Vestel, KKTC'nin 4 Şehrine 7 Mağaza Açtı

Vestel, KKTC'nin 4 Şehrine 7 Mağaza Açtı

Vestel, KKTC'nin 4 Şehrinde Kurduğu 7 Mağazasını KKTC Başbakanı Ferdi Sabit Soyer'in de Katıldığı Bir Törenle Aynı Anda Hizmete Açtı.

Vestel, KKTC'nin 4 Şehrine 7 Mağaza Açtı

-Vestel, KKTC'nin 4 şehrinde kurduğu 7 mağazasını KKTC Başbakanı Ferdi Sabit Soyer'in de katıldığı bir törenle aynı anda hizmete açtı.

LEFKOŞA(ANKA)–Vestel'in Kıbrıs'ın Lefkoşa, Girne, Gazi Mağusa ve Güzelyurt şehirlerinde açtığı 7 mağazası dün gerçekleştirilen törenle resmi olarak hizmete girdi.

"Vestel Lefkoşa Concept Showroom" mağazasında yapılan ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakanı Ferdi Sabit Soyer önderliğinde gerçekleşen açılış törenine Vestel Pazarlama, Vestel CIS ve Ortadoğu Bölgesi Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Levent Hatay ile Vestel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Eren Ataman da katıldı.

Levent Hatay, Türkiye içinde ve dışında kararlı ve hızlı atılımlarla büyüyen Vestel'in kendi saat diliminde yer alan komşu ülkelerde Vestel markasıyla var olma stratejisiyle hareket ettiğini söyledi. Kıbrıs'ta da Türkiye'dekine benzer şekilde bir konsept mağaza ve satış teşkilatı kurduklarını ifade eden Hatay, "Yavru Vatan'da büyüyerek tüketicileri Vestel markasıyla buluşturmaya devam edeceğiz" dedi.

KKTC'deki Vestel mağazalarında, Vestel marka elektronik, bilişim ve beyaz eşya ürünlerinin yanı sıra Vestel güvencesiyle satışa sunulan JVC, Tefal, Moulinex ve Rowenta gibi markalar da müşterilerin beğenisine sunulacak. (ANKA)