Van'da Kurumlar Arası Spor Turnuvası Sona Erdi

Van Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Kurumlar Arası Spor Turnuvası Sona Erdi. Turnuvada Dereceye Giren Takımlara Ödülleri Verildi.

Van'da Kurumlar Arası Spor Turnuvası Sona Erdi

Van Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen kurumlar arası spor turnuvası sona erdi. Turnuvada dereceye giren takımlara ödülleri verildi.

Merkez kapalı spor salonunda 3 ayrı branşta gerçekleştirilen kurumlar arası turnuva, voleybol müsabakalarının finaliyle sona erdi. Voleybol müsabakalarının finalinde Tarım İl Müdürlüğü ve Kızılay Tıp Merkezi karşı karşıya geldi. Karşılaşmada Kızılay Tıp Merkezi, rakibini 3-2 yenerek birinci oldu. Karşılaşmanın ardından gerçekleştirilen ödül töreninde kurumlar arası masa tenisi, basketbol ve voleybol müsabakalarında dereceye giren takımlara ödülleri verildi. Başarılı takımlara Van Vali Yardımcısı Ömer

Özcan, İl Emniyet Müdürü Mehmet Salih Kesmez ve Sağlık İl Müdürü Dr. Ahmet Özer tarafından kupaları verildi.

Öte yandan mahalli liglerde dereceye giren basketbol, voleybol, hentbol, badminton ve tekerlekli sandalye basketbol takımlarına da çeşitli ödüller verildi. Turnuvalara sponsor olan Özel Divan Hayat Hastanesi tarafından tüm sporculara eşofman hediye edilirken, Özel Divan Hayat Hastanesi Başhekimi Sedat Kavas'a da Vali Yardımcısı Ömer Özcan tarafından katkılarından dolayı kupa verildi.

(SER-MET-İY-NÇ-S)

Kaynak: İHA