Ünlü isimler, şarkısında toplumsal sorunları ele alan Şanışer'e destek oldu - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Ünlü isimler, şarkısında toplumsal sorunları ele alan Şanışer'e destek oldu

Haberler.com - Haberler | Magazin

Rap müziğinin ünlü ismi Şanışer, 18 rapçiyle bir araya gelerek toplumsal sorunları ele alan 'Susamam' adlı şarkıyı yaptı. Sabaha karşı müzik piyasasına çıkan şarkı, trend listesinde birinci olduktan sonra ünlü isimlerden destek mesajları yağdı.

Asıl adı Sarp Palaur olan Şanışer, 18 rapçiyle bir araya gelerek yaptığı "Susamam" adlı şarkı 24 saat dolmadan, YouTube'da 1 milyon izlemeye ulaştı. Şarkısını sosyal sorumluluk projesi olarak değerlendiren Şanışer, toplumsal sorunları ele aldı. Şanışer'in yeni şarkısı sosyal medyada da kısa sürede gündem oldu ve binlerce kullanıcı ve ünlü isimler şarkıya övgü yağdırdı.

14 dakika 54 saniye süren şarkıda müzisyenler sırasıyla, Doğa, Kuraklık, Hukuk, Adalet, Türkiye, İstanbul, Eğitim, Sorgulamak, Kadın Hakları, Hayvan Hakları, Gurbet, İntihar, Faşizm, Sokak, Trafik başlıklarıyla ayrılan bölümlerde eleştirilerini seslendiriyorlar.

Ünlü isimler, şarkısında toplum sorunlarını ele alan Şanışer'e destek oldu

Şanışer'e şarkısında Fuat, Ados, Hayki, Server Uraz, Beta, Tahribad-ı İsyan, Sokrat St, Ozbi, Deniz Tekin, Sehabe, Yeis Sensura, Aspova, Defkhan, Aga B, Mirac, Mert Şenel ve Kamufle adlı sanatçılar eşlik etti.

Ünlü isimler, şarkısında toplum sorunlarını ele alan Şanışer'e destek olduŞanışer

Şanışer'in toplum meselelerini işlediği şarkısına ünlü isimlerden de destek gecikmedi. gonca Vuslateri, Celil Nalçakan, Hayko Cepkin gibi isimler Twitter hesaplarından şarkıya destek oldu. Şişli Belediyesi de 'Susamam' isimli şarkının sözlerini paylaştı.

Ünlü isimler, şarkısında toplum sorunlarını ele alan Şanışer'e destek oldu

Ünlü isimler, şarkısında toplumsal sorunları ele alan Şanışer'e destek oldu

Sarp Palaur, daha önce yaptığı açıklamada yeni şarkıyı bir sosyal sorumluluk projesi olarak adlandırmış, 'Susamam' etiketiyle basılan tişörtlerinden satışından elde edilen gelirin köy okullarına bağışlanacağını açıklamıştı.

Ünlü isimler, şarkısında toplum sorunlarını ele alan Şanışer'e destek oldu

Ünlü isimler, şarkısında toplumsal sorunları ele alan Şanışer'e destek oldu

Haberler.com - Magazin Haberleri

Sosyal Sorumluluk Projeleri, Şanışer, Şarkı, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (82)
fatma:helal olsun beee ???? Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Gülcan:Benim ülkem caaaanım türkiyem. Sana noldu hani gülen yüzlerin ,hani pamuk kokan çukurovan. Şimdi her köşen kan kokuyor. Dört tarafımızı düşman sarmış biz içerde birbirimizi boğazlama derdindeyiz. Aç gözünü uyuma türkiyem Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
kurtbey:korkma gülcan. önceden içten içe yiyordu bizi, kanser gibi. . . şimdi el attık. yerli savunma sanayiyi vs geliştirdik. suriye den sonra irana türkiye ye gelecekti işgal. onun için suriyeye girdik. sevakin adasını aldık. akdenizde ülkemizin haklarını yedirmemek için uğraşıyoruz. hani chpnin ne işimiz var akdenizde dediği yer var ya. . üst kurduk. abd 40 yıldır destekliyor pkk yı yeni bişey değil. sen biraz uzaksın konulara sanırım. biraz araştır 0 0 Yayından Kaldır
Tüm 82 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title