Yalvaç Ural Haberleri

Yalvaç Ural haber, Yalvaç Ural son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yalvaç Ural - 25.12.2020
Yalvaç Ural, "Hayatımız Kitap" programına konuk oldu
Yazar, yayıncı ve gazeteci Yalvaç Ural, Türkiye Yayıncılar Birliğinin kitaba ve yayıncılığa odaklanan çevrim içi "Hayatımız Kitap" programına katıldı.
Yalvaç Ural - 23.12.2020
Yalvaç Ural, "Hayatımız Kitap" programına katılacak
Yazar, yayıncı ve gazeteci Yalvaç Ural, yarın Türkiye Yayıncılar Birliğinin kitaba ve yayıncılığa odaklanan çevrim içi programı "Hayatımız Kitap" programına katılacak.
Yalvaç Ural - 03.09.2020
"Filmimin Hikayesi" ve "Genç Objektif" yarışmalarında başvurular tamamlandı
Türkiye'nin tüm illerinden 8 ile 13 yaş arası çocukların ilgi gösterdiği "Filmimin Hikayesi" yarışmasına 84 kişi başvuru yaptı. Gazeteci, yazar Yalvaç Ural başkanlığındaki jüride oyuncu Beste Bereket, TÜRSAK Vakfı Başkan Yardımcısı Burhan Gün, sinema yazarı Senem Erdine ve senarist Zafer Külünk yer alacak.
Yalvaç Ural - 01.06.2020
"Filmimin Hikayesi" yarışmasının jürisi açıklandı
Gazeteci, yazar Yalvaç Ural başkanlığındaki jüride, oyuncu Beste Bereket, TÜRSAK Vakfı Başkan Yardımcısı, yapımcı ve avukat Burhan Gün, sinema yazarı Senem Erdine ve senarist Zafer Külünk yer alıyor.
Yalvaç Ural - 21.04.2020
YKY, Doğan Kardeş Dergisi'nin ilk sayısını internet sitesinden erişime açtı
Her saat başı YKY'nin Instagram hesabında paylaşacağı videolarla Yalvaç Ural, Feridun Oral, Sara Şahinkanat, Selçuk Demirel, Naz Elkorek, Gizem Darendelioğlu, Elvan Uysal Bottoni, Nergis Seli, İpek Çalışlar, Filiz Özdem ve Dilek Yördem Ceylan gibi yazar ve çizerler çeşitli etkinliklerde yer alacaklar.
Yalvaç Ural - 21.04.2020
Yapı Kredi Yayınları ile Çocukların bayramı kitapların bayramı
Yapı Kredi Yayınları, her saat başı Instagram hesabında paylaşacağı videolarla Yalvaç Ural, Feridun Oral, Sara Şahinkanat, Selçuk Demirel, Naz Elkorek, Gizem Darendelioğlu, Elvan Uysal Bottoni, Nergis Seli, İpek Çalışlar, Filiz Özdem ve Dilek Yördem Ceylan gibi yazar ve çizerlerini çocuklarla buluşturacak.
Yalvaç Ural - 12.03.2020
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu yeniden Ankara'da
Ankaralı çocuklar ve aileleri, Sadri Alışık Kültür Merkezi (SAKM) oyuncularının sahnelediği, hayvan ve doğa sevgisi aşılayan oyun ile eğlenirken öğrenecek. Çevreye duyarlı nesiller yetiştirilmesine katkıda bulunmak amacıyla Bosch Ev Aletleri, söz konusu projede 2010 yılından beri SAKM ile çalışıyor. Çocuklara çevre bilinci, hayvan ve doğa sevgisi aşılamak hedefiyle hazırlanan,Türk çocuk edebiyatının önemli yazarlarından Yalvaç Ural'ın kaleme aldığı ve SAKM tarafından sahneye konan "La Fonten Orman Mahkemesinde" oyunu, gelecek dönemde de on binlerce çocuk ve ailesiyle buluşacak.
Yalvaç Ural - 05.03.2020
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu Ankara'da
Çevreye duyarlı nesiller yetiştirilmesine katkıda bulunmak amacıyla Bosch Ev Aletleri, söz konusu projede 2010 yılından beri SAKM ile çalışıyor. Çocuklara çevre bilinci, hayvan ve doğa sevgisi aşılamak hedefiyle hazırlanan, Türk çocuk edebiyatının önemli yazarlarından Yalvaç Ural'ın kaleme aldığı ve SAKM tarafından sahneye konan "La Fonten Orman Mahkemesinde" oyunu, gelecek dönemde de on binlerce çocuk ve ailesiyle buluşacak.
Yalvaç Ural - 24.02.2020
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu Denizlili çocuklarla buluştu
Çocuklara çevre bilinci, hayvan ve doğa sevgisi aşılamak hedefiyle hazırlanan, Türk çocuk edebiyatının en önemli yazarlarından Yalvaç Ural'ın kaleme aldığı ve Sadri Alışık Kültür Merkezi tarafından sahneye konan "La Fonten Orman Mahkemesinde" oyunu, yeni sezonunda da on binlerce çocukla ve ailesiyle buluşacak.
Yalvaç Ural - 20.02.2020
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu Denizli'de
Çevreye duyarlı nesiller yetiştirilmesine katkıda bulunma amacıyla Bosch Ev Aletleri, bu anlamlı projede 2010 yılından beri Sadri Alışık Kültür Merkezi (SAKM) ile çalışıyor. Çocuklara çevre bilinci, hayvan ve doğa sevgisi aşılamak hedefiyle hazırlanan, Türk çocuk edebiyatının en önemli yazarlarından Yalvaç Ural'ın kaleme aldığı ve SAKM tarafından sahneye konan "La Fonten Orman Mahkemesinde" oyunu, gelecek dönemde de on binlerce çocuk ve ailesiyle buluşacak.
Yalvaç Ural - 17.02.2020
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu, Muğlalı çocuklarla buluştu
Bosch Ev Aletleri tarafından düzenlenen, Sadri Alışık Kültür Merkezi oyuncularının sahnelediği "La Fonten Orman Mahkemesinde" adlı çocuk oyunu 15 ve 16 Şubat tarihlerinde saat 12.00 ve 14.00'te, Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu'nda ücretsiz sahnelendi. Şirket'ten yapılan açıklamaya göre, Bosch Ev Aletleri, tiyatronun eğlendirirken öğreten gücünden yararlanarak gelecek nesilleri bilinçlendirip, geleceği korumaya yönelik çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Bu kapsamdaki faaliyetlerine 2008 yılında başlayan, bugüne kadar 700'ü aşkın temsille 200 bini aşkın çocuğa ulaşan ve Türkiye'nin her köşesine gitmeyi hedefleyen Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu, Muğla durağında coşkuyla karşılandı. Oyun, çocuklara çevre bilinci aşılıyor 15 ve 16 Şubat tarihlerinde günde ikişer temsille sahne alan "La Fonten Orman Mahkemesinde" adlı oyun, Muğlalı çocuklar ve aileleri tarafından büyük ilgi gösterdi. Çevreye duyarlı nesiller yetiştirilmesine katkıda bulunma amacıyla Bosch Ev Aletleri, bu anlamlı projede 2010 yılından beri Sadri Alışık Kültür Merkezi ile çalışıyor. Çocuklara çevre bilinci, hayvan ve doğa sevgisi aşılamak hedefiyle hazırlanan, Türk Çocuk Edebiyatı'nın en önemli yazarlarından Yalvaç Ural'ın kaleme aldığı ve SAKM tarafından sahneye konan "La Fonten Orman Mahkemesinde" adlı oyun, yeni sezonunda da on binlerce çocukla ve aileleriyle buluşacak.
Yalvaç Ural - 13.02.2020
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu Milas'ta
"La Fonten Orman Mahkemesinde" oyunu, 15-16 Şubat'ta saat 12.00 ve 14.00'te Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu'nda ücretsiz sahnelenecek. Çevreye duyarlı nesiller yetiştirilmesine katkıda bulunma amacıyla Bosch Ev Aletleri, bu anlamlı projede 2010 yılından beri Sadri Alışık Kültür Merkezi (SAKM) ile çalışıyor. Çocuklara çevre bilinci, hayvan ve doğa sevgisi aşılamak hedefiyle hazırlanan, Türk çocuk edebiyatının en önemli yazarlarından Yalvaç Ural'ın kaleme aldığı ve SAKM tarafından sahneye konan "La Fonten Orman Mahkemesinde" oyunu, gelecek dönemde de on binlerce çocuk ve ailesiyle buluşacak.
Yalvaç Ural - 11.02.2020
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu, Muğla'da çocuklarla buluştu
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu, 9-10 Şubat'ta "La Fonten Orman Mahkemesinde" oyunu ile Muğlalı çocuklarla buluştu. Bosch'tan yapılan açıklamaya göre, tüm Muğla halkının davetli olduğu oyun, Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi'nde ücretsiz sahnelendi. Muğlalı çocuklar ve aileleri, Sadri Alışık Kültür Merkezi oyuncularının sahnelediği, hayvan ve doğa sevgisi aşılayan oyunla eğlenirken öğrendi. 2 ayrı günde ikişer temsille sahne alan "La Fonten Orman Mahkemesinde" oyunu, çocuklar ve aileleri tarafından büyük ilgi gördü. Bosch Ev Aletleri, tiyatronun eğlendirirken öğreten gücünden yararlanarak gelecek nesilleri bilinçlendirip geleceği korumaya yönelik çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Bu kapsamdaki faaliyetlerine 2008'de başlayan ve bugüne kadar 700'ü aşkın temsille 200 binin üzerinde çocuğa ulaşan Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu, Türkiye'nin her köşesine gitmeyi hedefliyor. Çevreye duyarlı nesiller yetiştirilmesine katkıda bulunma amacıyla Bosch Ev Aletleri, bu anlamlı projede 2010 yılından beri Sadri Alışık Kültür Merkezi ile çalışıyor. Çocuklara çevre bilinci, hayvan ve doğa sevgisi aşılamak hedefiyle hazırlanan, Türk çocuk edebiyatının en önemli yazarlarından Yalvaç Ural'ın kaleme aldığı ve Sadri Alışık Kültür Merkezi tarafından sahneye konan "La Fonten Orman Mahkemesinde" oyunu, gelecek dönemde de on binlerce çocuk ve ailesiyle buluşacak.
Yalvaç Ural - 08.02.2020
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu, Muğla'da çocuklarla buluşacak
Tüm Muğla halkının davetli olduğu "La Fonten Orman Mahkemesinde" oyunu, 9-10 Şubat'ta saat 12.00-14.00'te Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi'nde ücretsiz sahnelenecek. Muğlalı çocuklar ve aileleri, Sadri Alışık Kültür Merkezi oyuncularının sahnelediği, hayvan ve doğa sevgisi aşılayan oyun ile eğlenirken öğrenecek. Çevreye duyarlı nesiller yetiştirilmesine katkıda bulunma amacıyla Bosch Ev Aletleri, bu anlamlı projede 2010'dan beri Sadri Alışık Kültür Merkezi ile çalışıyor. Çocuklara çevre bilinci, hayvan ve doğa sevgisi aşılamak hedefiyle hazırlanan, Türk çocuk edebiyatının en önemli yazarlarından Yalvaç Ural'ın kaleme aldığı ve Sadri Alışık Kültür Merkezi tarafından sahneye konan "La Fonten Orman Mahkemesinde" oyunu, gelecek dönemde de on binlerce çocuk ve ailesiyle buluşacak.
Yalvaç Ural - 13.01.2020
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu Aydınlı çocuklarla buluştu
Çevreye duyarlı nesiller yetiştirilmesine katkıda bulunma amacıyla Bosch Ev Aletleri, bu projede 2010 yılından beri Sadri Alışık Kültür Merkezi ile çalışıyor. Çocuklara çevre bilinci, hayvan ve doğa sevgisi aşılamak hedefiyle hazırlanan ve Türk çocuk edebiyatının önemli yazarlarından Yalvaç Ural'ın kaleme aldığı oyun, gelecek dönemde de on binlerce çocuk ve ailesiyle buluşacak.
Yalvaç Ural - 09.01.2020
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu Aydın'da çocuklarla buluşacak
Çevreye duyarlı nesiller yetiştirilmesine katkıda bulunmak amacıyla Bosch Ev Aletleri, bu projede 2010 yılından beri Sadri Alışık Kültür Merkezi ile çalışıyor. Türk çocuk edebiyatının önemli yazarlarından Yalvaç Ural'ın kaleme aldığı oyun, yeni sezonda da on binlerce çocuk ve ailesiyle buluşacak.
Yalvaç Ural - 23.12.2019
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu Uşaklı çocuklarla buluştu
Çocuklara çevre bilinci, hayvan ve doğa sevgisi aşılamak hedefiyle hazırlanan, Türk Çocuk Edebiyatı'nın en önemli yazarlarından Yalvaç Ural'ın kaleme aldığı ve Sadri Alışık Kültür Merkezi tarafından sahneye konan "La Fonten Orman Mahkemesinde" adlı oyun, yeni sezonunda da on binlerce çocukla ve aileleriyle buluşacak.
Yalvaç Ural - 16.12.2019
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu İzmir Bayraklı'da çocuklarla buluştu
Çocuklara çevre bilinci, hayvan ve doğa sevgisi aşılamak hedefiyle hazırlanan ve Türk çocuk edebiyatının önemli yazarlarından Yalvaç Ural'ın kaleme aldığı oyun, gelecek dönemde de on binlerce çocuk ve ailesiyle buluşacak.
Yalvaç Ural - 12.12.2019
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu İzmir Bayraklı'da
Çevreye duyarlı nesiller yetiştirilmesine katkıda bulunmak amacıyla Bosch Ev Aletleri, bu projede 2010 yılından beri Sadri Alışık Kültür Merkezi ile çalışıyor. Türk çocuk edebiyatının önemli yazarlarından Yalvaç Ural'ın kaleme aldığı oyun, yeni sezonda da on binlerce çocuk ve ailesiyle buluşacak.
Yalvaç Ural - 09.12.2019
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu İzmirli çocuklarla buluştu
Çocuklara çevre bilinci, hayvan ve doğa sevgisi aşılamak hedefiyle hazırlanan ve Türk çocuk edebiyatının önemli yazarlarından Yalvaç Ural'ın kaleme aldığı oyun, gelecek dönemde de on binlerce çocuk ve ailesiyle buluşacak.
Yalvaç Ural - 05.12.2019
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu, İzmirli çocuklarla buluşacak
Çevreye duyarlı nesiller yetiştirilmesine katkıda bulunmak amacıyla Bosch Ev Aletleri, bu projede 2010 yılından beri Sadri Alışık Kültür Merkezi ile çalışıyor. Türk çocuk edebiyatının önemli yazarlarından Yalvaç Ural'ın kaleme aldığı oyun, yeni sezonda da on binlerce çocuk ve ailesiyle buluşacak.
Yalvaç Ural - 02.12.2019
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu İzmirli çocuklarla buluştu
Çocuklara çevre bilinci, hayvan ve doğa sevgisi aşılamak hedefiyle hazırlanan ve Türk çocuk edebiyatının önemli yazarlarından Yalvaç Ural'ın kaleme aldığı oyun, gelecek dönemde de on binlerce çocuk ve ailesiyle buluşacak.
Yalvaç Ural - 28.11.2019
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu, İzmirli çocuklarla buluşacak
Çevreye duyarlı nesiller yetiştirilmesine katkıda bulunmak amacıyla Bosch Ev Aletleri, bu projede 2010 yılından beri Sadri Alışık Kültür Merkezi ile çalışıyor. Türk çocuk edebiyatının önemli yazarlarından Yalvaç Ural'ın kaleme aldığı oyun, yeni sezonda da on binlerce çocuk ve ailesiyle buluşacak.
Yalvaç Ural - 04.11.2019
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu İzmirli çocuklarla buluştu
İzmirli çocuklar ve aileleri, hayvan ve doğa sevgisi aşılayan oyunda eğlenceli dakikalar geçirdi. Bosch Ev Aletleri, tiyatronun eğlendirirken öğreten gücünden yararlanarak gelecek nesilleri bilinçlendirip geleceği korumaya yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamdaki faaliyetlerine 2008 yılında başlayan, bugüne kadar 700'yi aşkın temsille 200 bini aşkın çocuğa ulaşan ve Türkiye'nin her köşesine gitmeyi hedefliyor. Çevreye duyarlı nesiller yetiştirilmesine katkıda bulunma amacıyla Bosch Ev Aletleri, bu projede 2010 yılından beri Sadri Alışık Kültür Merkezi ile çalışıyor. Çocuklara çevre bilinci, hayvan ve doğa sevgisi aşılamak hedefiyle hazırlanan ve Türk çocuk edebiyatının önemli yazarlarından Yalvaç Ural'ın kaleme aldığı oyun, gelecek dönemde de on binlerce çocuk ve ailesiyle buluşacak.
Yalvaç Ural - 31.10.2019
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu, İzmirli çocuklarla buluşacak
Çevreye duyarlı nesiller yetiştirilmesine katkıda bulunmak amacıyla Bosch Ev Aletleri, bu projede 2010 yılından beri Sadri Alışık Kültür Merkezi ile çalışıyor. Türk çocuk edebiyatının önemli yazarlarından Yalvaç Ural'ın kaleme aldığı oyun, yeni sezonda da on binlerce çocuk ve ailesiyle buluşacak.
Yalvaç Ural - 21.10.2019
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu, Manisalı çocuklarla buluştu
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu'nun "La Fonten Orman Mahkemesinde" adlı oyunu 19-20 Ekim'de Tutso Konferans Salonu'nda ücretsiz sahnelendi. Manisalı çocuklar ve aileleri, hayvan ve doğa sevgisi aşılayan oyunda eğlenceli dakikalar geçirdi. Çevreye duyarlı nesiller yetiştirilmesine katkıda bulunma amacıyla Bosch Ev Aletleri, bu anlamlı projede 2010'dan beri Sadri Alışık Kültür Merkezi (SAKM) ile çalışıyor. Çocuklara çevre bilinci, hayvan ve doğa sevgisi aşılamak hedefiyle hazırlanan, Türk Çocuk Edebiyatı'nın en önemli yazarlarından Yalvaç Ural'ın kaleme aldığı ve SAKM tarafından sahneye konan oyunun, gelecek dönemde de on binlerce çocukla ve aileleriyle buluşması amaçlanıyor.
Yalvaç Ural - 14.10.2019
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu, Manisalı çocuklarla buluşacak
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu'nun "La Fonten Orman Mahkemesinde" adlı oyunu 19-20 Ekim'de Tutso Konferans Salonu'nda ücretsiz sahnelenecek. Çevreye duyarlı nesiller yetiştirilmesine katkıda bulunma amacıyla Bosch Ev Aletleri, bu anlamlı projede 2010'dan beri Sadri Alışık Kültür Merkezi (SAKM) ile çalışıyor. Çocuklara çevre bilinci, hayvan ve doğa sevgisi aşılamak hedefiyle hazırlanan, Türk Çocuk Edebiyatı'nın en önemli yazarlarından Yalvaç Ural'ın kaleme aldığı ve SAKM tarafından sahneye konan oyunun, gelecek dönemde de on binlerce çocukla ve aileleriyle buluşması amaçlanıyor.
Yalvaç Ural - 07.10.2019
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu Çanakkaleli çocuklarla buluştu
Çocuklara çevre bilinci, hayvan ve doğa sevgisi aşılamak hedefiyle hazırlanan, Türk çocuk edebiyatının en önemli yazarlarından Yalvaç Ural'ın kaleme aldığı ve Sadri Alışık Kültür Merkezi tarafından sahneye konan "La Fonten Orman Mahkemesinde" oyunu, gelecek dönemde de on binlerce çocuk ve ailesiyle buluşacak.
Yalvaç Ural - 01.10.2019
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu, Çanakkaleli çocuklarla buluşacak
Çocuklara çevre bilinci, hayvan ve doğa sevgisi aşılamak hedefiyle hazırlanan, Türk çocuk edebiyatının önemli yazarlarından Yalvaç Ural'ın kaleme aldığı ve Sadri Alışık Kültür Merkezi tarafından sahneye konan "La Fonten Orman Mahkemesinde" oyunu, gelecek dönemde de on binlerce çocuk ve ailesiyle buluşacak.
Yalvaç Ural - 23.09.2019
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu Balıkesirli çocuklarla buluştu
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu, "La Fonten Orman Mahkemesinde" oyunu ile Balıkesirli çocuklarla buluştu. Şirket açıklamasına göre, Sadri Alışık Kültür Merkezi oyuncularının sahnelediği "La Fonten Orman Mahkemesinde" adlı çocuk oyunu yeni sezonun ilk gösterimlerini Bandırma Belediyesi Barış Manço Kültür Merkezi'nde, 12.00-13.00 ve 14.00-15.00 saatleri arasında sahnelendi. Balıkesirli çocuklar ve aileleri, hayvan ve doğa sevgisi aşılayan oyunda eğlenceli dakikalar geçirdi. Bosch Ev Aletleri, tiyatronun eğlendirirken öğreten gücünden yararlanarak gelecek nesilleri bilinçlendirip geleceği korumaya yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamdaki faaliyetlerine 2008 yılında başlayan, bugüne kadar 700'yi aşkın temsille 200 bini aşkın çocuğa ulaşan ve Türkiye'nin her köşesine gitmeyi hedefliyor. Çevreye duyarlı nesiller yetiştirilmesine katkıda bulunma amacıyla Bosch Ev Aletleri, bu projede 2010 yılından beri Sadri Alışık Kültür Merkezi ile çalışıyor. Çocuklara çevre bilinci, hayvan ve doğa sevgisi aşılamak hedefiyle hazırlanan ve Türk çocuk edebiyatının önemli yazarlarından Yalvaç Ural'ın kaleme aldığı oyun, gelecek dönemde de on binlerce çocuk ve ailesiyle buluşacak.
Yalvaç Ural - 19.09.2019
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu, Balıkesirli çocuklarla buluşacak
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu, "La Fonten Orman Mahkemesinde" oyunu ile Balıkesirli çocuklarla buluşacak. Şirket açıklamasına göre, 11 yılda 700 kez perdelerini açarak 200 bin çocuğa ulaşan ve çevreye duyarlı nesiller yetiştirilmesine katkıda bulunan Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu'nun yeni sezonu Balıkesir'deki gösterimlerle başlıyor. Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu'nun "La Fonten Orman Mahkemesinde" adlı oyunu, yeni sezonu Balıkesirli çocuklar için, 21 Eylül'de saat 12.00 ve 14.00'te Bandırma Belediyesi Barış Manço Kültür Merkezi'nde sahnelenecek ücretsiz oyunla açıyor. Bosch Ev Aletleri, tiyatronun eğlendirirken öğreten gücünden yararlanarak 11 yıldır sürdürdüğü gelecek nesilleri çevre konusunda bilinçlendirmeye ve geleceği korumaya yönelik çalışmalarını gelecek dönemde de sürdürüyor. 2008 yılında bu yana 700 temsille 200 bini aşkın çocuğa ulaşan ve Türkiye'nin her köşesine ulaşmayı hedefleyen tiyatro, bu yıl da özellikle tiyatroya ve sanatsal etkinliklere erişimin kısıtlı olduğu illerde sahne alacak. Çevreye duyarlı nesiller yetiştirilmesine katkıda bulunmak amacıyla Bosch Ev Aletleri, bu projede 2010 yılından beri Sadri Alışık Kültür Merkezi ile çalışıyor. Türk çocuk edebiyatının önemli yazarlarından Yalvaç Ural'ın kaleme aldığı oyun, yeni sezonda da on binlerce çocuk ve ailesiyle buluşacak.
Yalvaç Ural - 30.05.2019
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu Kocaelili çocuklarla buluştu
Kocaelili çocuklar ve aileleri, Sadri Alışık Kültür Merkezi oyuncularının sahnelediği, hayvan ve doğa sevgisi aşılayan oyun ile eğlenirken öğrendi. 2 ayrı günde ikişer temsille sahne alan "La Fonten Orman Mahkemesinde" oyunu, çocuklar ve aileleri tarafından büyük ilgi gördü. Bosch Ev Aletleri, tiyatronun eğlendirirken öğreten gücünden yararlanarak gelecek nesilleri bilinçlendirip geleceği korumaya yönelik çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Bu kapsamdaki faaliyetlerine 2008'de başlayan ve bugüne kadar 550'yi aşkın temsille 170 bini aşkın çocuğa ulaşan Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu, Türkiye'nin her köşesine gitmeyi hedefliyor. Çevreye duyarlı nesiller yetiştirilmesine katkıda bulunma amacıyla Bosch Ev Aletleri, bu anlamlı projede 2010 yılından beri Sadri Alışık Kültür Merkezi ile çalışıyor. Çocuklara çevre bilinci, hayvan ve doğa sevgisi aşılamak hedefiyle hazırlanan, Türk çocuk edebiyatının en önemli yazarlarından Yalvaç Ural'ın kaleme aldığı ve Sadri Alışık Kültür Merkezi tarafından sahneye konan "La Fonten Orman Mahkemesinde" oyunu, gelecek dönemde de on binlerce çocuk ve ailesiyle buluşacak.
Yalvaç Ural - 25.05.2019
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu, Kocaeli'de çocuklarla buluşacak
Çocuklara çevre bilinci, hayvan ve doğa sevgisi aşılamak hedefiyle hazırlanan, Türk çocuk edebiyatının en önemli yazarlarından Yalvaç Ural'ın kaleme aldığı ve Sadri Alışık Kültür Merkezi tarafından sahneye konan "La Fonten Orman Mahkemesinde" oyunu, gelecek dönemde de on binlerce çocuk ve ailesiyle buluşacak.
Yalvaç Ural - 13.05.2019
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu Zonguldaklı Çocuklarla Buluştu
11 ve 12 Mayıs'ta günde ikişer temsille sahne alan "La Fonten Orman Mahkemesinde" oyunu, Zonguldaklı çocuklar ve aileleri tarafından büyük ilgi gördü. Bosch Ev Aletleri, tiyatronun eğlendirirken öğreten gücünden yararlanarak gelecek nesilleri bilinçlendirip geleceği korumaya yönelik çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Bu kapsamdaki faaliyetlerine 2008 yılında başlayan ve bugüne kadar 550'yi aşkın temsille 170 bini aşkın çocuğa ulaşan Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu, Türkiye'nin her köşesine gitmeyi hedefliyor. Çevreye duyarlı nesiller yetiştirilmesine katkıda bulunma amacıyla Bosch Ev Aletleri, bu projede 2010 yılından beri Sadri Alışık Kültür Merkezi ile çalışıyor. Çocuklara çevre bilinci, hayvan ve doğa sevgisi aşılamak hedefiyle hazırlanan ve Türk çocuk edebiyatının önemli yazarlarından Yalvaç Ural'ın kaleme aldığı oyun, gelecek dönemde de on binlerce çocuk ve ailesiyle buluşacak.
Yalvaç Ural - 08.05.2019
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu, Zonguldak'ta Çocuklarla Buluşacak
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu, 11-12 Mayıs'ta "La Fonten Orman Mahkemesinde" oyunu ile Zonguldaklı çocuklarla buluşacak. Bosch'tan yapılan açıklamaya göre, Bosch Ev Aletleri, tiyatronun eğlendirirken öğreten gücünden yararlanarak gelecek nesilleri bilinçlendirip geleceği korumaya yönelik çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Bu kapsamdaki faaliyetlerine 2008'de başlayan, bugüne kadar 550'yi aşkın temsille 170 bini aşkın çocuğa ulaşan ve Türkiye'nin her köşesine gitmeyi hedefleyen Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu, bu kez Zonguldaklı çocuklarla buluşacak. Tüm Zonguldak halkının davetli olduğu "La Fonten Orman Mahkemesinde" oyunu, 11 Mayıs'ta Hüseyin Tatoğlu Kültür Merkezi'nde, 12 Mayıs'ta da Alaplı Belediyesi Kültür Salonu'nda ücretsiz sahnelenecek. Zonguldaklı çocuklar ve aileleri, Sadri Alışık Kültür Merkezi oyuncularının sahnelediği, hayvan ve doğa sevgisi aşılayan oyun ile eğlenirken öğrenecek. Çevreye duyarlı nesiller yetiştirilmesine katkıda bulunma amacıyla Bosch Ev Aletleri, bu anlamlı projede 2010'dan beri Sadri Alışık Kültür Merkezi ile çalışıyor. Çocuklara çevre bilinci, hayvan ve doğa sevgisi aşılamak hedefiyle hazırlanan, Türk çocuk edebiyatının en önemli yazarlarından Yalvaç Ural'ın kaleme aldığı ve Sadri Alışık Kültür Merkezi tarafından sahneye konan "La Fonten Orman Mahkemesinde" oyunu, gelecek dönemde de on binlerce çocuk ve ailesiyle buluşacak.
Yalvaç Ural - 06.05.2019
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu Karabüklü Çocuklarla Buluştu
Çevreye duyarlı nesiller yetiştirilmesine katkıda bulunma amacıyla Bosch Ev Aletleri, bu projede 2010 yılından beri Sadri Alışık Kültür Merkezi ile çalışıyor. Çocuklara çevre bilinci, hayvan ve doğa sevgisi aşılamak hedefiyle hazırlanan ve Türk çocuk edebiyatının önemli yazarlarından Yalvaç Ural'ın kaleme aldığı oyun, gelecek dönemde de on binlerce çocuk ve ailesiyle buluşacak.
Yalvaç Ural - 03.05.2019
Genç Yazar Adayları Usta Yazarlardan Sertifikalarını Aldı
Doğa Koleji'nin bu yıl 4'üncüsünü düzenlediği Yaratıcı Yazarlık Festivali, Antalya'nın Manavgat ilçesinde düzenlendi. 3 gün süren festival kapsamında çocuk edebiyatının usta kalemi Yalvaç Ural onur konuğu olarak katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yalvaç Ural Haberleri | Yalvaç Ural Kimdir - Haberler - Yalvaç Ural haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yalvaç Ural kimdir, hayatı ve biyografisi. ŞEHİR HATLARI FİLOSUNUN İLK GEMİLERİNDEN OLAN FENERBAHÇE VAPURU RESTORE EDİLİYOR.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 3.12.2021 10:59:21. #1.15#

title