Haberler

Ani Evran Üniversitesi'nde Seminer

Kişisel gelişim uzmanı Ahmet Şefik İzgören, üniversite öğrencilerine "At Şu Adımı" adlı seminer verdi.

Ahi Evran Üniversitesi'inde (AEÜ),  "At Şu Adımı" adlı kişisel gelişim semineri verildi.

Üniversite bünyesindeki Keyfe Kafi Daire Topluluğu, Ati Eğitimciler Topluluğu ve Gülşehri Akademi Merkezi'nin katkılarıyla organize edilen seminer, kişisel gelişim uzmanı Ahmet Şerif İzgören tarafından Fen-Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

Seminerde mücadele ruhu, bilgi, girişimcilik, karakter, iyilik, planlama konuları üzerine konuşan İzgören, öğrencilere tavsiyelerde bulundu. İzgören, Anadolu kültüründe  emek, çaba, insanlık sevgisi, hoşgörü ve vatan sevgisini olduğunu aktardı.

Bu değerlerin öne çıkarılması ve yaşatılması gerektiğini vurgulayan İzgören, şöyle konuştu:

"Ülkemizde okuma oranı, eğitim seviyesi ve kalitesi düşük. Gelişmiş ülkeler açısından bir değerlendirmede bulunacak olursak bu ülkeler içinde en düşük seviyede bulunduğumuzu söyleyebilirim. Gelişmiş ülkeler seviyesine çıkabilmemiz için kitap okuma alışkanlığı edinmemiz gerekiyor. Gençler kitap okuma alışkanlığı kazanmaları için teşvik edilmeli."

"Aranan bir eleman olmak istiyorsanız uzmanlaşın" diyen İzgören, herhangi bir konuda adım atmanın girişimcilik olduğunu dile getiren İzgören, her zaman olumlu ve uzlaşmacı olunması gerektiğini kaydetti.

Çok sayıda öğrencinin takip ettiği seminerin sonunda İzgören'e Kırşehir Valisi Özdemir Çakacak ve Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kudret Saylam tarafından hediye verildi. - Kırşehir

Kaynak: AA / Yerel

Ahmet Şerif İzgören Ahmet Şefik Gülşehri Yerel Haberler

Umutlar azalıyor! İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin helikopteri kaza geçirdi

Umutlar azalıyor! İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin helikopteri kaza geçirdi

Tahran, yardım için Ankara'nın kapısını çaldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Gereken her türlü desteği vermeye hazırız

Tahran, yardım için Ankara'nın kapısını çaldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Gereken her türlü desteği vermeye hazırız

İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin helikopter kazasından önceki son sözleri oldukça manidar

İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin helikopter kazasından önceki son sözleri oldukça manidar

Bakmadan Geçme

Şampiyon kim olacak? Galatasaray mı Fenerbahçe mi şampiyon olacak? Villarreal Real Madrid maç özeti ve golleri izle! (ARDA GÜLER'İN GOLLERİ) Real Madrid maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Galatasaray Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) GS FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Fenerbahçe kaç yıldır şampiyon olamıyor 2024? İşte Fenerbahçe'nin son şampiyonluk yaşadığı sezon! DEV DERBİDE KAVGA! Fenerbahçe - Galatasaray maçı kavgayı kim çıkardı, KİM KAVGA ETTİ? Olay ne, ne oldu? Galatasaray en son ne zaman şampiyon oldu? GS en son hangi yıl ve sezon şampiyonluk yaşadı? FENERBAHÇE - GALATASARAY MAÇI KAÇ KAÇ? #9917 Dev derbide kim önde, kim gol attı? DEV DERBİ SON DURUM! #129349 DEV DERBİDE NEFESLER TUTULDU! #9917 Fenerbahçe Galatasaray maçı CANLI ANLATIM! Dakika dakika ne oldu, kim gol attı? #129349 Tarihte suikaste uğrayan ve ölen dünya liderleri GALATASARAY'IN TARİHÇESİ! Galatasaray ne zaman kuruldu, kaç kez şampiyon oldu? Galatasaray ilk başkanı kimdir? FENERBAHÇE'NİN TARİHÇESİ! Fenerbahçe ne zaman kuruldu, kaç kez şampiyon oldu? Fenerbahçe'nin ilk başkanı kimdir? Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanan maçlar (1909-2024) Galatasaray Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 19 Mayıs Galatasaray Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Galatasaray Fenerbahçe maçı öncesi kavga mı çıktı, kimle kim kavga etti? İlk 11 belli oldu! İşte Galatasaray Fenerbahçe maçı 11'leri!
Düştükleri notu görmeniz lazım! Fenerbahçe'den Galatasaray'a maç sonu olay gönderme

Düştükleri notu görmeniz lazım! Fenerbahçe'den Galatasaray'a maç sonu olay gönderme

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title