Haberler

Kurbanlık dana firarda! Trafiği birbirine katıp ilçe değiştirdi

Güncelleme:

Kağıthane'de sahibinin elinden kaçıp Sarıyer'e kadar kaçan kurbanlık dana, ortalığı birbirine kattı. Dakikalarca kovalanmasına rağmen yakalanamayan öfkeli dananın o halleri kameralar tarafından saniye saniye kayıt altına alındı.

İstanbul Kağıthane'de sahibinin elinden kaçan kurbanlık ortalığı birbirine kattı. Sahibinin dakikalarca peşinden koştuğu kurbanlık bir türlü zapt edilemedi. Kağıthane'den Sarıyer'e kadar kaçan firari dananın ortalık karıştırdığı anları ise kameralara yansıdı.

BİR TÜRLÜ ZAPTEMEDİLER

Saat 13.00 sıralarında Kağıthane Hamidiye Mahallesi'nde meydana gelen olayda öğle saatlerinde satın alınan bir kurbanlık, sahibinden elinden kaçtı. Koşmaya başlayan kurbanlık ilçenin en işlek olan Cendere ve Anadolu Caddelerine girdi. Trafikteki araçların arasında dolaşan kurbanlık dana dakikalarca kovalandı ancak bir türlü zapt edilemedi. Kağıthane'den Sarıyer'e kadar kaçan firari dananın ortalık karıştırdığı anları ise kameralara yansıdı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Kağıthane Sarıyer Yerel Yaşam Güncel Haberler

Soylu: Türkler zorlukla ve olağanüstü şartlarla büyür, bizim şifremiz ve kodumuz budur

Soylu: Türkler zorlukla ve olağanüstü şartlarla büyür, bizim şifremiz ve kodumuz budur

İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

Bakmadan Geçme

21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
10 yıldır kayıp olan şahsın cesedi depremin yıktığı evin temelinde bulundu

10 yıldır kayıp olan şahsın cesedi depremin yıktığı evin temelinde bulundu

500

Yorumlar (14)

varkaran gül:

Allah kurban istemişse allahın yaratığı bu kurban neden kaçıyor

19
52
yanıtYanıtla
Yusuf Aricioglu:

Ben de anlam veremiyorum

yanıt12
yanıt13
Hsn:

Ateistlerin kafa bu şekilde çalışıyorsa gerçekten çok yazık.Ateist olmaya niyetlenenler bakın bu arkadaşlar gibi bir kafa yapısına sahip olmak istemezsiniz diye düşünüyorum.

yanıt25
yanıt4
Akın Bukan:

Kurbanı adayana sor bakalım kurbanı neden kaçıyor

yanıt4
yanıt1
Hikmet Demirci:

Seni kim yarattı, kendi kendine mi yaratıldın, şuursuz atomlar mı yarattı seni, yaşaman için binlerce sebebin bir araya gelmesi gerekiyor bunları kim yarattı kendiliğinden mi oluştu, etrafına bak vücudundaki sistemi sen mi yarattın bir söz söylerken bunları düşün.

yanıt9
yanıt3
Yusuf Aricioglu:

Şamann İnancı

yanıt1
yanıt6
Fatih Apaydın:

Bayram gezmesi

16
3
yanıtYanıtla
Erkan Arslan:

Acik Adres Verseler Solugu Haluk Levente Alir

7
1
yanıtYanıtla
İsmail oruç :

Bu siyah renkli hayvanlar çok sinirli oluyor.

3
1
yanıtYanıtla
Fatih Apaydın:

Herkesin inancı kendine

1
2
yanıtYanıtla
Tüm 14 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title