Tokyo Üniversitesi Haberleri

Tokyo Üniversitesi haber, Tokyo Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tokyo Üniversitesi - 20.04.2021
Japon araştırmacılar Kovid-19'u 5 dakikada saptayabilen test metodu buldu
Kamu yayıncısı NHK'nin haberine göre Japonya'nın RIKEN araştırma enstitüsü ile Tokyo Üniversitesi araştırmacıları, Kovid-19'u tespit eden yeni bir yöntem buldu.
Tokyo Üniversitesi - 20.03.2021
Japonya'nın Miyagi eyaletinde 7,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi
"Eyalet kıyılarından uzak durulmalı" NHK'ye konuşan Tokyo Üniversitesi Deprem Araştırmaları Enstitüsünden Prof.
Tokyo Üniversitesi - 13.02.2021
Japonya'nın Fukuşima eyaletinde 7,3 büyüklüğünde deprem
Deprem sonrası ajansa değerlendirmede bulunan Tokyo Üniversitesi Deprem Araştırmaları Enstitüsünden Prof.
Tokyo Üniversitesi - 12.01.2021
TSKB Genel Müdürü Ece Börü, "Asya Bölgesi'nin Kadın Sürdürülebilirlik Liderleri Onur Listesi"nde
TSKB açıklamasına göre, Asya bölgesinin geniş coğrafyasında, aralarında Tokyo Üniversitesi, Asya Kalkınma Bankası ve Hindistan Unilever'in de olduğu çeşitli sivil toplum ve özel sektör kuruluşlarında sürdürülebilirlik alanında değer yaratan 13 kadın liderden biri olarak gösterilen Ece Börü, onur listesinde Türkiye'yi temsil eden tek kadın lider olarak yerini almış oldu.
Tokyo Üniversitesi - 23.12.2020
Tokyo Üniversitesi - 19.12.2020
Virüs tehlikesi hava temizleyici satışlarını 3'e katladı
Cihazlara ilişkin örnek veren Önder, "Daikin'in Flash Streamer hava temizleme teknolojisinin, Tokyo Üniversitesi Biyomedikal Bilimler Bölümü ve Okayama Bilim Üniversitesi Mikrobiyoloji Bölümü'nde yapılan testlerde, 3 saat sonucunda koronavirüsü (SAR-CoV-2) yüzde 99,97 oranında etkisiz hale getirdiği onaylanmıştır.
Tokyo Üniversitesi - 08.07.2020
Japon araştırmacılardan Covid-19 tedavisinde umut olacak çalışma
Japonya'daki Tokyo Üniversitesi'nden bir grup araştırmacının yaptığı çalışma, Avigan ve Futhan ilaçları birlikte uygulanan 11 Covid-19 hastasının 10'unun semptomlarında iyileşme gözlendiğini ortaya koydu.
Tokyo Üniversitesi - 11.05.2020
Asya-Pasifik ülkelerinde Kovid-19'a dair gelişmeler
Temsilciler Meclisi Bütçe Komisyonunda konuşan Başbakan Abe, Tokyo Üniversitesi, Osaka Üniversitesi ve Ulusal Salgın Hastalıkları Enstitüsü dahil Japonya'nın bazı kurumlarında aşı geliştirilme çalışmalarının sürdüğünü, aşı programının en yakın zamanda sonuçlanmasını ümit ettiğini dile getirdi.
Tokyo Üniversitesi - 11.05.2020
Japonya'da Covid-19 aşısı için testler Temmuz'da başlayacak
Tüm dünyayı etkisi altına alan öldürücü korona virüs salgını nedeniyle 647 kişinin hayatını kaybettiği Japonya'dan aşı çalışmalarıyla ilgili iyi haber geldi. Bugün bir meclis bütçe komisyonu toplantısında konuşan Japonya Başbakanı Shinzo Abe, ülkede Covid-19 aşısı için klinik testlerin temmuz ayında başlamasının beklendiğini duyurdu. Tokyo Üniversitesi, Osaka Üniversitesi ve Ulusal Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü dahil olmak üzere çeşitli kurumların çalışmalarını sürdürdüğünü kaydeden Abe, aşılama programlarının dünyanın birikimi ışığında en kısa sürede başlamasını umduğunu ifade etti.
Tokyo Üniversitesi - 25.04.2020
Japonya'da çalışma arkadaşı virüse yakalanan kabine üyesi evden çalışıyor
Sekretaryada görevli personelin, geçen hafta pazar günü Tokyo Üniversitesi hastanesini ziyaret eden Nişimura'ya eşlik ettikten iki gün sonra ateşlenerek hastaneye başvurduğu ve dün Kovid-19 teşhisi konulduğu kaydedildi.
Tokyo Üniversitesi - 22.11.2018
Rahmi M. Koç Bilim Madalyası, Metin Sitti'ye Verildi
Japonya'da Tokyo Üniversitesi'ne ilk gittiğinde akıllı robotlar üzerine çalıştığını anlatan Sitti, şunları kaydetti: "Orada beni küçük robotlarla çalışmaya yönelttiler.
Tokyo Üniversitesi - 25.07.2018
Nükleer Enerjide Uzman Türk Akademisyenlere Tokyo'da Eğitim
"Türkiye'nin nükleer enerji geleneğinde önemli rol oynayacaklar" Tokyo Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.
Tokyo Üniversitesi - 06.09.2017
Dünyanın En İyi Üniversiteleri Listesinde, İlk 30'da İki Çin Üniversitesi Var
Çin eğitim kurumlarının yükselişine karşılık Japonya'nın 1 numaralı akademik kurumu olan Tokyo Üniversitesi 7 sıra düşerek 46 numarada yer aldı.
Tokyo Üniversitesi - 24.11.2016
Orsam'dan "Japonya ve Türkiye: İnsani Güçler" Paneli
Eski Japonya Uluslararası İşbirliği Ajansı (JICA) Başkanı Tokyo Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof.
Tokyo Üniversitesi - 17.11.2016
Yıldız Entegre'den dünya gençlerinin kalemine dev destek!
YILDIZ ENTEGRE'DEN TAM DESTEK! Yerel Organizasyon Komitesini; Mudurnu Kültürel Miras Alan Yönetimi Başkanlığı ve İstanbul Teknik Üniversitesi/ Tokyo Üniversitesi Mimarlık Bölümü öğrencilerinin oluşturduğu projede kurumsal ortaklarının arasında; Yıldız Entegre, ICOMOS Türkiye, Mudurnu Belediyesi, Abant İzzet Baysal Üniversitesi ve İTÜ yer alıyor.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Tokyo Üniversitesi Haberleri | Tokyo Üniversitesi Haber - Haberler - Tokyo Üniversitesi haberleri, son dakika tokyo üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Caner Taslaman kimdir? Demet ve Alişan ile Sabah Sabah konuğu Caner Taslaman kaç yaşında, nereli? Caner Taslama
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 13.6.2021 04:00:39. #1.14#

title