Haberi Paylaş

"MHP'nin, Manisa'da Bu Seçimlerde Yüzde 60-70 Oy Alacağına İnanıyorum"

Yerel Haberler

'MHP'nin, Manisa'da Bu Seçimlerde Yüzde 60-70 Oy Alacağına İnanıyorum'

MHP Manisa Milletvekili Adayı Kadir Daş, partisinin 12 Haziran'da yapılacak seçimlerde Manisa'da yüzde 60-70 oranında oy alacağına inandığını söyledi.

Daş, seçim çalışmaları kapsamında Sarıgöl ilçesini ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

İlçe esnafının ve vatandaşların sorunlarını dinleyen ve partisinin projelerini anlatan Daş, partisinin ilçe başkanlığını da ziyaret etti.

Daş, gazetecilere burada yaptığı açıklamada, seçim çalışmalarında bugüne kadar 26 köyü ziyaret ettiğini ve gittiği her köyde MHP'ye büyük ilgi olduğunu savunarak, "MHP'nin, Manisa'da bu seçimlerde yüzde 60-70 oy alacağını inanıyorum. Bu seçimde oy patlaması yapacağız" dedi.

Yöreleri için üzümcülüğün önemine işaret eden Daş, şunları söyledi:

"Alaşehir Belediye Başkanlığı yaptığım sırasında üzüm üreticilerinin üzümlerini yaş olarak satmaları için Alaşehir'de 60 yaş üzüm işletmesi açılmasını sağladım. Üzümcünün sorunlarını biliyorum. Meclise girdiğimde üzümcülerin sorunlarını çözüm getirmek için çalışacağım. Üzümcü için belediye başkanlığımda yaptığım çalışmalar ortada. Yaptıklarım, yapacaklarımın garantisidir. "

Daş, milletvekili seçilmesi halinde Sarıgöl ve Alaşehir ovalarının kapalı sistemde damlama sulama yöntemiyle sulanmasına yönelik projesini hayata geçirme sözü vererek, bunun yapılmasının hem suyun tasarruflu kullanılmasını, hem de sulama için yapılan elektrik harcamasının azalmasını sağlayacağını sözlerine ekledi.

- MANİSA

Kaynak: AA / Yerel

Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title