Türk Hacker'lardan İsrail Sitelerine Bombardıman !
Haberler » Teknoloji » Türk Hacker'lardan İsrail Sitelerine Bombardıman ! - Haberler

Türk Hacker'lardan İsrail Sitelerine Bombardıman !

İsrailin Gazze'ye yaptığı zülme sessiz kalmayarak siber ortamda sesini duyurmak isteyen çeşitli hacker timleri tarafından yoğun bir şekilde yapılan siber saldırılar hız kesmeden devam ediyor.

Türk Hacker'lardan İsrail Sitelerine Bombardıman !

İsrailin 'ye yaptığı zülme sessiz kalmayarak siber ortamda sesini duyurmak isteyen çeşitli hacker timleri tarafından yoğun bir şekilde yapılan siber saldırılar hız kesmeden devam ediyor.

Bir önceki haberde Ayyıldız Tim tarafından dünyaca ünlü markasına ait websitelerinin erişime kapatılması haberini vermiştik. İsraile karşı siber savaş ilan eden Ayyıldız Tim, başta siteleri olmak üzere yoğun bir şekilde saldırılarına devam ederek Siyonist İsrail devletinin Gazze'ye yaptığı saldırılara tepki göstermeye devam ediyor.

Yüzlerce İsrail sitesini hackleyen Türk Hacker grubu, hacklediği sitelere index atarak siteye giren kullanıcılara ezan dinletirken "Gazze Yalnız Değildir" mesajını ve İsrail'in attığı bombalarda katledilen Filistinlilerin resimlerini siteye ekledi.

Ebu Duhan tarafından yapılan siber saldırı sonucu ise yine yüzlerce israil sitesi devre dışı kalmıştır. Ayrıca bir israil alışveriş sitesini de hackleyerek tüm üyelik bilgilerini deşifre etmiştir. Ebu Duhan ise yaptığı siber saldırıyı tüm Müslümanlar için gerçekleştirdiğini ifade etti.

Ayyıldız Tim'in hacklediği önemli sitelerden bazıları:

http://eoi.co.il/http://www.galconc.com/http://myprayer.co/

Ebu Duhan tarafından hacklenen sitelerden bazıları: ____________________________________İsrail Darom Tvhttp://www.darom-tv.co.il/new/——————————————–

http://2date.ca/root.asphttp://2date.us/root.asphttp://2flirt.co.il/root.asphttp://2flirt.eu/root.asphttp://2flirt.se/root.asphttp://2flirt.us/root.asphttp://asianstyle.se/root.asphttp://date.isralink.net/root.asphttp://deutschflirten.de/root.asphttp://flirt.jp.net/root.asphttp://flirt4u.ca/root.asphttp://flirt4u.co.il/root.asphttp://france4rus.com/root.asphttp://hahi.co.il/root.asphttp://keif.li/root.asphttp://keifli.co.il/root.asphttp://love-mail.info/root.asphttp://loveplanet.nu/root.asphttp://poloniakopenhaga.com/root.asphttp://poloniaoslo.com/root.asphttp://polskadyskoteka.com/root.asphttp://portal.uhearts.com/root.asphttp://rusaustralia.com/root.asphttp://rusbelgium.com/root.asphttp://rusdenmark.com/root.asphttp://rusgermany.com/root.asphttp://rusholland.com/root.asphttp://rusitaly.com/root.asphttp://rusjapan.com/root.asphttp://rusnorway.com/root.asphttp://russianflirtik.ru/root.asphttp://spain4rus.com/root.asphttp://toflirt.co.il/root.asphttp://toflirt.de/root.asphttp://uhearts.com/root.asphttp://xclub.co.il/root.asp

Kaynak: Siberguvenlikhaberleri.blogspot.com.tr

Manşet

Haberler

Teknoloji

Son Dakika Haberleri