YILDIRIM MAYRUK HABERLERİ

Yıldırım Mayruk haber, Yıldırım Mayruk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yıldırım Mayruk

Yıldırım Mayruk

Doğum Yeri Bursa / Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Yıldırım Mayruk Kimdir ?

1940 yılında Bursa’da 5 çocuklu ailesinin en küçük çocuğu olarak doğmuştur. “Mayruk” olan soyadının manası Osmanlıca “muzaffer” demektir. Isparta’lı olan babası askerdi. Annesi Giresun’un Şebinkarahisar ilçesinden. Yıldırım Mayruk, 12 yaşındayken babası öldü. Terzi olan ablasından etkilenerek bu mesleğe gönül verdi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Yıldırım Mayruk - 2.10.2020
Barbaros Şansal'ın havalimanında darbedilmesi davasına devam edildi
Mahkeme, bir tanığın ifadesinin alınması için talimat yazılmasına, bütün araştırmalara rağmen bulunamayan sanık Bekir Şen hakkında zorla getirilme kararı çıkartılmasına ve Yıldırım Mayruk'un tanık olarak dinlenilmesinden vazgeçilmesine karar verdi.
Yıldırım Mayruk - 25.9.2020
Türkan Şoray'ın podyuma çıktığı gecede Yıldırım Mayruk meslek hayatına veda etti
Moda dünyasının ustası Yıldırım Mayruk ve Barbaros Şansal tarihi Fişekhane'de gerçekleşen jübileyle meslek hayatlarına veda etti.
Yıldırım Mayruk - 26.2.2020
Modacı Yıldırım Mayruk, Barbaros Şansal'ın havalimanında darbedilmesi davasında tanıklık yapacak
Moda tasarımcısı Yıldırım Mayruk'un, modacı Barbaros Şansal'ın, 3 yıl önce Atatürk Havalimanı apronunda darbedilmesine ilişkin 13 sanığın yargılandığı davada tanık olarak dinlenilmesine karar verildi.
Yıldırım Mayruk - 12.12.2019
Ünlü erkekler Ramsey için objektif karşısına geçti
Ramsey'den yapılan açıklamaya göre, Ramsey'in inovatif ürün geliştirme kabiliyeti, el işçiliğini teknoloji dinamikleriyle birleştiren üretim know-how'ı ile Ezra ve Tuba'nın kumaş, aksesuar seçimleriyle şekillenen "Personalize Ramsey by EzraTuba"nın tanıtımı Altın Mimir, Emek Mimir, Arzu Kunt, Aslı Orcan, Atasay Kamer, Başak Oral, Feza Fırat, Derin Sarıyer, Dilara Koçak, Dilruba Çetin, Elif Tapan, Emir Kunt, Emre Alkin, Emre Belözoğlu, Engin Keçeli, Eylül Pınar Çamlıbel, Hilal Mocan, İbrahim Çolak, İsmail Kutlu, Mahbube Gürkan, Kazım Gürkan, Murat Aygen, Müge Sırmabıyık, Nuray Fenercioğlu, Ömer Taviloğlu, Özlem Güsar, Sedef Çalarkan, Sedef İybar, Sedef Orman, Sinan Öncel, Tuncay Aşçı, Selamn Aşçı, Volkan Atik, Fatih Akbacakoğlu, Seyit Nebati, Nejdet Ayaydın, Yıldırım Mayruk, Zeynep Germen'in de aralarında olduğu iş, cemiyet, sanat ve spor dünyasından çok sayıda ismin katıldığı özel bir davetle yapıldı.
Yıldırım Mayruk - 11.11.2019
İTHİB Yarışması'nın kazananları ödülleriyle buluşuyor
İTHİB Uluslararası Kumaş Tasarımı Yarışmasında adayları değerlendirecek jüri üyeleri; Fatih Bilici, Zekeriya Tanrıverdi, Nomi Kleinman, Sinem Kınran Parlak, Süleyman Orakçıoğlu, Nejdet Ayaydın, Yıldırım Mayruk, Siren Ertan Kayalar, Feryal Gülman, Sema Güral Sürmeli, Mustafa Sandal, Zeynep Üner, Özlem Kaya, Özgür Masur, Nur Bilen Yavuzer, Alara Koçibey, Ahu Yağtu, Fatma Filiz Tunca, Daan Roosegaarde gibi isimlerden oluşacak.
Yıldırım Mayruk - 6.11.2019
İTHİB Uluslararası Kumaş Tasarım Yarışması 14. kez düzenlenecek
İTHİB'ten yapılan açıklamaya göre, kumaş Tasarım Yarışması'nın bu yıl ki danışmanlığını ünlü moda tasarımcısı Tuvana Büyükçınar Demir üstlenirken, töreni Burcu Esmersoy sunacak. Baş manken olarak Çağla Şikel podyuma çıkacak. Yerli ve yabancı basın mensupları, akademisyenler, tekstil sektörünün duayen isimleri ve İTHİB Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan jüride bu yıl ayrıca Alara Koçibey, Siren Ertan, Feryal Gülman, Özlem Kaya, Nur Bilen Yavuzer, Yıldırım Mayruk ve Özgür Masur gibi moda dünyasının ünlü isimleri yer alacak.
Yıldırım Mayruk - 22.6.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 9
Görüntü Dökümü -------------- Yüzen çocuklar Oyun oynamaları Havuza atlamaları Kağıt arabaları Ayakkabı ve giysileri Yüzme detay Haber- Kamera: Yılmaz KILIÇKAYA/ANTALYA-DHA) ==================== Mersin'de 'Güneş Defilesi' Ünlü modacı Yıldırım Mayruk ve Barbaros Şansal, 2019 yaz kolleksiyonu 'Güneşin Melekleri'adı altında ilk kez Mersin'de vatandaşlarla  buluştu.
Yıldırım Mayruk - 16.6.2019
Ünlü mankenler kelebek hastası çocuklar için podyuma çıktı
MUĞLA'nın Marmaris ilçesinde, ünlü modacı Yıldırım Mayruk ve Can Çapar, 2019 Yaz Koleksiyonu Defilesi'nin gelirini kelebek hastalığına yakalanan çocukların tedavisine bağışladı.
Yıldırım Mayruk - 15.6.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 21
Hasan Ferdi Turgutlu Meslek Lisesi'nden mezun olan Doğan Çoban eve giderken sevinçten elindeki karne ve onur belgesini düşürdü. Devriye görevindeki Turgutlu Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı motorize polis ekipleri yolda buldukları karne ve onur belgesini  incelemeye aldı. Öğrencinin ikamet adresini belirleyen ekipler, herhangi bir mağduriyet yaşamaması için Yedieylül Mahallesi Cumhuriyet Caddesi'ne gitti. Doğan ailesinin evine giden polis, karne ve onur belgesini baba Yalçın Doğan'a teslim etti.  Polisleri karşısında  gören baba Yalçın Doğan önce şaşırdı, daha sonra mutluluğu yüzüne yansıdı.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ:   -Polisin karne ve onur belegesini teslim etmesi  Haber - Kamera: Doğan ÇİZMECİ/TURGUTLU, (Manisa),   ================================ Ünlü mankenler kelebek hastası çocuklar için podyuma çıktı    MUĞLA'nın Marmaris ilçesinde, ünlü modacı Yıldırım Mayruk ve Can Çapar, 2019 Yaz Koleksiyonu Defilesi'nin gelirini kelebek hastalığına yakalanan çocukların tedavisine bağışladı.
Yıldırım Mayruk - 15.6.2019
Podyuma "kelebek çocuklar" için çıktılar
Nadir görülen ve "kelebek hastalığı" olarak bilinen hastalıkla dünyaya gelen çocuklara yardım amacıyla başlatılan "Kelebek Çocuklar" projesi kapsamında düzenlenen defilede, modacı Yıldırım Mayruk ile Can Çapar'ın 2019 yaz koleksiyonları tanıtıldı.
Yıldırım Mayruk - 24.5.2019
Moda Dünyasının Kalbi İTÜ Fashıon Show 2019'Da Atacak
ÜNLÜ İSİMLER JURİ ÜYESİ İTÜ Fashion Show'un seçici jürisinde; İstanbul Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri – Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Jale Tuncel, Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği Başkanı Hadi Karasu,The Ritz Carlton, İstanbul Operasyon Direktörü Gülderen Budak, Koton Yönetim Kurulu Eş Başkanı Gülden Yılmaz, Koton Koleksiyon ve Satın Almadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İlkay Keskin, Moda Tasarımcısı Yıldırım Mayruk, Hayat Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Arzu Sabancı, Best-Seller Marka Müdürü Akgül Şahin Mican, Kiğılı Marka Direktörü İlkay Keleş, BURSALI Tekstil, Marka Direktörü Güler Uğurlu Altınel, İSKO İnovasyon Değer Yöneticisi Oğul Kıvanç Arseven, Lectra Türkiye Pazarlama Müdürü Harika Nihan Gündem, Marka Danışmanı/ Moda Direktörü Melis Ağazat, InStyle Dergisi Moda Editörü Bahar Kader, WELLA Eğitim Müdürü Nida Sarı ve İsmail Babuz Saç Tasarım Alp Tüşe yer alıyor.
Yıldırım Mayruk - 4.4.2019
Ace Of M.ı.c.e. Awards 2019 Ödülleri Sahiplerini Buldu
Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda dün akşam gerçekleştirilen 7'nci ACE of M.I.C.E. Awards Etkinlik ve Toplantı Ödülleri törenine Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna Turagay, eski bakanlardan Egemen Bağış, İstanbul Vali Yardımcısı İsmail Gültekin, Milliyet Gazetesi Ekonomi Müdürü Şükrü Andaç, Yıldırım Mayruk, Suzan Kardeş, Wilma Elles, Tan Sağtürk, Saba Tümer, Ivana Sert, Ahmet San, Çiğdem Tunç, Tuğba Özerk, Aslı Şafak ve Ömür Gedik'in de aralarında bulunduğu siyaset, iş, medya ve sanat dünyasından isimler katıldı.
Yıldırım Mayruk - 4.4.2019
Ace Of M.ı.c.e. Awards 2019 Ödülleri Sahiplerini Buldu
Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda dün akşam gerçekleştirilen 7'nci ACE of M.I.C.E. Awards Etkinlik ve Toplantı Ödülleri törenine Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna Turagay, eski bakanlardan Egemen Bağış, İstanbul Vali Yardımcısı İsmail Gültekin, Milliyet Gazetesi Ekonomi Müdürü Şükrü Andaç, Yıldırım Mayruk, Suzan Kardeş, Wilma Elles, Tan Sağtürk, Saba Tümer, Ivana Sert, Ahmet San, Çiğdem Tunç, Tuğba Özerk, Aslı Şafak ve Ömür Gedik'in de aralarında bulunduğu siyaset, iş, medya ve sanat dünyasından isimler katıldı.
Yıldırım Mayruk - 21.11.2018
13. Uluslararası Kumaş Tasarım Yarışması
"Türkiye ihracatla, ihracat tasarımla yükseliyor" sloganıyla tasarımcıları keşfetmek için yola çıkan ve 13'üncüsü düzenlenen yarışmanın jürisinde ise Aslı Filinta, Berrin Zorlu, Beyza Uyanoğlu, Canan Hancıoğlu, Fatih Bilici, Fırat Neziroğlu, Gülben Ergen, Gözde Sarar, Ivana Sert, Nihat Odabaşı, Ruken Mızraklı, Siren Ertan, Sitare Kalyoncuoğlu, Süleyman Orakçıoğlu, Yalçın Ayaydın, Yıldırım Mayruk, Zekeriya Tanrıverdi gibi isimler yer aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yıldırım Mayruk Haberleri | Yıldırım Mayruk Kimdir - Haberler - Yıldırım Mayruk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yıldırım Mayruk kimdir, hayatı ve biyografisi. Barbaros Şansal'ın havalimanında darbedilmesi davasına devam edildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.10.2020 08:02:41. #1.15#
title