Adana'ya Bir Marka Otel Daha Geliyor - Haberler
Haberi Paylaş

Adana'ya Bir Marka Otel Daha Geliyor

İhlas Haber Ajansı - Yerel
Adana'ya Bir Marka Otel Daha Geliyor

Adana’da inşaası devam eden Kiza Kurumsal İş Merkezi bünyesinde kente marka bir otel kazandırılacak.

Adana'da inşaası devam eden Kiza Kurumsal İş Merkezi bünyesinde kente marka bir otel kazandırılacak. 12 blokta 990 ofis ve 287 iş yerinden oluşacak iş merkezindeki otel, "Business Otel" konseptinde olacak ve ünlü markalarından birisinin imzasını taşıyacak.

Kurt İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Kurt, 120 odalı Business Otel ile ilgili olarak ünlü otel zincirlerine sahip markalarla görüşmelerini sürdürdüklerini kaydetti. Kurt, Adana-Mersin D 400 (E5) Karayolu üzerindeki eski Tekel Fabrikasının bulunduğu yerde, uluslar arası yola 240 metre cepheli 55.262 m2 arsa üzerinde 180.000 m2 kapalı alanı kapsayan büyük bir proje olarak gerçekleşen Kiza Kurumsal İş Merkezi'nin, tüm Güney Bölgesi'ne önemli bir değer katacağını söyledi. İş merkezinin yaklaşık 30 bin nüfusa sahip 5 bin adet ticaret ve imalat sanayinde faaliyet gösteren iş yerlerinin bulunduğu bölgede yer aldığını hatırlatan Kurt, "5 bin sanayi ve imalat iş yerinin kalbinde kurulan iş merkezimiz, aynı zamanda Bölgede emsalsiz bir lojistik üstünlüğe sahip. Adana'yı doğu ve batıya bağlayan karayolunun tam üzerinde bulunması bir yana TEM bağlantılı yolu ve otogarla tam karşı karşıya. Havaalanına ise birkaç dakika uzaklıkta. Bu nedenle Business Otel, iş çevrelerince yoğunlukla tercih edilen bir merkez olacaktır. Son yıllarda otel sektöründe gelişmelerin yaşandığı Adana'ya da değer katacak prestijli bir yatırım olacaktır" diye konuştu. - ADANA

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Aydın Kurt, Yerel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title