Acun Ilıcalı'nın düzenlediği yardım gecesinde, bağış için arayanların sözleri sonrası stüdyo buz kesti

Acun Ilıcalı'nın düzenlediği yardım gecesinde, bağış için arayanların sözleri sonrası stüdyo buz kesti

Haberler.com / Ecem Altan - Haberler | Magazin

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, dün akşam TV8 ekranlarında Erzurumspor için yardım gecesi düzenledi. Bağış yapacağını söyleyerek programı arayan Ali Akyüz isimli bir kişi "Ben aç karnımı doyuramadım, Erzurum'a yardım mı edeceğim?" deyince Ilıcalı ne diyeceğini bilemedi. Bir başka vatandaşın da 350 TL bağış yapmak için aramasının altında başka sebepler olduğunu söyleyen Ilıcalı, "İnsanların bu akşamki motivasyonunu bozmasanız olur mu" diyerek tepki gösterdi.

Kendi kanalı TV8'de daha önce de farklı spor kulüpleri için yardım geceleri düzenleyen Acun Ilıcalı, bu sefer de Erzurumspor için harekete geçti. Dominik'ten canlı yayın yapan Ilıcalı, bağış yapacağını söyleyerek yayına bağlanan kişiler yüzünden zor anlar yaşadı.

"AÇ KARNIMI DOYURAMIYORUM BİR DE YARDIM MI EDECEĞİM"

Dün akşam yayınlanan programa bağlanan Ali Akyüz isimli bir kişi "Ben aç karnımı doyuramadım, Erzurum'a yardım mı edeceğim?" dedi. Acun Ilıcalı da o sözlere karşılık, "Siz aradınız, biz aramadık sizi" diyerek tepki gösterdi.

"SURVIVOR'A SEÇİLEMEDİK BARİ BAĞIŞ YAPALIM"

Cenk Yıldıray isimli vatandaş ise, "Yıllardır Survivor'a başvura yapıyoruz ama kabul olmuyor, biz de dedik ki Erzurumspor'umuza bir bağış yapalım, o kabul olsun" dedi. Acun Ilıcalı ise bu sözlere karşılık, "Erzurumspor'a yardım yapmak, Survivor'a katılmaktan daha kolay. Doğru yolu seçmişsiniz" dedi.

Yardım gecesi düzenleyen Acun Ilıcalı'yı şoke eden telefon: Aç karnımı doyuramıyorum bir de bağış mı yapacağım

ACUN ILICALI FENA PATLADI

Bunun üzerine sözlerine devam eden Cenk Yıldıray isimli vatandaş "350 lira bağış yapmak istiyoruz" deyince iyice gerilen Ilıcalı, "350 lira mı bu? 350 lira bağışlayacaksınız. Valla bağışın miktarı olmaz ama sizin niyette çok sevimli bir durum sezmedim ben. Yani sonuçta burada yardım gecesi. Önemli bir gece. Keşke o telefonu çevirirken biraz düşünseniz. İnsanların bu akşamki motivasyonunu bozmasanız olur mu öyle şeyler? İyi şeyler yapar mısınız hayatta böyle. Var mı iyilikleriniz? Mesela bu akşam bizim vaktimizi çalmayarak güzel bir iyilik yapabilirsiniz. Di mi? Sevaba girersiniz" ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı'nın düzenlediği yardım gecesinde, bağış için arayanların sözleri sonrası stüdyo buz kesti
Haber Yorumları (19)
OZZY BJK: Neymiş efendim biz seni değil sen bizi aradın diyor. Utanmadan sesini duyurmaya çalışan imkanları kısıtlı yurdum insanıyla dalga geçiyorsun Acun. Spor kulübüne bağış nedir Acun? Ülkenizin büyük çoğunluğu insanlar ekmek alıp evine gidemiyor, yada o ekmeği alıp ailesine getirmek için evden çıkamıyor!! Sen çıkmışsın orada keyfi işlere yardım topluyorsun. Allah akıl fikir versin de bu yurdum güzel ihtiyaç sahibi insanlarla dalga geçme.
CİHAN ULKU: Böyle yardimlar oldukca fakir fukuraya sıra gelmez erzurum spor acliktan top oynuyamiyo oda hakli Biriside yazmiş zenginin Malı malzeme olmuş bize kardes Adam halktan yardim topluyo kendi cebinden vermiyo Bide önce Halka fakir fukuraya yardim edilir trilyonluk takimlara degil halkını tutmasini savunmasini arkasinda durmasini ogren birazda vicdanli ol düsünerek yaz Erzurum spora yardim topluyo şaka gibi yemin ederim bide bu durumu normal görüp savunanlar Allah Akil fikir versin
CAN KOÇ: Erzurum Spor veya başka bir futbol kulübü Akılsız idareciler yüzünden ne hallere düşüyor 60 tane futbol kulübü var süper lig 1 inci lig 2 inci Lig ve hepsi de yabancı futbolcu var ortalama 300 tane yabancı futbolcu var ortalama 1.5 milyon Euro alıyor olsalar neyse yani ülkeye boşuna masraf Avrupa başarı sıfır şampiyonlar ligi kupasını alanda yok UEFA kupası alanda yok örneğin Fenerbahçe dünya kadar futbolcu aldı veya Galatasaray borçları ülke dış borç kadar sonra vatandaş yardım et
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title