İlkokul öğrencilerinin Survivor yarışması sosyal medya da gündem oldu - Haberler
Haberi Paylaş

İlkokul öğrencilerinin Survivor yarışması sosyal medya da gündem oldu

İhlas Haber Ajansı - Özge Bozo - Yerel
 - Güncelleme:

İlkokul öğrencilerinin Survivor yarışması sosyal medya da gündem oldu Erzurum'un Uzundere ilçesinde bulunan Şelale İlkokulu öğrencilerinin gerçeği aratmayan Survivor yarışması, izleyenleri gülümsetti.

İlkokul öğrencilerinin Survivor yarışması sosyal medya da gündem oldu

ERZURUM - Erzurum'un Uzundere ilçesinde bulunan Şelale İlkokulu öğrencilerinin gerçeği aratmayan Survivor yarışması, izleyenleri gülümsetti.

Uzundere ilçesinde bulunan Şelale İlkokulu Okul Müdür Yardımcısı İbrahim Turan ve öğrencileri gerçeği aratmayan Survivor yarışması yaptı. Bir televizyon kanalında yayınlanan programda Ünlüler ve Gönüllülere karşı 'Dadaşlar' ismi altında yarışan küçük çocukların videosu sosyal medyada gündem oldu. Düzenledikleri yarışmada adada kalan küçük yarışmacılara ödül olarak cağ kebabı ikram edilerek Tortum Şelalesi gezdirildi.

Çocukların yarışmadaki heyecanlı anları izleyenleri gülümsetti.

İhlas Haber Ajansı / Özge Bozo - Yerel

Yerel Güncel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title