Tatlı Yatırım!

Tatlı Yatırım!

Ünlü Sanatçı İbrahim Tatlıses Turizm Sektörüne Yatırım Yapmaya Devam Ediyor

Tatlı Yatırım!

ÜNLÜ SANATÇI İBRAHİM TATLISES TURİZM SEKTÖRÜNE YATIRIM YAPMAYA DEVAM EDİYOR

İbrahim Tatlıses, Kuşadası'nın Güzelçamlı beldesinde 7 yıldır kullanılmayan ve çürümeye terk edilen Afet Evleri'nin yıkılarak yerine tatil köyü yapılması için devreye girdi. Güzelçamlı Belediye Başkanı Bayram Bayaözlü ile görüşen ve destek isteyen Tatlıses'ın bu girişimi beldede büyük sevince sebep oldu.

Futbol turizmi atağı

Tatlıses, Güzelçamlı'nın dünyanın en güzel bölgelerinden biri olduğunu belirterek, buraya yatırım yapmaktan büyük mutluluk duyacağını söyledi. Güzelçamlı'nın muhteşem bir yer olduğunu belirten Tatlıses, "Hem milli parkıyla birlikte doğal güzellikleri hem de iklimi muhteşem. Eğer gerekli kiralama gerçekleşirse burayı 500 yataklı bir tatil köyü yapmayı planlıyorum. Bunun yanında en az 3 tane futbol sahası yapıp, burayı hem Türkiye'nin hem de Avrupa'dan futbol takımlarının kamp merkezi haline getireceğim" dedi.

Belde memnun

Beldenin modern tesislere ihtiyacı olduğunu belirten Başkan Bayaözlü ise, yatırımcılara her türlü yardımı sağlayacaklarını belirterek, bu isimler arasında İbrahim Tatlıses'in de bulunmasının kendilerini ayrıca mutlu ettiğini söyledi.

Kaynak: Gecce