Haberler

Çorum'da Cami Tuvaletine Yuva Yapan Kuşlar İçin Uyarı

Abone Ol

Çorum'un Dodurga ilçesinde bulunan Kızılkanat Camisi'nin tuvaletine yuva yapan kırlangıçlar için cemaate uyarı notları asıldı. Caminin imam hatibi, kuşların su ihtiyacını karşılamak ve yuvalarının bozulmaması için önlem alınması gerektiğini belirtti.

Çorum'un Dodurga ilçesinde bir caminin tuvaletinin girişine yuva yapan kuşlar için tuvalet ve şadırvana cemaatin dikkatli davranması için notlar asıldı.

Cumhuriyet Meydanı'ndaki Kızılkanat Camisi'nin tuvalet kapısının üst kısmına kırlangıçlar yuva yaptı.

Caminin imam hatibi Mustafa Çelik yuvayı ve kuşları korumaya aldı.

Çelik, kuşların su içmelerini kolaylaştırmak ve yuvalarının bozulmaması için tuvalet kapısı ile şadırvana "Kırlangıç yavruları uçana kadar kapıyı kapatmayın", "Lütfen lavaboların dış kapısını açık bırakalım. Kuşlar su içiyor" notlar astı.

Kaynak: AA / Yaşam

Dodurga Çorum Yaşam Haberler

Bakmadan Geçme

Tesla Cybertruck Türkiye fiyatı ne kadar, belli oldu mu? Cybertruck özellikleri neler, içi nasıl? Yalı Çapkını YENİ BÖLÜM (48. BÖLÜM) İZLE! Yalı Çapkını yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Ümit Özdağ hakkında neden soruşturma başlatıldı? Porshce CEO'su Nazif Mehmet Yazıcı kimdir? 2 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Amardeep Anand kimdir? MasterChef Şef Amardeep Anand kaç yaşında, nereli, mesleği ne? 2 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 2 Ağustos 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 2 Ağustos Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 2 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 2 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 4 Aralık 2023 Günlük Burç Yorumları: 4 Aralık Pazartesi burç yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor? 2 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 2 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title