TBMM Kit Komisyonu Başkanı Aydemir'in Tutso Ziyareti
Haberler » Güncel » TBMM Kit Komisyonu Başkanı Aydemir'in Tutso Ziyareti - Haber

TBMM Kit Komisyonu Başkanı Aydemir'in Tutso Ziyareti

TBMM Kamu İktisadi Teşebbüsleri (KİT) Komisyonu Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası'nı (TUTSO) ziyaret etti.

TBMM Kit Komisyonu Başkanı Aydemir'in Tutso Ziyareti

TBMM Kamu İktisadi Teşebbüsleri (KİT) Komisyonu Başkanı ve Milletvekili , Ticaret ve Sanayi Odası'nı (TUTSO) ziyaret etti.

Geçtiğimiz hafta yapılan seçimlerle yeninden TUTSO Başkanlığına seçilen Faruk Aydın ve Yönetim Kurulu üyelerini tebrik eden eden Milletvekili Aydemir, hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Aydemir, Turgutlu'nun sanayi ve tarım kenti olduğunu belirterek, odanın kentin bu değerlerine sahip çıkarak Türkiye'de ve dünyada marka değeri kazanması için güzel çalışmalar yaptığını söyledi.

Faruk Aydın ve yöneticilerinin çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirten Aydemir, "Turgutlu'da bir çok kurum ve kuruluşların olduğu gibi TUTSO'nun çalışmalarını da yakından takip ediyoruz. Başarılar daim olsun. Turgutlu başarılı bir şehir." diye konuştu.


Aydemir'e, AK Parti Turgutlu İlçe Başkan Yardımcısı Kazım Dilek, Kadın Kolları Başkanı Sibel Nevin Baş, Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Kayser ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

Kaynak: AA

Manşet

Haberler