Haber : Bitlis'te 'Proje Döngüsü Yönetimi ve Horizon 2020' Eğitimi - Haberler

Haberi Paylaş

Bitlis'te 'Proje Döngüsü Yönetimi ve Horizon 2020' Eğitimi

Bitlis'te 'Proje Döngüsü Yönetimi ve Horizon 2020' Eğitimi

Bitlis Eren Üniversitesi (BEÜ) Proje Destek Ofisi Koordinatörlüğü tarafından “Proje Döngüsü Yönetimi ve Horizon 2020” eğitimi verilmeye başlandı.

Bitlis Eren Üniversitesi (BEÜ) Proje Destek Ofisi Koordinatörlüğü tarafından "Proje Döngüsü Yönetimi ve Horizon 2020" eğitimi verilmeye başlandı.

AB Uzmanı Musa Karademir'in sunumuyla İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin konferans salonunda başlayan eğitime çok sayıda akademisyen katıldı. TÜBİTAK'la bağlantılı çalışmaların bilim camiası için büyük bir fırsat olduğunu ifade eden Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Demirtaş, tüm üniversite personeli ve öğrencilerin bunu fırsata dönüştürmeleri gerektiğini söyledi. Prof. Dr. Demirtaş, "Üniversitemizin düzenlemiş olduğu bu tür etkinliklere çok fazla önem veriyoruz. Çünkü proje destek ofisimiz bu tür çalışmaların birçoğuna öncülük yaptı ve çok önemli konuklar davet etti. Bu tür toplantılar, proje ile ilgili çalışmalar bizim için bir fırsattır. Gerek üniversitemiz için gerek siz katılımcılar için bir fırsattır. Türkiye ile Avrupa Birliği arasında siyasi manada bir takım uyumsuzluklar olmakla birlikte ülkemizin Avrupa Birliği ilişkileri her düzeyde devam etmektedir. Ekonomik ilişkilerimiz de devam etmektedir. TÜBİTAK ve Avrupa Birliği ile ilgili proje çalışmaları seminerleri aslında en yüksek düzeyde ilgiyi hak ediyor. Ben bu çalışmanın katılımcılara ve üniversitemize katkı yapacağına inanıyorum" dedi.

Proje Destek Ofisi Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Yusuf Çınar'ın da bir konuşma yapmasının ardından AB Uzmanı Musa Karademir tarafından "Proje Döngüsü Yönetimi ve Horizon 2020" eğitimi verildi. - BİTLİS

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Eren Üniversitesi Avrupa Birliği Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title