Ünlü Sunucu Öykü Serter, İç Çamaşırıyla Objektiflerin Karşısına Geçti

Ünlü Sunucu Öykü Serter, İç Çamaşırıyla Objektiflerin Karşısına Geçti

Ünlü sunucu Öykü Serter, iç çamaşırıyla objektiflerin karşısına geçtiği anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Ekranlardan bir süredir uzak olan ünlü sunucu Öykü Serter cesur paylaşımıyla sosyal medyada çok konuşuldu. Serter, iç çamaşırı ve boğazlı kazağıyla objektiflerin karşısına geçti.

"SWEATER, WEATHER"

Ünlü sunucu Öykü Serter, iç çamaşırlı paylaşıma "Sweater, weather" notunu ekledi. Öykü Serter'in bazı takipçileri fotoğrafı çok beğenirken bazı takipçileri ise, ünlü sunucuyu eleştiri yağmuruna tuttu.

"SEN EVİMİZİN KIZIYDIN BU POZ OLMAMIŞ"

Öykü Serter'in bir takipçisi paylaşıma, "Harikasınız vallahi helal olsun kazağı bir gün verin de bende çekineyim bu pozu." yorumunu yazdı. Başka bir takipçisi ise, "Sevgili Öykü; tabii ki istediğin gibi poz verebilirsin senin tercihindir ammaaa seni bizler evimizin kızı kabul ediyoruz bu pek olmamış." yorumunu yaptı.

YORUMLAR (86)

  • MEHMET A.:
    çok sahtekar, iç güdüleri bastırılmış sapkın profilli insancıklar var burada!!! insana sormazlar mı madem bu durumu yargılayacaksın neden ağzının suyu aka aka bu habere tıklıyorsun.
  • İC CAMASİR DİYE Bİ LAF OLMAZ:
    ic camasir diye bi laf olmaz ic O zaman kazak gomlek de dis camasir. neyse onu yazin don sa don kulot sa kulot
Tüm 86 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.