylediler. Seneye kesinlikle yüzde 100 tekrar geleceğiz tatil için. Son 2 yıldır zaten tatil için geliyoruz ve gelmeye de devam edeceğiz. Antalya fantastik bir yer." Görüntü Dökümü -------------- -Havuzdan detaylar -Turistlerden detaylar -Röportajlar 434 MB 03.56" Haber-Kamera: Levent YENİGÜN/KEMER (Antalya), =============== TZOB Başkanı Bayraktar: Çeltik üretimi son 10 yılda yüzde 24 arttı Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Türkiye'de son 10 yılda çeltik üretiminin yüzde 24,8 arttığını belirterek, "Ülkemizde çeltik üretimi belirli seviyeye gelmiş, yeterlilik düzeyi geçmiş yıllara göre artmıştır.
Ziraat Odaları Birliği - 29.08.2019
Bayraktar: ağustosta 14 ürün fiyatı azaldı, 18'inin arttı
Bayraktar: Ağustosta 14 ürün fiyatı azaldı, 18'inin arttıTürkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, ağustos ayında 6 üründe fiyat değişimi görülmediğini, 14 üründe azalma, 18 üründe ise fiyat artışının gerçekleştiğini söyledi.
Ziraat Odaları Birliği - 27.07.2019
Sınır hattında lavanta hasadı
Kızılayın geçimlik kaynaklarını geliştirme programının Tarım ve Orman Bakanlığı, Ziraat Odaları Birliği, GAP Enstitüsü, Mardin Valiliği olmak üzere devletin ilgili tüm kuruluşlarının yanı sıra arazisini hibe eden Yıldız ailesinin destekleriyle uygulandığını bildiren Kınık, "Buradaki pilot uygulama, Türkiye'nin özellikle tarım imkanı olan diğer bölgelerinde de yaygınlaşacak.
Ziraat Odaları Birliği - 27.07.2019
Suriye sınırında lavanta hasadı
Kızılayın geçimlik kaynaklarını geliştirme programının Tarım ve Orman Bakanlığı, Ziraat Odaları Birliği, GAP Enstitüsü, Mardin Valiliği olmak üzere devletin ilgili tüm kuruluşlarının yanı sıra arazisini hibe eden Yıldız ailesinin destekleriyle uygulandığını bildiren Kınık, "Buradaki pilot uygulama, Türkiye'nin özellikle tarım imkanı olan diğer bölgelerinde de yaygınlaşacak.
Ziraat Odaları Birliği - 04.07.2019
Öztrak: Devletin her bir çiftçi ailesine 30 bin lira borcu var
CUMHURİYET Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, tarıma verilen destek konusunda çifçilerin mağdur edildiğini belirterek, "En son baktığımda, bu ödenemeyen destekler nedeniyle devletin, her bir çiftçi ailesine ortalama olarak 30 bin lira borcu var" dedi.  CHP Genel Başkan Yardımcıları Faik Öztrak ve Orhan Sarıbal, Türkiye Ziraat Odaları Birliği'ni (TZOB) ziyaret etti.
Ziraat Odaları Birliği - 04.07.2019
DHA ANKARA - Öztrak: Devletin her bir çiftçi ailesine 30 bin lira borcu var
CHP Genel Başkan Yardımcıları Faik Öztrak ve Orhan Sarıbal, Türkiye Ziraat Odaları Birliği'ni (TZOB) ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ziraat Odaları Birliği Haberleri | Ziraat Odaları Birliği Haber - Haberler - Ziraat Odaları Birliği haberleri, son dakika ziraat odaları birliği haber ve gelişmeleri burada. Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.12.2021 01:38:51. #1.16#

title