ÜMİT ALAGÖZ HABERLERİ

Ümit Alagöz haber, Ümit Alagöz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ümit Alagöz

Ümit Alagöz

Doğum Yeri Burdur / Türkiye
Doğum Tarihi 5.9.1977 - ...

Ümit Alagöz Kimdir ?

5 Eylül 1977 yılında Avusturya’nın Salzburg şehrinde dünyaya geldi. İlkokulu Tefenni Atatürk ilköğretim okulunda, liseyi Tefenni Lisesi ve Karamanlı Lisesinde tamamladıktan sonra mesleki eğitimi amacıyla Avusturya’ya ailesinin yanına gitti. Elektrik dalında mesleki eğitimini Salzburg meslek okulunda tamamlamasının ardından 2004 yılına kadar Avusturya da çalıştı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ümit Alagöz - 10.11.2020
Büyük Önder Atatürk'ü anıyoruz
Erciş 108. Topçu Alay Komutanlığı'nda görevli Topçu Hava Üsteğmen Ferdi Ümit Alagöz "Atatürk'ün askeri kişiliğini" anlattı.
Ümit Alagöz - 11.06.2020
Burdur'da silahlı saldırı: 1 yaralı
Öte yandan, Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz de sosyal medya hesabından Harmanda'nın yaralanmasından duyduğu üzüntüyü dile getirdi.
Ümit Alagöz - 29.04.2020
Belediyenin hurdadan yaptığı arazi araçları ilgi görüyor
"Araçları oldukça ucuza mal ettik" Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, AA muhabirine, projenin ilçede gelişim gösteren ekolojik turizmin ihtiyaçları doğrultusunda hayata geçirildiğini söyledi.
Ümit Alagöz - 31.03.2020
Burdur'un Tefenni ilçesinin girişine araçlar için dezenfeksiyon geçidi kuruldu
Burdur'un Tefenni ilçesinde belediye tarafından yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı alınan önlemler kapsamında ilçe girişine dezenfeksiyon geçidi kuruldu. Burada ilçeye giriş yapacak araçlar dezenfekte ediliyor, sağlık ekipleri de sürücü ve yolcuların ateşini ölçüyor. Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, AA muhabirine, salgına karşı aralıksız mücadele ettiklerini söyledi.
Ümit Alagöz - 07.04.2019
BBP Genel Başkanı Destici: Herkesin Hukuki Süreci Beklemesi Lazım
GÜL VE DAVUTOĞLU'NUN YENİ PARTİ KURACAĞI SÖYLENTİLERİ Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu'nun yeni parti kuracakları söylentileriyle ilgili olarak Mustafa Destici, şöyle konuştu: "Türkiye'de demokrasi var. Herkes parti kurabilir. Ben Sayın Davutoğlu'nun ya da Abdullah Gül'ün parti kurup kurmayacağı noktasında kamuoyundaki söylentiler dışında bir şey bilmiyorum. Özel bir bilgim yok. Ama onların kendilerinin vereceği bir karardır. Tabii ki kurduktan sonra toplumda karşılıkları olup olmayacağına toplum karar verecektir. Bunu da ben demokrasi içinde görürüm. Herkesin yasalara göre, siyasi parti yasasına göre siyasi parti kurma, bunu yürütme, yönetme hakkı vardır. Biraz önce söylediğim gibi 'Niye sonuçlara itiraz ediyorsun' denemeyeceği gibi hiç kimseye bu anlamda da başka farklı bir şey söylenemez. Bekleyip görmek lazım."  'SERT BİR YÜZDE 10 BARAJI VAR' Türkiye'nin önünde 4.5 yıl seçimsiz bir süreç olduğunu aktaran BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, şöyle devam etti: "Biz de istiyoruz ki istikrarlı bir şekilde bu süreç tamamlansın ama burada yapmamız gereken çok iş var. Öncelikle siyasi partiler kanunumuzu demokratikleştirmeliyiz. Seçim kanunumuzu mutlaka ama mutlaka değiştirmeliyiz. Bakın bu seçimde de gördük ki bizim mahalli seçimleri bu kış şartlarından mutlaka ama mutlaka kurtarmamız lazım. Sert bir yüzde 10 barajı var belediye meclisi ve il genel meclislerinde. Bunun kaldırılması lazım. Şimdi ittifaklar yapıldı ama yasal değil. Bu ittifaklar madem yapılıyor aynen milletvekili genel seçiminde olduğu gibi bunun yasal zemine oturtulması lazım. Tabii yeni bir sisteme geçtik, ben geçerken de ifade ettim. Destekledik ama eksiklikler, noksanlıklar yok mu? Var. Bu süreçte bu eksiklikleri, noksanlıkları da tamamlamak lazım ve Türkiye'yi tam demokratik, sivil, şeffaf bir seçim sistemine ve siyasi partiler yasasına daha doğrusu anayasaya kavuşturmamız lazım." NİKAH ŞAHİDİ OLDU Mustafa Destici daha sonra yakın arkadaşı Ziya Sadık Ercan'ın Burdur Belediyesi Konferans ve Sergi Salonu'ndaki kızının düğününe geçti. Destici salona gelişinde arkadaşı Ziya Sadık Ercan, Tefenni Belediye Başkanı MHP'li Ümit Alagöz ve MHP Burdur İl Başkanı Hikmet Ökte tarafından karşılandı.
Ümit Alagöz - 31.03.2019
Burdur'un Tefenni İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, MHP Adayı Ümit...
Burdur'un Tefenni ilçesinde belediye başkanlığını MHP adayı Ümit Alagöz kazandı.
Ümit Alagöz - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Burdur'da 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Ümit Alagöz - 19.11.2018
MHP 30 Yerin Belediye Başkan Adayını Belirledi
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından, aralarında Denizli, Niğde, Elazığ, Sivas, Kırıkkale, Karaman ve Ardahan'ın da olduğu 30 yerin belediye başkan adayı belirlendi.
Ümit Alagöz - 24.09.2018
Yeşilköy'de Elma Festivali
Altın Elma Festivali etkinliklerine Ak Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur, Kaymakam İlker Eker, İl Jandarma Komutan vekili Albay Mehmet Çelik, Belediye Başkanı Ümit Alagöz, Tarım ve Orman İl Müdürü Oktay Darcan ile vatandaşlar katıldı.
Ümit Alagöz - 20.10.2017
Kick Boks ve Güreşe Yoğun İlgi
Tefenni Spor Salonu'ndaki açılan kick boks ve güreş kursuna öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Öğrencilerin ilk antrenmanını Kaymakam İlker Eker, Belediye Başkanı Ümit Alagöz ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran da izledi.
Ümit Alagöz - 05.08.2017
Tefenni'de Domates Şenliği
BURDUR'un Tefenni İlçesi'nde düzenlenen Barutlu Su Domates Şenliği'nde Volkan Sönmez ve Atilla Yılmaz konser verirken, TOKİ Hak sahiplerine de anahtarları teslim edildi. Tefenni'de Barutlu Su Domates Şenliği düzenlenen kortejle başladı. Bu yıl 15'incisi düzenlenen ve 3 gün sürecek şenliğin ilk gününde Isparta Mehter Takımı gösterisinin ardından Volkan Sönmez ve Atilla Yılmaz konser verdi. Şenlikte TOKİ tarafından yaptırılan ikinci etap 141 konutun hak sahiplerine anahtarları Vali Şerif Yılmaz tarafından teslim edildi. Vali Şerif Yılmaz, "Bugün burada bu festivali yapabiliyorsak, terörle mücadelede şehit olanlar ve 15 Temmuz şehitleri sayesinde yapabiliyoruz" dedi. Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz de şenliklerin devam ettirileceğini vurguladı.
Ümit Alagöz - 12.05.2017
Anneler Günü'ne Doğru
Tefenni Konferans Salonu'nda düzenlenen programa, Kaymakam İlker Eker, Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, İlçe Garnizon Komutanı Ersin Özdemir, daire müdürleri, şehit anneleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Ümit Alagöz - 09.03.2017
Dha Yurt Bülteni - 15
Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek daha sonra Çavdır İlçesi'ne geçerek Belediye Başkanı Ak Partili Mustafa Uysal'ı ziyaret etti. Çavdır'dan sonra Tefenni İlçesi'ne geçen Şimşek, Belediye Başkanı MHP'li Ümit Alagöz tarafından karşılandı.
Ümit Alagöz - 09.03.2017
Başbakan Yardımcısı Şimşek: Bölücü Terör Örgütü Bu Referandumda 'Hayır' Diyor
Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek daha sonra Çavdır İlçesi'ne geçerek Belediye Başkanı Ak Partili Mustafa Uysal'ı ziyaret etti. Çavdır'dan sonra Tefenni İlçesi'ne geçen Şimşek, Belediye Başkanı MHP'li Ümit Alagöz tarafından karşılandı.
Ümit Alagöz - 19.08.2016
Vali Yılmaz, Tefenni ve Karamanlı İlçelerinde İncelemelerde Bulundu
Vali Yılmaz, burada Başkan Ümit Alagöz ile görüştü.
Ümit Alagöz - 06.05.2016
MHP Burdur İl ve Merkez İlçe Yönetiminin Görevlerine Son Verilmesi
MHP Genel Merkezince, MHP Burdur İl ve Merkez İlçe yönetiminin görevlerine son verilmesiyle ilgili bazı partililerce yayımlanan ortak bildiride, "Görevden almaların sorunun çözümüne bir katkı sağlamadığı gibi daha da derinleşmesine, yeni kırgınlıklar oluşturmasına ve vatandaşlarımızın soğuyup uzaklaşmasına sebebiyet verdiği açıkça görülmektedir." görüşüne yer verildi. Bildiride, 1 Kasım seçimleri sonrasında MHP'de olağanüstü kongre süreci yürütüldüğü hatırlatıldı. Burdur il ve ilçe teşkilatlarının yönetim kurulu üyeleri ile vatandaşlarla yapılan istişareleri sonucunda, olağanüstü kongrenin toplanmasının daha sağlıklı olacağı düşüncesinin oluştuğu vurgulanan bildiride, bu kapsamda üst kurul delegelerinin tamamının olağanüstü kongrenin toplanması yönünde imzalarıyla irade beyan ettikleri ifade edildi. Geçen sürecin sükunetle takip edildiği, partilerine, camialarına, yöneticilerine ve kamuoyuna yönelik olumsuz açıklama yapılmadığı vurgulanan bildiride, şu değerlendirmede bulunuldu: "Görevden almaların sorunun çözümüne bir katkı sağlamadığı gibi daha da derinleşmesine, yeni kırgınlıklar oluşturmasına ve vatandaşlarımızın soğuyup uzaklaşmasına sebebiyet verdiği açıkça görülmektedir. Bu sebeple üst kurul delegesi arkadaşlarımızın olağanüstü kongre toplanması yönündeki iradelerinin yanında olduğumuzu ve partimizin bu süreci sağlıklı ve başarılı bir şekilde tamamlanması için olağanüstü kongrenin gecikmeden mutlaka yapılması gerekliliğine dair düşüncelerimizi bir kez daha teyit olarak paylaşıyoruz." Bildiride Ağlasun Belediye Başkanı Aydın Kaplan, Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, eski MHP Burdur Milletvekili Alparslan Ahmet Dursun, eski İl Başkanı İbrahim Sakızcı, eski Merkez İlçe Başkanı Atila Yeşilgöz, Bucak, Gölhisar, Yeşilova, Ağlasun, Tefenni, Karamanlı, Çeltikçi, Kemer, Altınyayla ve Çavdır ilçe başkanları ile MHP'li İl Genel Meclisi üyelerinin imzası yer aldı.
Ümit Alagöz - 25.12.2015
Tefenni'de, Yerel Yönetimler Danışma Kurulu Toplantısı
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Tefenni Meslek Yüksekokulu tarafından "Yerel Yönetimler Danışma Kurulu Toplantısı" düzenlendi.  Tefenni MYO Salonunda düzenlenen toplantıya Tefenni Kaymakamı Onur Yeniay, Karamanlı Kaymakamı Yusuf Altun, Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, Yeşilova Belediye Başkanı Nuri Özbek, Kemer Belediye Başkanı Durmuş Erdem ve Tefenni MYO Müdürü Hasan Genç katıldı.
Ümit Alagöz - 10.10.2015
Üç Kişinin Öldüğü Kavşak İçin Sanal İmza Kampanyası
Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, geçtiğimiz hafta 3 vatandaşın hayatını kaybettiği ve 14 vatandaşın yaralandığı çevre yolu kazasına dikkat çekmek için imza kampanyası başlattı.
Ümit Alagöz - 08.09.2015
Terör Saldırılarına Tepkiler
Isparta'da Belediye İşhanı'nda toplanan Isparta Ülkü Ocakları üyesi bir grup, "Şehitler ölmez, vatan bölünmez" şeklinde slogan atarak, Mimar Sinan Caddesi'nden yürüyüşe geçti.  Garnizon Şehitliği önüne gelen grup adına basın açıklamasını okuyan Isparta Ülkü Ocakları Başkanı Akif Çapraz, 7 Haziran seçimlerinden sonra başlayan sürecin bugün itibariyle Iğdır, Tunceli, Hakkari'de gerçekleştirilen hain saldırılarla asker ve polisin şehit olması ile devam ettiğini söyledi.  Vatanın dört bir yanının keder, hüzün ve yasa boğduğunu ifade eden Çapraz, varlık sebebi bu ülkeyi bölmek, kardeş kavgası çıkarmak olan eli kanlı terör örgütü fıtratının gereğini bugün de sergilediğini kaydetti. Üzerlerine düşen görevi yapacaklarını ifade eden Çapraz, ülkenin bütünlüğünün bozulmasına izin vermeyeceklerini anlattı.  Yapılan duaların ardından gruptakiler, Belediye İşhanı'na yürüyerek buradan dağıldı.  Burdur Burdur Ülkü Ocakları tarafından organize edilen protesto gösterisi kapsamında Cumhuriyet Meydanı'nda toplanan grup, ellerinde Türk bayraklarıyla Burdur Şehitliği'ne yürüdü.   "Vatan sana canım feda", "Polise uzanan eller kırılsın", "Burdur uyuma şehidine sahip çık" şeklinde slogan atan gruba çevredeki esnaf ve vatandaşlar da destek verdi. Protesto gösterisi şehitlikteki saygı duruşu, İstiklal Marşı'nın okunması ve şehitler için edilen duanın ardından sona erdi.  Gösteriye MHP Burdur Milletvekili Alparslan Ahmet Dursun, Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz ve MHP İl Başkanı İbrahim Sakızcı da katıldı.
Ümit Alagöz - 31.07.2015
Futbol: Hazırlık Maçı
Yeni sezonda 3. Lig 2. Grup'ta mücadele edecek Kemerspor, 3. Lig 3. Grup ekiplerinden Sandıklıspor ile yaptığı hazırlık maçını 1-0 kazandı.  Hazırlıklarını Burdur Tefenni Spor Tesisleri'nde sürdüren Kemerspor, kamp döneminin son gününde Tefenni Spor Tesisleri'nde Sandıklıspor ile karşılaştı.  İlk yarısının 0-0 tamamlandığı karşılaşma, Kemerspor'lu Volkan Can'ın 60. dakikada attığı golle 1-0 sona erdi.  Karşılaşmayı, Tefenni Kaymakamı Onur Yeniay, Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz'ün yanı sıra kulüp yöneticileri Kemerspor Başkanı İsmail Selami Minta, Kemerspor Başkan Yardımcısı Durmuş Can ve kulüp yöneticileri de izledi.
Ümit Alagöz - 14.07.2015
Kemerspor Kampına Ziyaret
Burdur'un Tefenni İlçesinde hazırlık dönemini sürdüren Gökmaviler'i Kadir Gecesinde Burdur Vali Yardımcıları Hayri Sandıkçı, Ali Nizam Balcı, Tefenni Kaymakamı Onur Yeniay, Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz kamp yaptıkları Barutlu Su Tesisleri Otelde ziyaret ederek topluca iftar açtılar.
Ümit Alagöz - 14.12.2014
MHP Karamanlı İlçe Kongresi
MHP ilçe binasında düzenlenen kongreye, Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, MHP Burdur İl Başkanı İbrahim Sakızcı, Burdur Merkez İlçe Başkanı Atila Yeşilgöz, çevre ilçelerin ilçe başkanları, il genel meclisi üyeleri, belediye meclisi üyeleri, yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ümit Alagöz Haberleri | Ümit Alagöz Kimdir - Haberler - Ümit Alagöz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ümit Alagöz kimdir, hayatı ve biyografisi. Büyük Önder Atatürk'ü anıyoruz.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.3.2021 17:09:44. #1.15#
title