Haberi Paylaş

Samsat'ta Ziraat Odası Seçimleri Yapıldı

Yerel Haberler

Samsat'ta Ziraat Odası Seçimleri Yapıldı

Adıyaman’ın Samsat ilçesinde Ziraat Odası Başkanlığı seçimleri yapıldı.

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde Ziraat Odası Başkanlığı seçimleri yapıldı.

20 delegenin oy kullandığı seçimlerde, Bilal Fırat 10, Hayrettin Kuştepe 6, Mahmut Ayhan 3 ve Müslüm Ertan 1 oy aldılar. Bu sonuca göre üç yıl süre ile Samsat Ziraat Odası Başkanlığına Bilal Fırat seçildi.

Başkanlığa seçilen Fırat yaptığı açıklamada, Samsatlı çiftçilerin müşterek ihtiyaçlarını karşılamak, bu çiftçilerin genel menfaatlere uygun olarak gelişmesini sağlamak ve çiftçilikle iştigal edenlerin mesleki hak ve menfaatlerini korumak için elinden geleni yapacağını ifade etti.

Fırat, "Görev yapacağım süre içerisinde adil, demokratik ve şeffaf olacağım. Çiftçi kardeşlerimle birlikte ortak akıl yolu ile hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Çiftçilerimizin haklarını en iyi bir şekilde koruyacak, seslerini ilgili kurum ve kuruluşlara duyuracağım. Çiftçilerimizin daha iyi bir kazanç elde edebilmeleri için proje ve çalışmalar yürüteceğiz. Bize güvenenlerin güvenlerini boşa çıkarmamak için bütün gücümüzle çalışacağız. Yönetim kurulu arkadaşlarımla birlikte bize desteklerini sunan ve seçimlere katılan bütün delegelerimize teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu. - ADIYAMAN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Mahmut Ayhan Adıyaman Samsat Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title