Haberi Paylaş

Damattan ters köşe! Yaptığı hamle sonrası gelinin yüzü ekşidi, evde kahkaha tufanı koptu

Yaşam Haberleri

Kız isteme töreni sırasında ters köşe yapan damadın videosu, sosyal medyada hayli gördü. Genç adam, "Madem ki hayatta her şeyi paylaşacağız, senin de bu tuzlu kahveden içmeni istiyorum" diyerek kahvesini geline uzattı. Gelinin yüzü ekşirken, evde kahkaha tufanı koptu.

Sosyal medyada yayınlanan eğlenceli bir video, günün en çok izlenenleri arasına girdi. Kız isteme töreni sırasında tuzlu kahve ikram edilen damat, kahveyi içtikten sonra söz aldı. Damat, "Madem önümüzdeki iyilikleri ve kötülükleri beraber aşacaksak, senin de bu tuzlu kahveden içmeni istiyorum" diyerek kahvesini geline uzattı.

YÜZÜNÜ EKŞİTTİ AMA YİNE DE İÇTİ

Bu teklif karşısında önce yüzünü ekşiten ve kahvenin içine attığı tuzları düşünen gelin, daha sonra damadın teklifini kırmayarak tuzlu kahveden bir yudum aldı. Eğlenceli anlara ise davetliler kahkahalarıyla eşlik etti. Video kısa sürede çok sayıda yorum aldı.

Damatlık Yaşam Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (3)

DODOK DODOK:

Damada acıyorum; bu hareketi için hayatı boyunca hep ters köşe olacak...

baklavacı çeto :

dün kadın kıyafeti giyen damat ile bugün erkek gibi davranan damat arasında cudi dağı kadar fark var. maço değilim ama benden damata tebrikler.

ismail bey :

Herkes tiyatrocu olmuş,,

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title