Haberler

İzmitli Öğrenciler Bisiklet Sahibi Olmaya Devam Ediyor

İzmit Belediyesi tarafından başlatılan Haydi Okula Projesi kapsamında 670 öğrenci daha İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ın katılımıyla düzenlenen törende bisikletlerine kavuştu.

İzmit Belediyesi tarafından başlatılan Haydi Okula Projesi kapsamında 670 öğrenci daha İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan'ın katılımıyla düzenlenen törende bisikletlerine kavuştu.

İzmit Belediyesi'nin Haydi Okula Projesi kapsamında 670 öğrenciye daha bisikletleri teslim edildi. Doğu Kışla'daki kapalı pazar alanında düzenlenen bisiklet dağıtım törenine İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Akmanşen, Kocaeli Pazarcılar Odası Başkanı Ahmet Serim, AK Parti İzmit İlçe yöneticileri, okul müdürleri, muhtarlar, öğretmenler, öğrenciler ile veliler katıldı. Törende Atatürk Ortaokulu, Evliya Çelebi İmam Hatip Ortaokulu, Kazım Karabekir Ortaokulu, Şehit Selçuk Gökdağ Orta Okulu, Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu ve İbni Sina İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri bisikletlerine kavuşmanın mutluluğunu yaşadılar.

Törende konuşan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, "Makamlar gelip geçicidir önemli olan güzel hizmetler yapmaktır. Göreve geldiğimiz günden itibaren okullarımıza hep destek verdik. İzmit Belediyesi olarak çocuklarımıza hep öncelik tanıdık. Projelerimizle çocuklarımıza pozitif ayrımcılık yaptık. Çocuk Hakları Okulu, çocuk hakları masasını ilk biz açtık. Bu projemiz Türkiye'ye model oldu. Bisiklet herkesi mutlu eden bir araçtır. Benim hiç bisikletim olmadı, hep hayalimdi. Gelişmiş bütün şehirlerde araçtan çok bisiklet var. Biz de 2012 yılından beri bisiklet dağıtıyoruz. Bisiklet öğrenmek isteyenler için Yahya Kaptan'da bisiklet eğitim pistimiz, bisiklet yollarımız var. Bisiklet, yarınlar için gerekli. Yarın çocuklarımız büyüdüğü zaman kendi çocuklarına bisikleti öğretecek" dedi.

"Bizim atalarımız, komutanlarımız, padişahlarımız ilimi fenni hep önde tuttular" diye konuşan Doğan, "İlimi fenni daha çok kullanacağız, daha çok çalışacağız. Çocuklarımızı daha iyi yetiştireceğiz. Ülkemizin geleceğini teslim edeceğimiz yavrularımızı yetiştirdiği için anne babalara minnettarız. Çağdaş uygarlıklar mücadelesinde önce sağlıklı ve eğitimli nesillerle olacak. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan göreve geldiğinde eğitimin bütçesini arttırdı. Ülkenin geleceği için, bu mutluluk tablosu için bu projeyi yapmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Konuşmaların ardından öğrencilere bisikletleri teslim edildi. - KOCAELİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yaşam

İzmit Belediyesi Nevzat Doğan Yaşam Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

Kadınlar evlendikten sonra sadece kendi soyadını kullanabilir mi? Evli kadın sadece kendi soyadını kullanabilir mi? Adana ASKİ su kesintisi: Adana'da sular ne zaman gelecek? Tufanbeyli, Aladağ, Saimbeyli 22-23 Temmuz 2024 Adana su kesintisi listesi! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? Akşehir, Beyşehir, Çumra 22-23 Temmuz 2024 Konya su kesintisi listesi! MARAŞ'TA YANGIN SON DAKİKA! Maraş-Dulkadiroğlu ilçesinde orman yangını söndürüldü mü, son durum nedir? İstanbul baraj doluluk oranı düşüyor mu, barajlar yüzde kaç dolu? Güncel İSKİ baraj doluluk oranı! 22 Temmuz barajların doluluk oranı yüzde kaç? BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? Mustafakemalpaşa, Nilüfer, Osmangazi 22-23 Temmuz 2024 Bursa su kesintisi listesi! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? Muratpaşa, Alanya, Manavgat 22-23 Temmuz 2024 Antalya su kesintisi listesi! ENFLASYON BEKLENTİSİ TEMMUZ 2024 l Temmuz ayı enflasyonu ne zaman açıklanacak? 2024 Temmuz ayı enflasyon beklentisi anketi paylaşıldı mı? ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? Sincan, Gölbaşı, Beypazarı 22-23 Temmuz 2024 Ankara su kesintisi listesi! CANLI maç izle! (TÜM MAÇLAR) Canlı şifresiz donmadan HD maç izle! 22 Temmuz günün maçları nereden izlenir? 23 Temmuz 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, KARİYER, SAĞLIK burç yorumları! 23 Temmuz burç yorumları nedir? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? Bugün Süper Loto sonuçları açıklanacak mı? Süper Loto bugün kazanan numaralar neler olacak? CANLI DOLAR KURU #128184 1 Dolar kaç TL? Dolar ne kadar, yükseldi mi? Tarım Kredi Kooperatif atıksız alışveriş nedir? Tarım Kredi sıfır market alışverişi nasıl yapılır? Kızılcık Şerbeti Firaz kim? Batuhan Yüzgüleç kimdir, kaç yaşında ve hangi dizilerde oynadı?
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

title