Yaşlı Kadın Elinde Bayrağı ile Teröre Meydan Okudu

Yaşlı Kadın Elinde Bayrağı ile Teröre Meydan Okudu

Yaşlı kadın elinde bayrağı ile teröre meydan okudu Elinde Türk Bayrağıyla yürüyüş yapıp teröre meydan okudu Yaşlı kadın eline bayrak alıp teröre meydan okuduŞANLIURFA - Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde eline Türk Bayrağını alan yaşlı bir kadın, asker kamuflajı giyip tek başına yürüyüş...

Yaşlı kadın elinde bayrağı ile teröre meydan okudu
Elinde Türk Bayrağıyla yürüyüş yapıp teröre meydan okudu
Yaşlı kadın eline bayrak alıp teröre meydan okudu

ŞANLIURFA - Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde eline Türk Bayrağını alan yaşlı bir kadın, asker kamuflajı giyip tek başına yürüyüş yaparak teröre meydan okudu.
Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesine bağlı Aydoğdu Kırsal Mahallesinde yaşayan Feride Demir isimli yaşlı bir kadın, Ceylanpınar ilçe merkezinde eline aldığı Türk Bayrağıyla teröre karşı yürüdü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla'ya destek veren yaşlı kadın, "Bayrak için aç kalırım" dedi.
Olay Ceylanpınar ilçe merkezinde meydana geldi. Ceylanpınar'ın Aydoğdu Kırsal Mahallesinde yaşayan Feride Demir isimli kadın, asker kamuflajı giyip eline aldığı Türk Bayrağıyla teröre karşı yürüdü. Çarşı merkezinde yürüyen kadın, teröre lanet ederek, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla'ya destek verdi.
Sık sık teröre lanet ederek tek Türkiye sloganları attı
Elinde tuttuğu Türk Bayrağıyla şehitler için dua eden Feride Demir, "Bayrak kaldırarak hem ülkeme hem de Belediye Başkanımız Menderes Atilla'ya destek oluyorum. Şehitlerimiz bu ülke için öldüler. Allah hepsini rahmet eylesin. Hangisi Menderes Atilla kadar hizmet yaptı. Ben yürüyüş yapıyorum. Hem teröre lanet ediyorum hem de Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Menderes Atilla'ya destek veriyorum. Erdoğan'a da dua ediyorum ve inşallah belediye başkanımız Menderes Atilla yine kazanacak. Erdoğan'a çok dua ettim ve hamd olsun kazandı. Vatan bölünmez ve şehitler ölmez. Şehit polis ve askerlerimize Allah rahmet eylesin, hepsi cennete gittiler. Ben Feride Demir olarak ne terörden ne de kimseden korkmuyorum. Terör köpektir. Ben bayrak için aç kalırım. Dün Urfa'da yürüyüş yaptım. Polisler bana ilk lahmacun verdi, yedim. Ne kadar mutlu oldum" diyerek yürüyüş yapmaya devam etti.
Çevredeki vatandaşlar ise yürüyüş yapan kadını cep telefonuyla kaydetti.