Haberler

Üniversite Öğrencilerinden Anlamlı Proje

Abone Ol

Bartın Üniversitesi öğrencileri, "Fazla Kitabını Getir Bir Köy Okuluna Kütüphane Kuralım” projesi kapmasında Gözpınar İlkokulu’na kitap bağışı yaptı.

Bartın Üniversitesi öğrencileri, "Fazla Kitabını Getir Bir Köy Okuluna Kütüphane Kuralım" projesi kapmasında Gözpınar İlkokulu'na kitap bağışı yaptı.

Bartın Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Müdürlüğü Rekreasyon Bölümü 1. sınıf öğrencileri topluma hizmet uygulamaları dersi kapsamında hazırlamış oldukları, "Fazla Kitabını Getir Bir Köy Okuluna Kütüphane Kuralım" projesi kapsamında Bartın Merkez Gözpınar İlkokuluna, kitap bağışı yaparak öğrencileri sevindirdiler.

Konu ile ilgili açıklama yapan Okul Müdürü Alpaslan Şimşek, Bartın Üniversitesi'nin Bartın'da çeşitli etkinliklere imza atan, yükselen bir değer olduğunu belirtti. Araştırma Görevlisi Zeynep Erol ise: "Öğrencilerle birlikte çeşitli projeler yapmak için çalışıyoruz ve Bartın'da ki okullara destek olmak için her türlü desteği sağlayacağız" dedi.

Projeye destek veren öğrenciler böyle bir çalışma içinde oldukları için mutlu olduklarını vurgulayarak küçük öğrencileri sevindirmenin gururunu yaşadıklarını belirttiler. - BARTIN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Bartın Üniversitesi Gözpınar Yerel Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title