Ünlüler, Cornetto Aşk Araştırması'nın Sonuçlarını Konuşuyor
Haberler » Güncel » Ünlüler, Cornetto Aşk Araştırması'nın Sonuçlarını Konuşuyor - Haber

Ünlüler, Cornetto Aşk Araştırması'nın Sonuçlarını Konuşuyor

Cornetto, gerçekleştirdiği araştırmanın sonuçlarını ünlü televizyoncu Okan Bayülgen moderatörlüğünde; fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut, ünlü komedyen Ceyhun Yılmaz ve gençlerin yakından takip ettiği sevilen oyuncu Doğa Rutkay'ın katılımıyla gerçekleşen online bir sohbette konuşacak.

Ünlüler, Cornetto Aşk Araştırması'nın Sonuçlarını Konuşuyor

Aşkın resmi dondurması , araştırma şirketi Youth Research tarafından yapılan, 4 büyük ilde 16-24 yaşları arasında toplam 1677 denek üzerinde gerçekleştirilen, son zamanların en kapsamlı aşk araştırmasına imza atarak Türkiye gençliğinin ve Y jenerasyonunun aşka bakışını ortaya koydu.

Araştırma sonuçlarının değerlendirileceği bir sohbet düzenleyen Cornetto, 19 Haziran Salı günü 12:30 – 13:30 saatleri arasında Cornetto Türkiye Facebook sayfasında online olarak izlenebilecek sohbetin moderatörünü Türkiye'nin en önemli televizyon programcılarından olarak belirledi. Ünlü fotoğraf sanatçısı , ünlü komedyen ve gençlerin yakından takip ettiği sevilen oyuncu Doğa Rutkay'ın katılacağı online sohbette; ilişkilerin ortalama süresi, ilişkiler konusunda ilk danışılan kişiler, aşkın ne için feda edilebileceği, aşkta kıskançlık gibi konulara değinilecek.

"Ünlü çiftler artık aşk için idol değil"

Gerçekleşecek sohbette "Ünlü çiftler artık aşk için idol değil, kıskanan çatlamasın, yumuşak bir kalp her şeyi çözer, ilişkide sosyal danışmanlar, aşkı ne için feda edersin, aşkın çağrıştırdığı 5 kelime" gibi başlıklar altında Türkiye gençliğinin aşka olan bakış açıları değerlendirilecek. Sohbeti canlı izlemek isteyenler facebook.com/cornettoturkiye adresinden izleyebilecekler.

Kaynak: Bültenler

Manşet

Haberler