Turan Öztürk Haberleri

Turan Öztürk haber, Turan Öztürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Turan Öztürk - 23.11.2019
Sanatçı Abdülbaki Kömür'ün 40. sanat yılı kutlandı
Bugüne kadar 87 albüme söz ve besteleriyle katkı sağlayan Kömür, Ömer Karaoğlu, Hakan Aykut, Taner Yüncüoğlu, Mustafa Demirci, Grup Genç, Ahmet Turan Öztürk, Ömer Çelik, Hüseyin Goncagül, Aykut Kuşkaya ve Eşref Ziya'nın bulunduğu birçok sanatçıyla aynı sahneyi paylaştı.
Turan Öztürk - 25.11.2018
BBP Yalova Teşkilatı'nda İstifa
Partiden yapılan açıklamada, başkan yardımcıları Ahmet Naci Gürelman, Selçuk Cengiz Öztürk ve Yılmaz Caner, İl Sekreteri Kemal Turan Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Şentürk'ün istifa ettiği belirtildi.
Turan Öztürk - 5.8.2018
Konya'da Otomobil Devrildi: 1 Ölü, 2 Yaralı
Turan Öztürk (35) idaresindeki 07 DJZ 43 plakalı otomobil, Seydişehir-Konya karayolunun 33.
Turan Öztürk - 27.4.2018
Zafer Mihri" Albümü Tanıtım Konseri
Çalışmaları yaklaşık 2 yıl süren "Zafer Mihri" adlı albümde Ammar Acarlıoğlu, Aykut Kuşkaya, Ahmet Turan Öztürk, Doğan Öztürk, Eşref Ziya Terzi, Hakan Aykut, Mehmet Ali Arslan, Mehmet Gökçe, Mustafa Demirci, Ömer Çelik, Ömer Karaoğlu, Taner Yüncüoğlu'nun yanı sıra Grup Genç üyelerinden İzzet Okumuş, Mahir Arslan ve Murat Polat vokal olarak yer alıyor.
Turan Öztürk - 13.11.2017
Mahkumlar İçin "Metris Buluşması"
Esenler Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü ve Metris 2 No'lu T Tipi Ceza ve İnfaz Kurumu tarafından düzenlenen "Metris Buluşması" programı kapsamında Esenler Belediyesi Sanat Evi hocası Ahmet Turan Öztürk, mahkumlarla bir araya geldi.
Turan Öztürk - 13.11.2017
Mahkumlar "Ölürüm Türkiyem"İ Söyledi
Metris Cezaevi’ndeki hükümlü ve tutuklular, ESEV hocası Ahmet Turan Öztürk’ün verdiği Türk Halk Müziği konseriyle moral buldu.
Turan Öztürk - 26.3.2017
Halk Oylamasına Doğru
Büyük Birlik Partisi (BBP) Yalova İl Sekreteri Kemal Turan Öztürk, il yönetimi olarak parti genel merkezinin halk oylamasında "evet" oyuna destek verilmesi kararına uyacaklarını, buna karşı çıkan İl Başkanı Talip Bayburtlu'nun görevinden istifa kararı aldığını bildirdi.
Turan Öztürk - 28.12.2016
Kemençe Sanatçısı Öztürk Toprağa Verildi
İstanbul'da hayatını kaybeden kemençe sanatçısı Mehmet Sırrı Öztürk (78), memleketi Görele'de toprağa verildi.
Turan Öztürk - 7.10.2016
Görüntülü Haber) Orfoz ve Lahozun Geleceği Bodrum'da Tartışıldı
MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde, kayalık alanlarda yetişen 'lahoz' ve 'orfoz' cinsi balıklarının korunması için Uluslarası Orfoz Çalıştayı düzenlendi.
Turan Öztürk - 5.5.2015
Bursaspor'da Listeler Divana Verildi
Noyan'ın listesi değişti Divan Başkanlık Kurulu 2.Başkanı Burhan Vatan, yaptığı açıklamada Başkan Adayı Timur Noyan’ın listesinden iki ismin istifa ettiğini ve yerlerine yeni isimlerin yazıldığını belirtti Başkan adayları ve listeleri Timur Noyan Üzeyir Kurtuluş,Ahmet Ulutaş, Kemal Tığoğulları, Mehmet Mücahit Tutan, Selahattin Çayıriçi, Nihat Gençer, Halil İbrahim Yıldırım, Özkan Yaşar, Ayten Özgür, Gürsal Sülün, Furkan Korkmaz, Necdet Yılmaz, Selim Eker, Gökhan Şengün Cüneyt Özkan Serkan Sılacı, Ömer Keskin, Cengiz Duman, Mesut Günal, Erdem Afacan, Tolga Şar, Mesut Torun, İbrahim Kaçal, Sadık Kutlucan, Adnan Yazık, Erol Çil, Ferhat Daysalı, İsmail Yurtoğlu, Özcan Öncül Mesut Mestan Serkan Subaşı, Doğan Tayfur Binay, Bertan Yapıcı, Uğur Çelikkol, İbrahim Aydın, Ömer Eser, Serkan Bilgiç, Kemal Aydın Serkan Aykutoğlu, Ömer Vardar, Turan Öztürk, Ferhat Işıkveren, İsmail Erentöz, Adnan Tunalı Recep Bölükbaşı Hasan Gülayan, Nihat Sapan, Mustafa Oran, Kemal Güler, Necmettin Kocaman, Nejat Çölek, Ali Turan, Faruk Bakgör, Osman Malakçı, Halil Özyürek, Konur Alp Yeşil, Ahmet Bozdemir, Ahmet Eraslan, Mustafa Vardar.
Turan Öztürk - 5.6.2014
Vezirköprü Keyder Somalı Şehitler İçin Mevlit Okuttu
Vezirköprü merkezi Mehmet Paşa Camii'nde Soma madenlerindeki kaza sonucu şehit olan 301 madenci ve Bosna Hersek'te oluşan sel felaketi sonucunda hayatını kaybeden insanlar için okutulan mevlit yoğun ilgi gördü. Programla alakalı konuşan KEYDER İlçe Şube Başkanı Turan Öztürk, “Soma maden kazasında yaşanan elim felaket ve sonrasında meydana gelen 301 şehit, tam bu felaketin yaralarını sarmaya başlamışken hemen akabinde Bosna Hersekli kardeşlerimizin geçirmiş olduğu sel felaketi tüm ülkemizi yas tutmaya sevk etmiş, bizleri de derinden yaralamıştır.
Turan Öztürk - 14.5.2014
Bursaspor'da Başkan Adayları Listeleri Verdi
ÖZKAN: "LİSTEDE DEĞİŞİKLİKLER OLACAKTIR" Başkan adaylarından Cüneyt Özkan, listesini teslim ettikten  sonra, "Öncelikle Soma'da meydana gelen facia nedeniyle gerçekten üzüntülüyüz. Ölenlere Allah'tan rahmet yakınlarına da sabırlar diliyorum. Ancak tüzük gereği vermek zorunda olduğumuz listeyi bugün sunduk. Yönetim kurulu asil ve yedek listesinde değişiklikler olacaktır. Bunların üzerinden tekrar geçeceğiz" dedi. Özkan'ın yönetim kurulu asil listesinde şu isimler bulunuyor: "Serdar Avcı, İslam Muröz, Erkan Öncel, Hasan Kumru, İsmail Yurtoğlu, Özcan Üncül, Erhan Yaran, Aydın Arslan, Adnan Yazık, Murat Çalıkapan, Numan Çatmakaş, Mesut Bedel, Rahmi Salcı, Ercan Başaran" MESTAN: "ALNIMIZIN AKIYLA LİSTEMİZİ SUNDUK" Başkan adayı Mesut Mestan ise şöyle konuştu: "Öncelikle ülkemizi yasa boğan trajedik bir olaydan başsağlığı diliyorum. Ölenlerimize rahmet ailelere başsağlığı diliyorum. Biz de bu önemli ve kutsal göreve talip olduk. Listemizi teslim ettik. Alnımızın akıyla Bursaspor başkanlığına adaylığımızı resmi olarak açıkladık ve listemizi sunduk." Mesut Mestan'ın yönetim kurulu asil listesinde şu isimler yer alıyor: "Fatih Bayraktar, Doğan Tayfur Binay, Hakan Kahya, Gülsüm Akdemir, Erdal Güneş, Konur Kınalı, Onur Uçaklı, İbrahim Aydın, Uğur Hacıoğlu, Serkan Aykutoğlu, Turan Öztürk, Zeynep Çalışkan, İsmail Erentöz, Hayri Engin"  BÖLÜKBAŞI: "BURSASPOR İÇİN HAYIRLI OLSUN" Yönetim listesini Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı'na veren ve sözlerine Soma'da meydana gelen faciayla başlayan Bursaspor Kulübü Başkan adayı Recep Bölükbaşı, "Üzgünüz.
Turan Öztürk - 28.1.2014
Suşehri'nde Hayat Boyu Öğrenme Toplantısı
Suşehri Halk Eğitim Merkezinin konferans salonundaki toplantıda konuşan Suşehri Halk Eğitim Merkezi Müdürü Turan Öztürk, Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu'nun yılda 2 kez bir araya geldiğini belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Turan Öztürk Haberleri | Turan Öztürk Kimdir - Haberler - Turan Öztürk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Turan Öztürk kimdir, hayatı ve biyografisi. Azerbaycan'a bayraklı destek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.12.2020 02:36:23. #1.14#
title