Yaşar Doğan Haberleri

Yaşar Doğan haber, Yaşar Doğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yaşar Doğan - 31.05.2021
TÜMSİAD Genel Başkanı Doğan: "Büyüme rakamları ümit vadetmektedir"
Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Genel Başkanı Yaşar Doğan, "Özellikle geçen yılın üçüncü çeyreği ile başlayarak pozitif olarak devam eden büyüme rakamları ümit vadetmektedir.
Yaşar Doğan - 17.05.2021
TÜMSİAD Genel Başkanı Doğan: "Destekler esnafımıza can suyu sağlayacak nitelikte"
Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Genel Başkanı Yaşar Doğan, "Esnafımıza can suyu sağlayacak nitelikte verilen hibe ödemelerini ve Nefes Kredisi'ni çok değerli buluyorum.
Yaşar Doğan - 12.03.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ekonomi Reformları"nı açıkladı: (7)
Programdan notlar "Ekonomi Reformları Tanıtım Toplantısı"na TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman, İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç, TÜMSİAD Başkanı Yaşar Doğan, ASKON Genel Başkanı Orhan Aydın, bazı milletvekilleri, belediye başkanları, STK temsilcileri katıldı.
Yaşar Doğan - 01.03.2021
TÜMSİAD Başkanı Doğan: "Büyüme rakamları piyasalara olumlu yansıyor"
Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Başkanı Yaşar Doğan, "Ülkemiz, TÜİK verilerine göre 2020 yılını pozitif büyüme ile tamamlayan ülkelerden birisi oldu.
Yaşar Doğan - 11.02.2021
ASKON, MÜSİAD ve TÜMSİAD'a sivil anayasa ziyareti gerçekleştirdi
Bu bağlamda devletin kurumlarının oluşturulmasında, kararların alınmasında ve her türlü problemlerin çözüme kavuşturulmasında karşılıklı görüşmeyi yani müzakere etmeyi ve katılımı esas gören müzakereci bir demokrasi anlayışını benimsediklerini aktaran Aydın, şunları kaydetti: "Biz de aynı şekilde daha demokratik ve özgürlükçü bir Türkiye'nin inşası için muhataplarımız olan kuruluşlarla görüşerek sivil anayasamızın sağlıklı bir şekilde oluşturulabilmesi için temaslara başladık. Öncelikli olarak MÜSİAD Başkanı Abdurrahman Kaan ve TÜMSİAD Başkanı Yaşar Doğan ile görüşerek birlikte komisyon kurup çalıştaylar düzenlemeyi teklif ettik.
Yaşar Doğan - 27.01.2021
GÜNDEM / 27 Ocak 2021
ÖZEL HABER 1- SALGINDA YILDIZI PARLAYAN SEKTÖRLER - Türk Telekom, salgında hayatı eve sığdırmak için çalıştı Türk Telekom Strateji Planlama ve Dijital Genel Müdür Yardımcısı Barış Karakullukçu: "Çok yönlü dijital servislerimiz ile bu zorlu süreçte hayatı eve sığdırdık" "Normalde 3-5 yılda yaşanacak dönüşümler kısa sürede gerçekleşti. Uzaktan eğitim ve evden çalışmanın, data tüketimine ve iletişime talebi artırmasıyla da telekomünikasyon sektörü hayli hareketli bir yıl geçirdi" "Evden çalışmaya hızlı geçiş ve yaşanan süratli dijitalleşme, siber güvenlik risklerini de ciddi anlamda yükselten bir unsur oldu" "Türk Telekom sabit geniş bant abonelerinin toplam veri kullanımı, Ocak-Eylül 2020'de bir önceki yıla göre yüzde 50 artış gösterdi" "2020 yatırım öngörümüzü yıl içinde iki kere yukarı yönlü revize ederek üçüncü çeyrekte yaklaşık 6,6 milyar TL'ye çıkardık. Bu yatırım hedefinin yaklaşık 4 milyar TL'lik kısmını ise halihazırda yılın ilk 9 ayında gerçekleştirdik" "2021, sektörde 5G'ye geçişin daha çok konuşulacağı, dijital servislerin ve teknoloji girişimlerinin hızla büyümeyi sürdüreceği bir yıl olacak" (Eda Topcu/İstanbul) 2- TÜMSİAD, 2021'de ekonomideki büyüme trendinin devam etmesini bekliyor Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Doğan: "2021 yılında ekonomimizdeki büyüme trendinin süreceğine inanıyoruz.
Yaşar Doğan - 21.07.2020
Son Dakika: Madeni para, iğne, misket, pil, çakmak...Çocukların midesinden çıkan onlarca yabancı cisim şaşırttı
Madeni para, iğne, misket, pil, çakmak...Çocukların midesinden çıkan onlarca yabancı cisim şaşırttı ELAZIĞ - Elazığ'da çocukların yemek ve nefes borusu ile midesinden çıkartılan madeni para, pil, iğne, misket, saat pilleri, çakmak gibi yabancı cisimler şaşırttı. Fırat Üniversitesi Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Hepatoloji ve Beslenme bölümüne son iki yılda, 6 ay ile 18 yaş arasındaki çok sayıda çocuk, yabancı cisim yutması şikayetleri ile başvurdu. Çocuk Gastroenteroloji Hepatoloji ve Beslenme Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Yaşar Doğan, müdahale ederek cisimleri nefes ve yemek borusu ile mideden gerçekleştirdiği operasyonlarla çıkardı.
Yaşar Doğan - 01.03.2020
TÜMSİAD'dan İdlib saldırısına tepki
Tüm Sanayici İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Başkanı Yaşar Doğan, İdlib'deki saldırıya ilişkin belirterek, "Barışı istemeyenlerin yazdığı senaryolar, ülkemizi zor duruma sokup zayıflatma hesapları üzerine kurulu. Bu kirli oyunun bilincindeyiz.
Yaşar Doğan - 08.01.2020
Çorum'dan kısa kısa
Zanaatkarlar Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mustafa Fındıkçı, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın'ı ziyaret etti.
Yaşar Doğan - 28.12.2019
Yerli otomobil üretim tesisinin Bursa'da kurulacak
TOGG tarafından yapılacak elektrikli otomobil üretim tesisi yatırımının, güçlü sanayisi, otomotiv sektörü ile ilgili kuvvetli altyapısı ile bu projeyi en çok hak eden il olarak Bursa'da yapılmasından son derece mutlu olduklarını ifade ettiler.
Yaşar Doğan - 30.09.2019
"Değişim aşamasına geçmek büyük önem taşıyor" başlıklı haberimizin 5. paragrafında yer alan,...
Tüm Sanayici İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Genel Başkanı Yaşar Doğan, Yeni Ekonomi Programı'na (YEP) ilişkin, "Ekonomi programımız dengeleme, disiplin ve değişim olarak formülize edilmişti.
Yaşar Doğan - 30.09.2019
"Değişim aşamasına geçmek büyük önem taşıyor"
Tüm Sanayici İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Genel Başkanı Yaşar Doğan, Yeni Ekonomi Programı'na (YEP) ilişkin, "Ekonomi programımız dengeleme, disiplin ve değişim olarak formülize edilmişti.
Yaşar Doğan - 17.09.2019
İngiltere'deki Türklere sevindirici haber
"Hukuka adil bir karar bekliyoruz" İngiltere'nin başkenti Londra'da Kraliyet Adalet Mahkemesinde görülen davada Türk İş İnsanları Birliğinin avukatı Yaşar Doğan, verilen bu adaletsiz kararın yerini adil ve hukuka uygun bir karar olarak tekrardan düzeltilmesi gerektiğini belirtti.
Yaşar Doğan - 17.09.2019
Ankara Anlaşması davası temyize gidiyor
Davanın avukatı Yaşar Doğan da "Umuyoruz ki Yüksek Mahkeme'nin vermiş olduğu adaletsiz karar, yerini mağduriyetleri giderecek, adil ve hukuka uygun bir karara bırakır.
Yaşar Doğan - 10.07.2019
"Sanayi'nin öncelikli sektör kabul edilmesini çok önemsiyoruz"
Tüm Sanayici ve İş adamları Derneği (TÜMSİAD) Genel Başkanı Yaşar Doğan, 11. Kalkınma Planı'na ilişkin, "Sanayi sektörünün öncelikli sektör kabul edilmesini çok önemsiyoruz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yaşar Doğan Haberleri | Yaşar Doğan Kimdir - Haberler - Yaşar Doğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yaşar Doğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Covid-19 engeline takılan düğün çerezcilerinde yoğun mesai başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 3.8.2021 08:19:00. #1.14#

title