Vali, Torul Gençlik Merkezi'ni İnceledi

Vali, Torul Gençlik Merkezi'ni İnceledi

Gümüşhane'nin Torul İlçesi'nde Gençlik ve Spor Müdürlüğü Bünyesinde Açılan Gençlik Merkezinde İncelemelerde Bulunan Gümüşhane Valisi Enver Salihoğlu, Öğrenmenin de Eğitiminde Yaşı Olmadığını Söyledi.

Vali, Torul Gençlik Merkezi'ni İnceledi

Gümüşhane'nin Torul İlçesi'nde Gençlik ve Spor Müdürlüğü bünyesinde açılan gençlik merkezinde incelemelerde bulunan Gümüşhane Valisi Enver Salihoğlu, öğrenmenin de eğitiminde yaşı olmadığını söyledi.

Gençlik merkezi hakkında Torul Kaymakamı Çetin Oktay Kaldırım ve İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Veli Yılmazer'den bilgi alan Gümüşhane Valisi Salihoğlu, "Arkadaşlar çok güzel bir çalışma başlattılar. Kendilerini kutluyorum. Bu merkezde yok yok.20 kişiye bilgisayar, 45 kişiye İngilizce, 16 kişiye gitar, 14 kişiye bağlama, 22 kişiye tel kırma, 15 satranç, 12 spor akademisine hazırlık, 24 bilardo, 26 voleybol spor eğitimi ve 22 kişiye basketbol spor eğitimi veriliyor. Yabancı dilden spora, müzikten bilgisayara kadar her türlü eğitim veriliyor. Bu nedenle her zaman söylediğim gibi gençlik merkezlerinin sayılarını mutlaka artırmamız gerekiyor. Gelecek yıldan itibaren bu yönde çalışmalarımız daha da artacak" dedi.

(OY-İRT-Y)

28.05.2007 20:47 TSİ

Kaynak: İHA