Yaşar Alptekin, Canlı Yayında Oyuncak Fareden Tektaş Çıkararak Eşine Evlilik Teklifi Etti

Yaşar Alptekin, Canlı Yayında Oyuncak Fareden Tektaş Çıkararak Eşine Evlilik Teklifi Etti

Haberler.com - Haberler | Magazin

Eski manken Yaşar Alptekin, 22 yıl sonra yeniden evlendiği eşi Nilgün Altıntay'a canlı yayında oyuncak farenin içinden çıkardığı yüzükle evlilik teklifi etti.

22 yıl aradan sonra yeniden evlenen Yaşar Alptekin ve eşi Nilgün Altıntay, Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa' programına konuk oldu. Alptekin, fareden korkan eşine canlı yayında oyuncak farenin içinden çıkardığı yüzükle evlilik teklifi etti.

OYUNCAK FAREDEN TEKTAŞ ÇIKARDI

Yıllar sonra eski eşiyle yeniden evlenen Yaşar Alptekin, canlı yayınla özel hayatından bahsederken birden oyuncak fare çıkardı. Eşinin fareden çok korktuğunu söyleyen Alptekin, "Nilgün çok korkaktır. Onun korkması benim çok hoşuma gidiyor. Mesela fareden çok korkar. Ben ona her şerde bir hayır vardır bunu öğretmek istiyorum. Mesela bunun karnında bir hayır var." diyerek eşine aldığı yüzüğü çıkardı.

"İYİ GÜNDE VE KÖTÜ GÜNDE BİRLİKTE OLMAYA NE DERSİN?"

Alptekin, "Bu dünyada ve ahirette saliha bir eş olmaya, çocuklarımızı huzur ve sağlıkla yetiştirmeye, iyi ve kötü günde birlikte olmaya ne dersin?" sorusuyla eşine evlilik teklifi etti.

Yaşar Alptekin, Canlı Yayında Oyuncak Fareden Tektaş Çıkararak Eşine Evlilik Teklifi Etti
Haber Yorumları (49)
YAZALIM BAKALIM: KENDiSiDE FAREDiR AYNI ZAMANDA SOYTARIDIR
X: bence bu adamın psişik sorunları var. . . bana mütevazi bir kişilik gibi gelmiyor. . . Dine geldiğin zaman magazini bırakacaksın. . . Tribünlerin görmesine gerek yok. kendi içinde yaşa adam gibi yaşa. . . Tesbihi de boynuna tasma gibi takma. .
ADA: Koskoca 22 yıl. . . . bir araya gelselerde yine yapamazlar ayrılık iki yabancı etmiş onları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title