Tuğba Coşkun Haberleri

Tuğba Coşkun haber, Tuğba Coşkun son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tuğba Coşkun - 19.02.2020
İstanbul'da İskoç Gecesi "Keepers of The Quaich Society"
DAVETE ÜNLÜ İSİMLER KATILDI Tarihi konseptiyle İstanbul'un en özel mekânlarından biri olan Pera Palace'ta gerçekleşen davete Keepers of The Quaich'in Global Yönetim Kurulu Başkanı Peter Prentice de katıldı. Özel davette sanat, cemiyet ve iş dünyasından; Oktay Kaynarca, Fikret Orman, Tuğba Coşkun, , Murat Kolbaşı, Cem Kalyoncu, Ali Ünal, Emir Bahadır, Nadir Yelkenci, Selda-Aclan Acar, Kardelen Güneştekin, Kaya Demirer gibi isimler bir araya geldi.
Tuğba Coşkun - 12.11.2018
2019 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
Ülke geneline yayılması hedefiyle 2005 yılından itibaren üniversitelerle iş birliğiyle yapılan yarışmaya ilişkin süreçler hakkında da bilgi veren Varank, şöyle devam etti: "2016 yılında düzenlenen 47'nci Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması'na katılan Tuğba Coşkun ve Hakan Furkan Sarıyerli, psikoloji alanındaki 'kanser hastalığını yenmede, dini inancın ve doğanın olumlu düşünmenin etkisi üzerine bir araştırma' adlı projeleriyle katılmışlar ve Samsun bölge yarışmasında 3'üncülük ödülü almışlardır.
Tuğba Coşkun - 18.05.2017
Dha Yurt Bülteni-14
İlçe Merkezi'nde 1995 yılında eğitim hizmetine başlayan Cumhuriyet Üniversitesi Suşehri Timur Karabal Meslek Yüksek Okulu, 17'nci mezuniyet töreninde Muhasebe, İşletme, Bankacılık ve Sigortacılık, Maliye, Dış Ticaret, Gıda Teknolojisi olmak üzere 6 bölümde 197 öğrenci mezun verdi. Okulun bahçesinde düzenlenen mezuniyet törenine Suşehri Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu, Belediye Başkanı Fazlı Yüksel, Okul Müdürü Doç.Dr.Gülay Ercins, Müdür Yardımcısı Yeliz Demirci, daire amirleri ve öğrenciler katıldı. Törende 2016-2017 Eğitim Öğretim dönemi okul birincisi olan Banka Sigortacılık bölümü öğrencisi Tuğba Coşkun'un diplomasını Yüksek Okul Müdürü Doç.
Tuğba Coşkun - 18.05.2017
Suşehri Timur Karabal Myo'da Mezuniyet Töreni
Konuşmanın ardından okul birincisi olarak mezun olan Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü öğrencilerinden Tuğba Coşkun'a plaketi verildi.
Tuğba Coşkun - 14.01.2015
Etel Baler, '10 Karaköy, A Morgans Orıgınal'da
CEMİYET HAYATINDAN İSİMLERİN KATILDIĞI BİR DAVETLE "FASHIONTALKS"I TANITTI… Etel Baler'in hayata geçirdiği moda ve stil üzerine fotoğrafların paylaşıldığı yepyeni bir sosyal platformu olan ve Dünyanın farklı ülkelerinden editörleri, bloggerları, trendsetterları ve moda severleri bir araya getiren Fashiontalks davetine; Tansa Mermerci, Nina Rodrik, Şükran Güzeliş, Ayşe Kucuroğlu, Mahrube Gürkan, İpek Köse, Siren Ertan, Begüm Tacir, Berrin Okçu, Melih Herman, Hülya Kalyoncu, Reyhan Göksu, Nazlı Sert, Begüm sel, Rengin Atik, Aslı Tacir, Yasemin Acar, Deniz Berdan, Burcu Hanif, Tuana Saygı, Sitare Akdilek, Tuğba Coşkun, Ayşenur Aksoy, Elif & Gülseren Eren, Tolga Sezgin, Ayten danışman, Şah yaycı, Berrin Zorlu, Güliz Onursal, Elif Gönlüm, Ayşegül Uluç, Indra Taşpınar, Pelin Kaya, Merih Küçük gibi isimler katıldı.
Tuğba Coşkun - 11.12.2014
Çocuklar Tuğba Coşkun'a Emanet
Tuğba Coşkun oğlu ve arkadaşlarıyla birlikte çocuk şehrinde eğlendi
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Tuğba Coşkun Haberleri | Tuğba Coşkun Kimdir - Haberler - Tuğba Coşkun haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Tuğba Coşkun kimdir, hayatı ve biyografisi. Ali Sadi büyüdükçe babası Mehmet Ali Erbil'e benziyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.5.2021 01:13:35. #1.14#

title