Haberler

Berkan Saçaklı okulunda unutulmadı

Balya ilçesinde, Ilıca Şehit Necmi Gürgen Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri, yaz tatilinde vefat eden Berkan Saçaklı için anma etkinliği düzenledi.

Balya ilçesinde, Ilıca Şehit Necmi Gürgen Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri, yaz tatilinde vefat eden Berkan Saçaklı için anma etkinliği düzenledi. Okul bahçesinde Okul Müdürü Mehmet Kocabıyık ile Okul Aile Birliği'nin ev sahipliğinde gerçekleşen anma etkinliğinde; Belediye Başkanı Orhan Gaga, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Kürcen, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler hazır bulundu.

Okul Müdürü Mehmet Kocabıyık'ın açılış konuşmasının ardından Yeni Cami İmamı Beytullah İçöz, Kur'an-ı Kerim tilavetinde bulundu, mevlid-i şerif okudu ve dua yaptı. Programa katılanlara teşekkür eden Milli Eğitim Müdürü Ahmet Kürcen, "Okulumuzun Okul Aile Birliği ve hayırseverlerin birlikte planladıkları bu anlamlı etkinlik beni duygulandırdı. Öğrencimizi rahmetle anıyorum. Ailesine sabırlar diliyorum. Bizde davet üzerine müdürlerimizle birlikte bu davete icabet ettik. Bu tür faaliyetler dini ve milli değerlerimizi yaşatmak adına hem de en çok ihtiyaç duyduğumuz birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek adına güzel etkinliklerdir. Öğrencilerimiz adına bu tür etkinliklerin düzenlenmesi bizleri memnun ediyor. Ben bu etkinliğin geçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Belediye Başkanı Orhan Gaga da, velilerle sohbet etti ve emeği geçenlere teşekkür etti. - BALIKESİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yaşam

Ilıca Balya Haberler

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Özel Harekatçıların Bahçeli'nin elini öptüğü ziyaretten yeni görüntüler

Özel Harekatçıların Bahçeli'nin elini öptüğü ziyaretten yeni görüntüler

Bakmadan Geçme

Yurt dışı çıkış harcı ne kadar oldu? Yurt dışı çıkış harcı nereden alınır? Emekli maaşı 12 bin TL mi oldu? Emekli maaşı kaç TL, ne kadar? En düşük emekli maaşı ne kadar oldu? Emekli maaşı açıklandı mı? İŞLETME BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS İşletme taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! CANLI ALTIN KURU | Bugün çeyrek altın fiyatı ne kadar, kaç TL? 16 Temmuz altın fiyatı! Gram altın kaç lira? HUKUK BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Hukuk taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! YKS yerleştirme puanı nedir? Ek yerleştirme puanı nedir, nasıl kullanılır? Evde bakım yardımı hesaplara yattı mı? Evde bakım yardımı ne kadar? Antalya'da aylarca işkence gören genç kimdir? Olay ne, nerede oldu? 3. DÖNEM AÖL SINAVA GİRİŞ BELGESİ 2024 l AÖL 3. Dönem sınav yerleri açıklandı mı ? YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Yazılım Mühendisliği taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS psikoloji taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! ÖN LİSANS NEDİR? Ön Lisans 2 yıllık mı oluyor? 2 yıllık bölümler hangileri? Çocuk Gelişimi Tavan/Taban Puanları 2024 | Devlet ve özel üniversite çocuk gelişimi başarı sıralaması ve kontenjanları arttı mı? 2 ve 4 yıllık bölümler neler? 2 yıllık ve 4 yıllık üniversite arasındaki farklar neler? 2 yıllık bölümler TYT puanıyla mı alıyor?
ÖSYM'den emsal niteliğinde karar! Mağduriyet yaşayan öğrenciler tekrar sınava girecek

ÖSYM'den emsal niteliğinde karar! Mağduriyet yaşayan öğrenciler tekrar sınava girecek

title