Ünlü Markaların Özel Koleksiyonları ve Daha Fazlası Mecrea.com'da!

Ünlü Markaların Özel Koleksiyonları ve Daha Fazlası Mecrea.com'da!

Tasarımcılar, butikler ve ünlü markaların özel koleksiyonlarına artık tek bir tık ile ulaşabileceksiniz.

06.09.2012 18:30 | Son Güncelleme: 06.09.2012 18:30
Ünlü Markaların Özel Koleksiyonları ve Daha Fazlası Mecrea.com'da!

Farklı zevklere hitap eden tasarımcılar, birbirinden özgün butikler ve ünlü markaların özel koleksiyonları artık tek bir adreste! MeCrea.com'da şık bir elbise ararken, elbiseyi tamamlayacak ayakkabı, aksesuar alternatifleri de sizi bekliyor. üstelik hepsi ya bir tasarımcının imzasını taşıyor, ya bir butiğin MeCrea.com'a özel tasarımı ya da ünlü bir markanın özel bir koleksiyonu içinde yer alıyor.

Hakan Akkaya, önder özkan, Sedef öztürk, Sertaç Delibaş, Nejla Güvenç, Sibel Ağakay, Lori Sinanoğlu, Melis Acar, Berna Ulutaş, Duygu Ergör, Gülçin Uzunalan, Aslı Korur, İlanit Ovadya, Sez, Crysellas ve Alen gibi tasarımcıların göz kamaştırdığı MeCrea.com'da birçok butik mağaza yanı sıra Zen Diamond Marilyn Monroe koleksiyonu ile dikkatleri çekiyor. ünlü tasarımcılar olduğu kadar, yeni tasarımcılara da koleksiyonlarını sergilemek ve markalaşma şansı sunan platform karşımıza birçok yeni yeteneği de çıkartmak üzere kollarını sıvamış. Yakın dönemde, çok değişik Türk tasarımcıların yanı sıra, genç yabancı tasarımcılarında dijital butikleriyle yer alacakları platform tasarımcıları destekleyen birçok global markayla da işbirliği adımları üzerinde görüşüyor.MeCrea.com'un kurucuları da proje kadar renkli ve farklı...

Palladium AVM'nin de ortaklarından olan Nora Yapı'nın sahibi perakende ve AVM sektöründe deneyimli İbrahim Güler, Gürdal Mücevherat'ın sahibi mağaza zincirleri yöneten ve geliştiren Mete Gürdal, genç profesyonellerin buluştuğu Ties and Heels Club'ın kurucularından yatırım bankacılığı alanında deneyimli Sinan Ventura ve kreatif sektör kalkınması alanında Avrupa'da çalışmalar yapmış strateji ve iletişim danışmanı Esra Bilik deneyimlerini MeCrea.com'da gözler önüne serdiler. Her geçen gün yeni koleksiyonlar ile zenginleşen MeCrea.com, Sonbahar-Kış döneminde birçok tasarımcının birbirinden özel koleksiyonları ile alışveriş tutkunlarının vazgeçilmez adresi olacak.

Kaynak: Womenist.net

Abone Ol:
Google'da Takip Et
Paylaş:
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
title