Haberler

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, Cumhuriyet Mahallesi'nde çalışmaları denetledi

Güncelleme:

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, Cumhuriyet Mahallesi'nde sürdürülen çalışmaları yerinde denetledi. Belediye ekipleri tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Latif Akyol ile birlikte Cumhuriyet Mahallesi'nde sürdürülen çalışmaları yerinde denetledi.

Didim Belediyesi ekipleri kent genelinde çalışmalarına yoğun tempo ile devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince Cumhuriyet Mahallesi'nde sürdürülen çalışmaları Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, Belediye Başkan Yardımcısı Zeynel Şener, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Latif Akyol yerinde denetleyerek, yapılan ve yapılacak olan çalışmalara ilişkin bilgiler aldı.

Denetlemelerle ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Atabay; "Cumhuriyet Mahallesi'nde yapmış olduğumuz yol çalışmalarını Cumhuriyet Mahallesi Muhtarımız Latif Akyol ile yerinde inceledik. Kentimiz gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor, vatandaşlarımızın daha güzel bir kentte yaşamlarını sürdürebilmesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz" dedi. - AYDIN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Cumhuriyet Mahallesi Ahmet Deniz Atabay Yerel Haberler Belediye Yerel Güncel Haberler

Kredi kartı harcamaları patladı! Limit ve taksit sayısına yeni düzenleme

Kredi kartı harcamaları patladı! Limit ve taksit sayısına yeni düzenleme

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Hem suçlu hem güçlü! Ceza yazan polislere 'Sen insan değilsin' diyerek tepki gösterdi

Hem suçlu hem güçlü! Ceza yazan polislere "Sen insan değilsin" diyerek tepki gösterdi

Bakmadan Geçme

AHU TUĞBA SAĞLIK DURUMU! Ahu Tuğba kaza mı geçirdi, durumu nasıl? ARDA GÜLER HANGİ TAKIMA TRANSFER OLACAK? Arda Güler Real Madrid'den ayrılıyor mu? Kurban Bayramı bitti mi? 20 Haziran Perşembe Kurban Bayramı tatili bitti mi, resmi tatil bitti mi? Bugün BORSA açık mı? 20 Haziran Perşembe BORSA kapalı mı, açık mı? Borsa İstanbul kaçta açılıyor? Bugün PTT açık mı? 20 Haziran Perşembe PTT kapalı mı, açık mı? Bugün sağlık ocakları açık mı? 20 Haziran Perşembe sağlık ocakları kapalı mı, açık mı? Bugün resmi tatil mi? 20 Haziran Perşembe resmi tatil mi, değil mi? Bugün devlet daireleri ve kamu kurumları açık mı? EURO 2024 F Grubu Puan Durumu! F Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 F Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 E Grubu Puan Durumu! E Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 E Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 D Grubu Puan Durumu! D Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 D Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? 20 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi!
Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title