Usame Bin Ladin İçin Cenaze Namazı Kıldılar

Usame Bin Ladin İçin Cenaze Namazı Kıldılar

Fatih Camii'nde, cuma namazı sonrası toplanan bir grup, ABD'ye bağlı askeri birliklerce öldürülen terör örgütü El Kaide'nin lideri Usame Bin Ladin için gıyabi cenaze namazı kıldı.

Usame Bin Ladin İçin Cenaze Namazı Kıldılar

Fatih Camii'nde, cuma namazı sonrası toplanan bir grup, ABD'ye bağlı askeri birliklerce öldürülen terör örgütü El Kaide'nin lideri Usame Bin Ladin için gıyabi cenaze namazı kıldı. Sloganlarla tepkilerini dile getiren göstericiler, eylemin sonunda ABD, İsrail ve İngiltere bayraklarını ateşe verdi. Fatih Camii'nde toplanan yaklaşık 500 kişilik grup, cuma namazının ardından musalla taşının önüne geldi. "Gerçek Terörist ABD, mücahit Usame" pankartları açan grup, ABD ve İsrail aleyhine sloganlar attı. Göstericiler daha sonra, uluslararası terör örgütü El Kaide'nin lideri Usame Bin Ladin için gıyabi cenaze namazı kıldı.

Pakistan ve Afganistan'daki olaylarda hayatını kaybedenler için de gıyabi namaz kılan grup, ABD, İngiltere ve İsrail bayraklarını yaktı. Cenaze namazının ardından yapılan konuşmalarla ABD ve İsrail sert dille protesto edildi. - İstanbul/ Fatih