UĞUR AYDEMİR HABERLERİ

Uğur Aydemir haber, Uğur Aydemir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Uğur Aydemir

Uğur Aydemir

Doğum Yeri Manisa / Türkiye
Doğum Tarihi 8.12.1967

Uğur Aydemir Kimdir ?

1967 yılında Akhisar’da doğdu. 1986 yılında Orta öğrenimini Akhisar İmam Hatip Lisesi’nde tamamladı. Aynı yıl girdiği Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünden 1990 yılında mezun oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Uğur Aydemir - 02.08.2021
Orman şehidi babasını avukat cübbesiyle ebediyete uğurladı
Törene orman şehidi Yaşar Cinbaş'ın eşi Havva, çocukları Mahmut ve Tuba Cinbaş'ın yanı sıra Manisa Vali Vekili Ahmet Yılmaz, Kırkağaç Kaymakamı Murat Büyükköse, AK Parti Manisa milletvekilleri Uğur Aydemir, Semra Kaplan Kıvırcık, CHP Manisa milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı, Kırkağaç Garnizon Komutanı Jandarma Albay Ahmet Sel, Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, İzmir Orman Bölge Müdürü Zafer Derince, İzmir Orman İşletme Şube Müdür Yardımcısı Tacettin Coşkun ve Cinbaş'ın mesai arkadaşları katıldı.
Uğur Aydemir - 27.07.2021
Başkan Besim Dutlulu, basın mensupları ile buluştu
Üniversite yapmak devletin işidir, bugün bu iktidar yapmaz yarın başka bir iktidar gelir onunla yürürüz; ama ben isterim ki zaman kaybetmesin Akhisar. Çünkü 7 sene kaybettik ve bunun da 10 senelik bir hikayesi var. Tabi ki kaybetmeyelim bu iktidarla yürüyelim ama iktidar öncelikle bazı noktalarda yardımcı olması gerekiyor. Eğer üniversiteyi inşaat, beton ve demirden bir şey olduğunu görüyorsa insanlar o zaman üniversitenin ne olduğu anlaşılamamıştır demektir. Biz CBÜ rektörü geldiği zaman onlara mekan gösterdik ve onlar mekanı beğenmemiş olabilirler ama o gün beğendiklerini ifade etmelerine rağmen bir geri dönüş olmadı. Tüm iktidar ve muhalefet parti temsilcilerinin bulunduğu bir masada teklif sundum, eğer inşaat kısmı belediyedeyse bunu belediyeden istiyorsanız ben gidip kapı kapı dolaşıp vatandaştan para toplayarak yapamam. Ama 5 milyon lira bir hibe çıkartırsınız vekilimiz, 5 milyon lira da İller Bankası'ndan kredi çıkarılmasına yardımcı olun 10 milyon liraya biz o inşaatı bitirelim. Ama sonrasında oraya gerçekten 4 senelik fakülte gelecek mi? Yoksa orası Meslek Yüksek Okulu mu olacak veya onun tarzında 2 senelik bir okul mu olacak. Bu konuların hepsi muamma. Ama o gün ben bunu söylediğim zaman da AK Parti İlçe Başkanı Fatih Füzün Bey de çıktı ve hayır belediyenin işi değil bu iş devletin işi bu işi devlet yapması gerekiyor dedi. Ama bugün daha farklı şeyler söyleniyor. Bu konuda Milletvekilimiz Uğur Aydemir'e çok teşekkür ediyorum çok istekli ve yapıcı.
Uğur Aydemir - 08.06.2021
AK Parti Manisa Milletvekili Aydemir: "Teröristler Meclis'e kadar gelmişler"
AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, "Teröristler Meclise kadar gelmişler; ülkeyi, devleti yıkmak istiyorlar.
Uğur Aydemir - 01.06.2021
TBMM Genel Kurulunda, bazı kamu alacaklarının yapılandırılmasına ilişkin teklifin görüşmelerine başlandı
AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, 17 Mayıs 2018'den bu yana akaryakıt fiyatlarının belirlenmesinde eşelmobil sisteminin kullanıldığını, bu sistemin olmaması halinde bugün motorindeki ÖTV tutarının 2,05 lira olması gerektiğini anlattı.
Uğur Aydemir - 26.05.2021
Bazı kamu alacaklarının yapılandırılmasına ilişkin teklif TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, bazı kamu alacaklarının yapılandırılmasına ilişkin kanun teklifinin, "vergi affı" değil "vergi barışı" olarak adlandırılması gerektiğini belirterek "Kesinleşmiş vergi asıllarında bir indirim söz konusu değil." dedi.
Uğur Aydemir - 17.05.2021
Sigortacılık ile bazı alanlara ilişkin kanun teklifi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda görüşülüyor
"Algı oluşturmaya değil, doğru bilgilendirmeye davet ediyorum" AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, kanun teklifinin, 8 kanun bir kanun hükmünde kararnamede değişiklik öngördüğünü belirtti.
Uğur Aydemir - 11.05.2021
Bahar Kalkanı Harekatı bölgesinde şehit olan Piyade Teğmen Alp son yolculuğuna uğurlandı
Törene Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Vali Yaşar Karadeniz, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, AK Parti Manisa milletvekilleri Uğur Aydemir, Mehmet Ali Özkan, Tamer Akkal ve Semra Kaplan Kıvırcık, CHP Manisa milletvekilleri Vehbi Bakırlıoğlu ve Bekir Başevirgen ile İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Selçuk Yıldırım, 1.
Uğur Aydemir - 14.04.2021
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Yılmaz, Genel Kurul'da "128 milyar dolar nerede?" sorusuna yanıt verdi Açıklaması
AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, HDP'li Aydemir'in sözlerine, "O hortumunuz kesildiği için o hortumla bugün buraya geliyorsunuz.
Uğur Aydemir - 11.01.2021
AK Parti Manisa 7. Olağan İl Kongresi 18 Ocak'ta yapılacak
AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, milletvekilleri İsmail Bilen, Uğur Aydemir, Semra Kaplan Kıvırcık, Mehmet Ali Özkan, Tamer Akkal da birer konuşma yaparak, Salih Hızlı'ya destek verdi.
Uğur Aydemir - 02.12.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, varlık fonlarının sadece gelir fazlası olduğunda değil, devletin kendisine ait şirketlerin bir araya getirilmesiyle de kurulabildiğini söyledi.
Uğur Aydemir - 17.11.2020
2021 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, "Güvenlikçi politikalara para ayırmazsak, İHA'mızı, SİHA'mızı kendimiz yapamazsak bağımsızlıktan söz edemeyiz.
Uğur Aydemir - 05.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
"Bir sigara verene teşekkür ediyorsunuz, Bakanımıza etmiyorsunuz" AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, iktidarının her daim çiftçinin yanında olduğunu, verimliliğin artması için gereken desteklemeleri yaptıklarını anlattı.
Uğur Aydemir - 28.10.2020
2021 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, usul üzerindeki tartışmaların bütçe görüşmelerinin ilk gününde yapıldığını, her gün usul tartışması açılmasını uygun bulmadıklarını belirtti.
Uğur Aydemir - 22.10.2020
İstihdam teşvikine ilişkin kanun teklifi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir ise komisyondaki milletvekillerinin, özellikle kendi yaptığı konuşmayı, izin almaksızın sosyal medya hesaplarından canlı yayınlamamasını istedi.
Uğur Aydemir - 12.09.2020
AK Parti Demirci İlçe Başkanlığına Mehmet Acar tekrar seçildi
AK Parti Demirci İlçe Başkanlığına mevcut başkan Mehmet Acar tekrar seçildi. Demirci Belediyesi Akıncılar Düğün Salonundaki kongrede konuşan Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Türkiye'nin gelişmesi için her alanda yatırımlara devam edildiğini söyledi.
Uğur Aydemir - 05.09.2020
Akhisarspor'dan birlik çağrısı
TFF 1. Lig'de mücadele eden ve zor günler geçiren Akhisarspor için ilçe protokolü Yılmaz Atabarut Tesisleri'nde toplandı. Düzenlenen toplantıya AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Akhisar Kaymakamı Sabit Kaya, Garnizon Komutanı Albay Mehmet Şahin, Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, başkan yardımcıları Ahmet Tınazlı, Ekrem Kayserili, Emniyet Müdürü Sayım Başaran, Jandarma Komutanı Binbaşı Ali Galip Kocaman, ATSO Başkan Yardımcısı Kaya Yılmaz, Akhisar Ticaret Borsası Meclis Başkanı Bahattin Alkın, Akhisar Ziraat Odası personeli, AK Parti İlçe Başkanı Fatih Füzün ve yönetim kurulu üyeleri ile belediye meclis üyeleri, İYİ Parti İlçe Başkanı Mustafa Kındıroğlu ve yönetim kurulu üyeleri, MHP İlçe Başkanı Ahmet Namal ve yönetim kurulu üyeleri, Şoförler Odası Başkanı H.
Uğur Aydemir - 16.04.2020
Koronavirüs salgınına karşı ekonomik önlemler içeren kanun teklifi Genel Kurulda
"Vatandaşın ve esnafın dertlerine çözüm ürettik" AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, şahsı adına yaptığı konuşmada, Türkiye'nin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde sağlıkta geldiği ileri düzeyin, yeni koronavirüsle mücadele sürecinde birçok önemli faydasının görüldüğüne dikkati çekti.
Uğur Aydemir - 15.04.2020
Koronavirüs salgınına ilişkin ekonomik önlem paketi komisyonda
Teklif sahibi olarak komisyona bilgi veren AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, teklifin, Kovid-19 salgınının ekonomik ve sosyal hayata olumsuz etkilerinin azaltılması amacıyla öğrenciler, işçiler, işverenler, sivil toplum kuruluşları, kooperatifler ve birçok alanda hizmet yürüten kurum ve kuruluşlara nefes aldıracak düzenlemeler içerdiğini söyledi.
Uğur Aydemir - 14.04.2020
Koronavirüs salgınına ilişkin ekonomik önlem paketi, TBMM'de (2)
AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir ve AK Partili milletvekillerinin imzasını taşıyan "Yeni Koronavirüs (Kovid-19) Salgınının Ekonomik ve Sosyal Hayata Etkilerinin Azaltılması Hakkında Kanun ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi", TBMM Başkanlığına sunuldu.
Uğur Aydemir - 24.02.2020
Ekonomiye ilişkin "torba teklif" Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti Muğla Milletvekili Uğur Aydemir de malul aylığı bağlanmasında, rapor tarihinin değil gazi olunan tarihin esas alınması gerektiğine dikkati çekti.
Uğur Aydemir - 24.02.2020
Ekonomiye ilişkin "torba teklif" TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
"Hükümetimiz yapısal reformlar yapıyor" AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, teklifte imzası bulunduğunu, bir aydan uzun süredir devam eden çalışmalara zaman zaman kendisinin de katıldığını anlattı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Uğur Aydemir Haberleri | Uğur Aydemir Kimdir - Haberler - Uğur Aydemir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Uğur Aydemir kimdir, hayatı ve biyografisi. Gençlik Merkezi yaz ayında 2 bin öğrenciye yüzme kursu verdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 14:55:00. #1.14#

title