Haberi Paylaş

Demokrasi Nöbetinin 18. Günü

Demokrasi Nöbetinin 18. Günü

Yerel Haberler

15 Temmuz’daki FETÖ terör örgütü tarafından yapılan darbe girişiminin ardından başlayan demokrasi nöbetinin 18. gününde binlerce vatandaş darbe girişimini lanetleyerek birlik ve beraberlik mesajı verdi.

15 Temmuz'daki FETÖ terör örgütü tarafından yapılan darbe girişiminin ardından başlayan demokrasi nöbetinin 18. gününde binlerce vatandaş darbe girişimini lanetleyerek birlik ve beraberlik mesajı verdi.

15 Temmuz'da FETÖ terör örgütü tarafından düzenlenen darbe girişiminin ardından Cumhuriyet Meydanı'nda toplanan binlerce vatandaş, demokrasi nöbetinin 18. gününde darbe girişimini lanetledi. Ellerinde Türk bayraklarıyla alanda toplanan vatandaşlar, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Öte yandan Büyükşehir Belediye Başkanı ile ilçe belediye başkanları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri meydanda toplanan vatandaşları selamlayarak ikinci bir emre kadar nöbete devam edeceklerini söyledi.

Ayrıca Yazar Mehmet Fatih Çıtlak da vatandaşlara birlik ve beraberliğin önemini anlattı. - KAYSERİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Güncel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title