Uncuoğlu; "Büyük Bir Demokrasi Şenliği Yaşayacağız"

Uncuoğlu; "Büyük Bir Demokrasi Şenliği Yaşayacağız"

Uncuoğlu; 'Büyük Bir Demokrasi Şenliği Yaşayacağız'
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımlarıyla 7 Şubat Cumartesi günü gerçekleştirilecek AK Parti 5. Olağan İl Kongresi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılımlarıyla 7 Şubat Cumartesi günü gerçekleştirilecek AK Parti 5. Olağan İl Kongresi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Sakarya'nın 3 Kasım 2002'den bu yana AK Parti'nin en önemli kalelerinden biri olduğuna dikkat çeken Uncuoğlu, 5. Olağan İl Kongresi'nin demokrasi şenliği içerisinde geçeceğinin altını çizdi.

Sakarya'nın Genel Seçimlerde bir kez daha milli iradenin yanında olacağına vurgu yapan Recep Uncuoğlu, "Sakarya her zaman davasına sahip çıktı. Hamdolsun şehrimiz; Başbakanımızın, hükümetimizin ve AK Parti'nin her zaman yanında oldu. Teşkilatımızın tüm kademeleri ile AK Parti hareketinin daha fazla ilerlemesi için mücadele ettik. İnşallah büyük bir demokrasi şenliği içerisinde İl kongremizi gerçekleştireceğiz. Tüm hemşerilerimizi 7 Şubat Cumartesi günü gerçekleştirilecek kongremize bekliyoruz" dedi. - SAKARYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title