Ustam Haberleri

Ustam haber, Ustam son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ustam - 18.8.2020
Ömrünü kızgın demire çekiç sallayarak geçiren demirci mesleğini yaşatmak istiyor
Yetiştirdiği çıraklar ekmek sahibi oldu Mesleğine 14 yaşında başladığını anlatan Uçar, şunları kaydetti: "Eskiden hem demir dövüyorduk hem de öküz ve manda çok olduğu için nalbantlık yapıyorduk. Allah müsaade ederse ölünceye kadar bu işte çalışacağım. Çalışmaya alışmışım ve boş duramıyorum. Keşke bugünkü imkanlar 40 yıl önce elimde olsaydı. Şimdi her şey makinelerle yapılıyor. Ben çekirdekten yetiştim, ustam Erzurumluydu, Allah mekanını cennet eylesin, Ağrı'da bir taneydi, 40 adam yetiştirdi.
Ustam - 22.7.2020
Engelli terzi "mavi yolculuk" umudunu hiç görmediği gemilerin maketini yaparak gideriyor
"Hiç kendime engelli gözüyle bakmadım" Yanık, bedensel engelinin sosyal hayata katılmasına engel olmadığını ifade ederek, şöyle devam etti: "Ustam da ben de engellerimizi aşmış kişileriz.
Ustam - 24.2.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEMİ -TEKRAR
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -------------- Ahmet Kökçe'nin demiri ısıtıp dövmesi Ürettiği malzemelerden detay görüntüler RÖP: Ahmet Kökçe  HABER- KAMERA: Nurettin ARKAN/ISPARTA, Haber Kodu : 200224029 =========================== Sümer Ezgü, ustasıyla düet yaptı TRT Türkiye Radyoları'nda emekli sanatçı Yıldız Ayhan'ı (86) ziyaret eden türkücü Sümer Ezgü, 'Ustam' dediği Ayhan ile birlikte 'Yarim İstanbul'u Mesken mi Tuttun' türküsünü söyledi.
Ustam - 24.2.2020
Sümer Ezgü, ustasıyla düet yaptı
TRT Türkiye Radyoları'nda emekli sanatçı Yıldız Ayhan'ı (86) ziyaret eden türkücü Sümer Ezgü, 'Ustam' dediği Ayhan ile birlikte 'Yarim İstanbul'u Mesken mi Tuttun' türküsünü söyledi.
Ustam - 24.2.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEMİ
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -------------- Ahmet Kökçe'nin demiri ısıtıp dövmesi Ürettiği malzemelerden detay görüntüler RÖP: Ahmet Kökçe  HABER- KAMERA: Nurettin ARKAN/ISPARTA, =========================== Sümer Ezgü, ustasıyla düet yaptı TRT Türkiye Radyoları'nda emekli sanatçı Yıldız Ayhan'ı (86) ziyaret eden türkücü Sümer Ezgü, 'Ustam' dediği Ayhan ile birlikte 'Yarim İstanbul'u Mesken mi Tuttun' türküsünü söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ustam Haberleri | Ustam Haber - Haberler - Ustam haberleri, son dakika ustam haber ve gelişmeleri burada. Gaziantep'in '100 Numaralı Adam'ı...6 yılda 150 kez iş değiştirdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.10.2020 20:51:35. #1.15#
title