Turkcell Akıllı Depo'nun Yeni Adı Lifebox!

Turkcell Akıllı Depo'nun Yeni Adı Lifebox!

Turkcell Akıllı Depo'nun Yeni Adı Lifebox!
Teknotalk.com - Haberler | Teknoloji

Turkcell'in bulut depolama servisi Akıllı Depo, ismini Lifebox olarak değiştirdi!

Turkcell'in bulut depolama servisi Akıllı Depo, ismini Lifebox olarak değiştirdi!

3 milyonun üzerinde kullanıcısı bulunan Akıllı Depo, Lifebox adını aldı. Uygulamaya kazandırılan yeni özellikler sayesinde, dünya üzerinde herkese hizmet vermeyi amaçlayan LifeBox, kendisine rakip olarak  Dropbox'ı görüyor.

LifeBox'a kazandırılan yeni özellikler sayesinde kullanıcılar;

Dosya, Fotoğraf ve videoları tarihe göre arayabilecek. Fotoğrafları, konum bilgilerine göre arayabilecek. Video ve fotoğraflardan hikayeler oluşturabilecek, oluşturan hikayeleri sosyal medya üzerinden paylaşabilecek. Fotoğraf baskı özelliği sayesinde, seçtikleri fotoğrafları baskıya gönderebilecek, fotoğrafları; kupa, puzzle, tablo olarak bastırma seçeneklerinin yanında, bastırılan ürünlerin adresinize kargo ile gönderilmesi verilen hizmetler arasında yer alıyor. Çekilen fotoğraflar, oluşturulan dökümanlar, bulut üzerindeki kullanıcı hesabınıza otomatik yedekleme yapabilecek. Telefonunuz arızalanırsa yada kaybolursa, bulut üzerinde bilgilerinize ulaşabiliyorsunuz.

Her kullanıcı hesabının üst düzey şifreleme ile korunduğu Lifebox, Turkcell Platinum kullanıcılarına 500GB saklama alanının yanında 5GB internet kullanımı sunuyor. Uygulamanın iOS ve Android seçenekleri mevcut, AppStore ve Google Play üzerinden indirilebilir.

Turkcell'in Oyun Platformu Gamecell Duyuruldu!

Kaynak: Teknotalk.com

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title