Zico Gidici

Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, UEFA'nın İnternet Sitesine Yaptığı Açıklamada Fenerbahçe'de Kalmasının Zor Olduğunu İfade Etti.

Zico Gidici

Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, UEFA'nın internet sitesine yaptığı açıklamada Fenerbahçe'de kalmasının zor olduğunu ifade etti.

UEFA'nın internet sitesinde kendisine yöneltilen soruları yanıtlayan Zico, sözleşmesinin sona ermesinden 15 gün önce gündeme gelmesinden dolayı üzüldüğünü söyledi. Fenerbahçe'deki transfer haberlerine ilişkin soruları yanıtlamayan Zico, takımın ihtiyaçlarının ne olduğuna dair bir rapor hazırladığını, ancak bu konuda hiçbir şey tartışmadıklarını söyledi. Zico, Fenerbahçe'nin, Galatasaray yenilgisiyle ilgili ise, "Galatasaray'a yenilmenin utanılacak bir tarafı yok" dedi.

Zico, "Fenerbahçe'nin daha fazla deneyime ihtiyacı var. Ne denli güçlü takımlarla oynarsanız o denli deneyim kazanırsınız. Kulübün belki de daha cesur yolları düşünmesi gerekir. Ancak öğrenmek için zaman var Fenerbahçe ile Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde oynamak bir ayrıcalık" diye devam etti.

(AC-OK-S)

Kaynak: İHA